Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Npetr616 - Profil | So 17.7.2021 20:18:20

Mate nejake tipy co je dobre koupit ? Ted v lete se ty konzervy a zavareniny u vody hodi kdyz jede clovek na dyl.

    Nkubah - Profil | Pá 16.7.2021 18:59:58

    petr616 >> už delší dobu to Lídlovské stojí za prd...

    Od skleniček po plechovky.

      Npetr616 - Profil | Pá 16.7.2021 17:45:25

      Zda se to jenom me nebo ty drive dobre gulase z Lidlu uz jsou ted plne masa nizke kvality, vypada to ze jakstaks poctive kousky masa nahradily jakesi tucne odtezky a podobnej sajrajt...skoda kupoval jsem je rad. Objevil jsem xavarovane polevky v Penny od ceskeho vyrobce, za ty penize (cxa 35kc velka sklenice) nejsou spatne. Nejake tipy na dalsi trvanlive jidlo ?

        Npohodak - Profil | Po 2.11.2020 16:25:44

        Nechcem sa nikoho dotknut ale nebolo by lepsie pocas dlhych zimných veceroch ked sa k vode clovek nedostane spravit si vlastne dobroty?
        Lacnesie,zdravsie a hlavne viem co jem.
        Nehovorim ze si na ryby so sebou nenosim nejaku kupovanu konzervu ale pravdu povediac cim dalej tym je to vedsi blivajs co s chutným a zdravym jedlom nema nic spolocne.
        Taka fajnova domaca pecenova a skvarkova pomazanka, domace leco...hmmm
        Na rybach si aj varim a to chodim do divociny a spim pod pristreskom bez stanu pomocnik je len polistirenova chladnicka,maly gril a 2lit hrniec.

        Skor by som to tu otocil na temu ako si uvarit na rybach lacno a jednoducho a hlavne chutne...

          NBuffalo1969 - Profil | Po 2.11.2020 7:12:44

          Danda05 >> to bych neřekl. To je spíš zachování receptury, ale přitom změna výrobce.

            NDanda05 - Profil | Ne 1.11.2020 23:08:34

            Buffalo1969 >> přesně, taky už to nekupuj. Jako já solim docela dost, ale tohle už je moc. Nevím jestli tím něco maskujou.

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 1.11.2020 18:33:33

              JPfish >> poslední dobou se to nedá žrát. Je to slaný jako prase....

                NJPfish - Profil | Ne 1.11.2020 18:29:04

                kubah >> To nevím,dlouho jsem to neměl,ale dříve v tom menším balení to bylo supr.Nejraději jsem kupoval kuřecí. Jakého tuňáka myslíš ?

                  Nkubah - Profil | Ne 1.11.2020 18:25:28

                  JPfish >> no, jenže už dávno to není co bývalo...

                  Kdysi, i šunka v plechu, to bylo super...

                  Už dávno ne.

                  Už jedině toho tuňáka, ten je stále super.

                    NJPfish - Profil | Ne 1.11.2020 18:22:31

                    Zítra v Lídlu .

                      Nladan1303 - Profil | Ne 2.2.2020 6:32:22

                      Buffalo1969 >> jj,je mě jasný že se neošidíš-)))

                        NBuffalo1969 - Profil | So 1.2.2020 12:05:14

                        ladan1303 >> letos jedu na 4 srazy a 2 TOPový akce u vody. Ani jednou nebude čas něco vařit, tak hledam na čem přežít. Gril, kamna, plynovej vařič a výčep si beru pokaždý s sebou, tak snad nějak přežiju. Znáš mně....
                        😂🍺🍺🍺

                          Nladan1303 - Profil | So 1.2.2020 10:59:04

                          Buffalo1969 >> nažer se pořádného jídla a né takových blafů.-)))

                            NBuffalo1969 - Profil | Pá 31.1.2020 11:23:02

                            petr616 >> z prášku to není. Uz vim kdo to vyrábí. Teď uz to je jenom o chuti. 🤔🤪

                              Npetr616 - Profil | Pá 31.1.2020 10:48:08

                              Buffalo1969 >> Jestli z prasku tak to bude topovka ! :D

                                NBuffalo1969 - Profil | Út 28.1.2020 15:48:35

                                Tak co borci, zkoušel někdo a nebo jsem pokusnej králík já????...😂😂😂

                                  NJPfish - Profil | Čt 8.8.2019 22:29:08

                                  ladan1303 >> Tak to bych rád taky věděl, udělám testera jak je najdu.

