Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NMAXXSKATER - Profil | St 1.11.2017 21:29:50

Buffalo1969 >> Co kradeš ? :-)))

    Nkubah - Profil | St 1.11.2017 20:57:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Buffalo1969 >> ono i tohle hodně prozradí...

    https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10009541-konzervy​-pro-psy-a-kocky

      NBuffalo1969 - Profil | St 1.11.2017 20:36:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tak panstvo.......v "Udírnách" to asi džigit smaže, tak to dám sem. Sem to prostě patří.
      Malá připomínka toho, proč kupujeme ty vepřovky zrovna v Lidlu..:-)

      https://www.stream.cz/peklonataliri/769554-veprove-​konzervy

        NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 17:28:52

        kubah >> to už jsou 3 akce....hmmm.....musí pořídit.

          Nkubah - Profil | Ne 29.10.2017 17:28:12

          Buffalo1969 >> měl jsem koupené dva na Vánoce a Nový rok, další jsem měl na Velikonoce... Snad ho nepokazí :-)

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 17:24:40

            kubah >> no faktem je, že jsem ho jaksi pžehlížel, ale to jenom proto, že ho z mýho blízkýho okolí nikdo nekoupil a nikdo nic neví.

              Nkubah - Profil | Ne 29.10.2017 16:58:04

              Buffalo1969 >> na koupený je hodně dobrý až výborný :-)

                NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 16:54:32

                ladan1303 >> jdu tam..:-)

                  Nladan1303 - Profil | Ne 29.10.2017 16:50:17

                  Buffalo1969 >> ne, už vedle

                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 16:49:06

                    ladan1303 >> :-DDDD nazdár .......ty seš tady..:-)

                      Nladan1303 - Profil | Ne 29.10.2017 16:44:55

                      Buffalo1969 >> co kecáš?, skrblíku

                        Nladan1303 - Profil | Ne 29.10.2017 16:43:57

                        kubah >> jj.děkuji,jak bude vyzkouším

                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 15:47:50

                          kubah >> twl...Láďa je poloduchna. To na něj vypadá moc draze, tak to přžehlíží..............:-DDD

                            Nkubah - Profil | Ne 29.10.2017 15:24:57

                            ladan1303 >> takto balený, jen s kancem na obrázku...

                              Nkubah - Profil | Ne 29.10.2017 15:24:32

                              ladan1303 >>

                                Nladan1303 - Profil | Ne 29.10.2017 15:17:46

                                kubah >> jakej divočák?

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 11:41:31

                                  tuzemak >> nevadí.......nalil bych ti sám..:-)

                                    Nkubah - Profil | Ne 29.10.2017 11:33:07

                                    Co se týče Lídlu... Mají většinu uzenin a plechovek výborných...

                                    Ale takový lovečák Divočák, co mají na svátky - ten je vážně na obchod moc povedený............

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 29.10.2017 11:23:21

                                      Buffalo1969 >> to bych vylil moc na ruce.😥😥😥

                                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 11:15:40

                                        tuzemak >> seš má krevní skupina..:-)))) Taky bych ti nenalil.....:-DDDD
                                        .

                                        .
                                        musel by sis nalívat sám..:-DDD