                                    Nladan1303 - Profil | Čt 8.8.2019 6:17:08

                                    zdravím,zná někdo?-https://ezon.cz/

                                      NVladk - Profil | Út 8.1.2019 19:25:45

                                      pouštěč >> by si mel dostat medaili za odvahu. od ble z babice fakt nic. ani na cervi ta piksla neni dobra

                                        NVladk - Profil | Út 8.1.2019 19:23:34

                                        kubah >> Fakt se takovy silenci najdou

                                          Nalmazan - Profil | St 2.1.2019 10:24:39

                                          kubah >> a proč ne? Víš kolik lidí kupuje zaplastovaný hotovky na svátky? To jsem čuměl jako puk..:-)))

                                            Nkubah - Profil | St 2.1.2019 10:22:56

                                            almazan >> o Vánocích konzervy ? :-P

                                              Nalmazan - Profil | St 2.1.2019 9:34:06

                                              nikdo nežerete konzervy nebo jak? To je samý domácí papání a na chudej Lídl se evidentně serinká...
                                              👍😂

                                                NBuffalo1969 - Profil | Út 27.11.2018 20:41:23

                                                Esox 2 >> Až budu otvírat konzervu, tak tam fiknu krumple. Mimochodem, dneska jsem jedl hovězí guláš s rýží. Když jsem na to čuměl, tak to byla pro mně haluz jako prase, ale nakonec to vůbec nebylo tak špatný..:-D

                                                  NEsox 2 - Profil | Út 27.11.2018 15:33:56

                                                  Pánové od 1.12. - 2.12. Se prodává v Lidlu Sedlácké vepřové maso ve sklenici 300g/86% masa, fa Pikok za krásných 29,90,- No nekupte to za tu cenu že.

                                                    NEsox 2 - Profil | Út 27.11.2018 15:27:23

                                                    Buffalo1969 >> Zkoušel je o dost slanější ale když se k plechovkovému guláši přidá pár feferonek a uvaří brambory tak to jde docela polknout.

                                                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 23.11.2018 7:16:45

                                                      hele borci, nezkoušel někdo porovnat ten maďarskej guláš XL s jejich klasickým maďarským gulášem?

                                                      Mně připadne, že je to chuťově rozdílný. Že by jinej výrobce?.......🤔

                                                        NMilan1208 - Profil | Pá 23.11.2018 6:27:31

                                                        Příští víkend v Lídlu maso ve skle za 30.

                                                          Npajagogo - Profil | Ne 18.11.2018 21:13:18

                                                          dnes měli u nás v lídlu guláge maxi za 69, ty dvoj porce

                                                            NBuffalo1969 - Profil | Pá 29.6.2018 13:08:22

                                                            ladan1303 >> no matička příroda se vyřádila na nás obou.😂😂😂😂

                                                              Nladan1303 - Profil | Pá 29.6.2018 8:30:25

                                                              Buffalo1969 >> no ty jsi wůůůůl-)))

                                                                NBuffalo1969 - Profil | Pá 29.6.2018 7:59:47

                                                                ladan1303 >> ládíku....woni by čuměli i kdyby jsi to nebral...:-DDDD

                                                                  Nladan1303 - Profil | Pá 29.6.2018 7:36:32

                                                                  zdarec.lidi se zbláznili. všichni nakupují konzervy a sklo.to jsem ještě neviděl.když jsem tam jezdíval a měl půl vozíku pikoků tak na mě čuměli jak na exota a teď ,kdo přijde ten bere

                                                                    NMilan1208 - Profil | Pá 22.6.2018 13:08:58

                                                                    Ahoj. Od pondělka v Lidlu maso ve skle, konzervy, guláše.

                                                                      NSaimon - Profil | So 12.5.2018 11:10:07

                                                                      Milan1208 >> jaký je to kuřecí? Já zatím bral jen to krůtí a to je výborný

                                                                        NMilan1208 - Profil | Pá 11.5.2018 10:47:49

                                                                        Ahoj.Příští víkend v Lídlu krůtí a kuřecí ve skle za 30.

                                                                          Npetr616 - Profil | St 9.5.2018 0:47:21

                                                                          Neni v ocekavani nejaka akcicka v blizke dobe na gulasky ? :)

                                                                            Ntuzemak - Profil | So 28.4.2018 18:45:50

                                                                            petr616 >> i Poláci umí udělat jedlý konzervy,šmejdi co zkurví plechovku či sklo sou v celym světě,šak oni ten humus do huby nevezmou..

                                                                              NMilan1208 - Profil | So 28.4.2018 18:43:20

                                                                              Buffalo1969 >> Nemusím srovnávat,taky je kupuji a chutnají výborné.

                                                                                NSaimon - Profil | So 28.4.2018 14:08:36

                                                                                nemáte někdo zkušenost s tímto: https://www.hotovky.cz/ ?

                                                                                  Npouštěč - Profil | So 28.4.2018 11:46:07

                                                                                  Taky se připojím, PIKOK je bezkonkurenční, sice mám radši vepřové skla než hotové jídla, ale takovou hnačku co jsem měl po fazolích HAMÉ jsem ještě nezažil, to se dají i tyhotovky jíst od PIKOKu... a plno masa v tom, jestli lisované nebo ne, nevím, ale jsou to kostky masa..to jinde není moc...

                                                                                    NBuffalo1969 - Profil | So 28.4.2018 10:56:22

                                                                                    petr616 >> kup si český konzervy z Hamé.......to se teprve budeš divit. Zlatý Polsko..:-DDD

                                                                                      NBuffalo1969 - Profil | So 28.4.2018 10:55:07

                                                                                      Milan1208 >> já bych to tak hrozný neviděl. Když si ty sklinky otevřeš, tak zjistíš, že je tam fakt maso a k němu šťáva nebo výpek nebo co to je a sádlo. U toho červenýho skla jsou i bylinky. Podle mně se zase NOVA snaží z něčeho udělat bublinu. Kupuju si to tak jednou za měsíc až za dva a s čistým svědomím ti můžu říct, že z průmyslovejch konzerv je tohle podle mně bezkonkurenční. Ta hra na procenta jestli např.67,5% a nebo 75% je podle mně blbost, ale zase na druhou stranu to nějakým způsobem drží výrobce na uzdě.
                                                                                      Porovnej to třeba s Hamé......a pak napiš výsledek.....:o)

                                                                                        Npetr616 - Profil | So 28.4.2018 10:52:15

                                                                                        Milan1208 >> a to se nekdo divi kdyz je to z Polska... Se divim ze tam nejsou namlety kameny.

                                                                                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 1.4.2018 9:51:10

                                                                                          Tak jsem po dlouhé době koupil a vyzkoušel gulášovky z Lidlu. Kvalitka se nezměnila i když je to na mně lehce víc slaný, ale já fakt solím málo, hodně málo.

                                                                                            NMilan1208 - Profil | Ne 1.4.2018 7:59:46

                                                                                            Ahoj.Příští týden v Lídlu vepřovky ve skle za 35.

                                                                                              Nkubah - Profil | Ne 18.2.2018 17:58:13

                                                                                              Byl jsem tam dnes, myslím že mají skleničky - maso...

                                                                                              Já nebral, mám z minula.

                                                                                                NStarc55 - Profil | Ne 18.2.2018 17:44:22

                                                                                                Esox 2 >> Ještě že jsi to tu připoměl. Málem bych na to zapomněl. Sezona se pomalu blíží a čas od času se to dá, když berou a není čas na vaření.

                                                                                                  NEsox 2 - Profil | Čt 15.2.2018 17:43:00

                                                                                                  Zdravím a dávám malé info, v Lidlu od 24.2. - do 25.2. bude pro velký úspěch k mání opět plechovka guláše Pikok 400g / 62% masa. Vídeňský, maďarský, segedínský ve slevě za 27.90,-
                                                                                                  Když je hlad tak i plechovka guláše vylepšená feferonkou se dá.

                                                                                                    Njirka mz - Profil | Ne 14.1.2018 16:52:41

                                                                                                    No že by to bylo tak špatný to se říct nedá, mě ten guláš nepřijde špatnej, měl jsem všechny druhy a že by nebyly k jídlu? Jasně je to konzerva, ale něco jako maso v tom je, ochucený je to vcelku slušně (v porovnání s jinejma hamé, ...). Samozřejmě domácí to je jiná liga, ale jako nouzovka sem tam na ryby nebo na nějakej čundr, motovejlet, je to použitelný. Ty masový konzervy jsou asi teda lepší-to maso tam opravdu je, ale jak jsem psal přežít se na tom dá...

                                                                                                      NMAXXSKATER - Profil | St 10.1.2018 18:50:58

                                                                                                      hrot >> Nevím, no ... Mně to fakt přišlo v pohodě. Tím nechci říkat, že bych to chtěl žrát nějak denně, ale když třeba jedu něco s bráchou a tátou dělat na chatu, tak se to určitě po práci sníst dá. :-)

                                                                                                        Nhrot - Profil | St 10.1.2018 18:27:07

                                                                                                        MAXXSKATER >> no ve vepřovkách je to maso aspoň vidět a nejsou špatný,ale ty guláše to je jen pro otrlé jedince....

                                                                                                          NMAXXSKATER - Profil | St 10.1.2018 18:18:19

                                                                                                          hrot >> Kluci, já teda nevím, co od toho čekáte ... Pořád je to konzerva, ale určitě výrobky značky PIKOK patří k tomu nejlepšímu, co se dá na trhu v této formě sehnat, ale samozřejmě domácí je domácí.

                                                                                                            Nhrot - Profil | St 10.1.2018 18:15:36

                                                                                                            tonouš >> máš naprostou pravdu--nepoživatelný kostky něčeho co vypadá jako maso---jak píšeš humus...........

                                                                                                              NEsox 2 - Profil | Po 8.1.2018 20:08:42

                                                                                                              Když bude poživatelný a ve slevě proč ne. I současná nabídka se dá ochutit a vylepšit. Chce to jen trochu invence.

                                                                                                                Nviceroy - Profil | Po 8.1.2018 19:09:12

                                                                                                                Esox 2 >> už by mohli vyjít z nějakou novinkou ....stroganov nebo tak něco 🤔

                                                                                                                  NEsox 2 - Profil | Po 8.1.2018 16:19:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                  Za poslední rok s Pikokem konzervy žádný problém. Je to konzerva já vím, ale stále o mnoho lepší než od Hamé. A když je hlad je i guláš od Pikoku dobrý.

                                                                                                                    NBuffalo1969 - Profil | Po 8.1.2018 15:58:55

                                                                                                                    MAXXSKATER >> videl bych to stejně. Kupuje nas to asi 10 kamošů, ale zatim se za ty roky nestalo aby byl jedinej problém.

                                                                                                                      NMAXXSKATER - Profil | Po 8.1.2018 15:54:53

                                                                                                                      tonouš >> Možná jsi natrefil jenom na špatný kus nebo na blbou sérii. Já s ním ještě problém neměl.

                                                                                                                        Ntonouš - Profil | Po 8.1.2018 15:53:30

                                                                                                                        Esox 2 >> nechci ti kazit radost z výhodného nákupu, ale ten pikok guláš to je fakt humus. sou v něm krásný pravidelný kostky výlisků z masa, určitě to nejsou kostky masa. Koupili sme si je loni s parťákem do itálie, po první včeři dva dny sračka, pak už sme jeli jenom pršut a bakety, páč tohle se fakt nedalo jíst

                                                                                                                          NEsox 2 - Profil | Po 8.1.2018 13:03:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                          Tak rybářská sezona 2018 částečně zajištěná.
                                                                                                                          Lidl ve slevě a 65% masa, to jsem tam nemohl nechat. No a něco zbylo i pro kapříky.

                                                                                                                            Nviceroy - Profil | Ne 24.12.2017 11:15:36

                                                                                                                            Chlapi díky za příspěvky ať chutná buď konzerva nebo ze živého bravečka

                                                                                                                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 24.12.2017 11:03:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                              Tak moji milí konzervožrouti a je do zase tady.
                                                                                                                              .
                                                                                                                              Krásné Vánoce, pohodu, klid, lásku, zdraví, a štestí. Myslím si, že víc člověk ke spokojenosti opravdu nepotřebuje. Tak tedy krásné svátky všem.
                                                                                                                              .
                                                                                                                              Vašek..:-)

                                                                                                                                Njarda85 - Profil | Ne 17.12.2017 12:49:42

                                                                                                                                Zdravím všechny, určité konzervy jsou fakt moc dobré,něco si občas koupím v Makru, když jedu na velký nákup, jinak si spíše raději uvařím či něco ugriluju. Jinak pro mě jsou spíše přednější konzervy rybí, ty já můžu pořád.

                                                                                                                                  Nviceroy - Profil | So 16.12.2017 18:34:19

                                                                                                                                  Esox 2 >> a ještě to zvýrazníme 😂😂😂

                                                                                                                                    NEsox 2 - Profil | So 16.12.2017 17:36:20

                                                                                                                                    Milan1208 >> Ach jo dneska se všechno hned vykecá.

                                                                                                                                      Nladan1303 - Profil | So 16.12.2017 17:31:55

                                                                                                                                      Milan1208 >> dobrá zpráva

                                                                                                                                        NMilan1208 - Profil | So 16.12.2017 17:10:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                        Ahoj.Příští víkend v Lidlu maso ve skle za 30.

                                                                                                                                          NBuffalo1969 - Profil | Út 12.12.2017 11:48:30

                                                                                                                                          kubah >> no.....prsíčko bylo echt. Musím se pídit po slušný ceně kachních prs a nebo možná po celejch kachnách.
                                                                                                                                          Fakt to bylo betelný jak sviňa..:-)

                                                                                                                                            NBuffalo1969 - Profil | So 9.12.2017 20:22:27

                                                                                                                                            kubah >> ten salám?....jo chuťově dobrej..:-)
                                                                                                                                            V pátek jsem si koupil uzený kachní prso. Zítra prubnu a pak zvážím, jestli si nevyrobím taky.

                                                                                                                                              Nkubah - Profil | So 9.12.2017 20:18:29

                                                                                                                                              Buffalo1969 >> ochutnal si ho ?

                                                                                                                                                NBuffalo1969 - Profil | So 9.12.2017 20:05:32

                                                                                                                                                kubah >> salámu koupeno málo....bohužel. Ale člověče co mně zarazilo je fakt, že ty retro masový konzervy měly regulérně dvojí chuť. jedna byla přesolená jako prase a ta druhá už se dala jíst.

                                                                                                                                                  Nkubah - Profil | So 9.12.2017 19:40:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                  Dnes opět tuňák :-) Přikoupil jsem :-)

                                                                                                                                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.12.2017 12:41:37

                                                                                                                                                    kubah >> dikec. Beru na vedomi. Teď přemýšlím, ze si od nich vezmu ten zavařovací hrnec.

                                                                                                                                                      Nkubah - Profil | Pá 1.12.2017 9:42:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                      Buffalo1969 >> v pondělí ty salámy...

                                                                                                                                                      My budeme s tátou dělat lovečáky doma - ale stejně si tak dvě šišky vezmeme...

                                                                                                                                                        NJPfish - Profil | Po 27.11.2017 0:00:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                        Za 28 kaček s 65% masa jsem nemohl v Lídlu nechat ležet.
                                                                                                                                                        Tak kdo má doma větší hrad :-))

                                                                                                                                                          NJPfish - Profil | Ne 26.11.2017 1:19:15

                                                                                                                                                          kubah >> Zítra vyrazím doplnit zásobu do války.Teda vlastně na ryby :-))