Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Po 8.1.2018 15:58:55

MAXXSKATER >> videl bych to stejně. Kupuje nas to asi 10 kamošů, ale zatim se za ty roky nestalo aby byl jedinej problém.

    NMAXXSKATER - Profil | Po 8.1.2018 15:54:53

    tonouš >> Možná jsi natrefil jenom na špatný kus nebo na blbou sérii. Já s ním ještě problém neměl.

      Ntonouš - Profil | Po 8.1.2018 15:53:30

      Esox 2 >> nechci ti kazit radost z výhodného nákupu, ale ten pikok guláš to je fakt humus. sou v něm krásný pravidelný kostky výlisků z masa, určitě to nejsou kostky masa. Koupili sme si je loni s parťákem do itálie, po první včeři dva dny sračka, pak už sme jeli jenom pršut a bakety, páč tohle se fakt nedalo jíst

        NEsox 2 - Profil | Po 8.1.2018 13:03:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak rybářská sezona 2018 částečně zajištěná.
        Lidl ve slevě a 65% masa, to jsem tam nemohl nechat. No a něco zbylo i pro kapříky.

          Nviceroy - Profil | Ne 24.12.2017 11:15:36

          Chlapi díky za příspěvky ať chutná buď konzerva nebo ze živého bravečka

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 24.12.2017 11:03:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak moji milí konzervožrouti a je do zase tady.
            .
            Krásné Vánoce, pohodu, klid, lásku, zdraví, a štestí. Myslím si, že víc člověk ke spokojenosti opravdu nepotřebuje. Tak tedy krásné svátky všem.
            .
            Vašek..:-)

              Njarda85 - Profil | Ne 17.12.2017 12:49:42

              Zdravím všechny, určité konzervy jsou fakt moc dobré,něco si občas koupím v Makru, když jedu na velký nákup, jinak si spíše raději uvařím či něco ugriluju. Jinak pro mě jsou spíše přednější konzervy rybí, ty já můžu pořád.

                Nviceroy - Profil | So 16.12.2017 18:34:19

                Esox 2 >> a ještě to zvýrazníme 😂😂😂

                  NEsox 2 - Profil | So 16.12.2017 17:36:20

                  Milan1208 >> Ach jo dneska se všechno hned vykecá.

                    Nladan1303 - Profil | So 16.12.2017 17:31:55

                    Milan1208 >> dobrá zpráva

                      NMilan1208 - Profil | So 16.12.2017 17:10:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ahoj.Příští víkend v Lidlu maso ve skle za 30.

                        NBuffalo1969 - Profil | Út 12.12.2017 11:48:30

                        kubah >> no.....prsíčko bylo echt. Musím se pídit po slušný ceně kachních prs a nebo možná po celejch kachnách.
                        Fakt to bylo betelný jak sviňa..:-)

                          NBuffalo1969 - Profil | So 9.12.2017 20:22:27

                          kubah >> ten salám?....jo chuťově dobrej..:-)
                          V pátek jsem si koupil uzený kachní prso. Zítra prubnu a pak zvážím, jestli si nevyrobím taky.

                            Nkubah - Profil | So 9.12.2017 20:18:29

                            Buffalo1969 >> ochutnal si ho ?

                              NBuffalo1969 - Profil | So 9.12.2017 20:05:32

                              kubah >> salámu koupeno málo....bohužel. Ale člověče co mně zarazilo je fakt, že ty retro masový konzervy měly regulérně dvojí chuť. jedna byla přesolená jako prase a ta druhá už se dala jíst.

                                Nkubah - Profil | So 9.12.2017 19:40:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnes opět tuňák :-) Přikoupil jsem :-)

                                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.12.2017 12:41:37

                                  kubah >> dikec. Beru na vedomi. Teď přemýšlím, ze si od nich vezmu ten zavařovací hrnec.

                                    Nkubah - Profil | Pá 1.12.2017 9:42:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Buffalo1969 >> v pondělí ty salámy...

                                    My budeme s tátou dělat lovečáky doma - ale stejně si tak dvě šišky vezmeme...

                                      NJPfish - Profil | Po 27.11.2017 0:00:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Za 28 kaček s 65% masa jsem nemohl v Lídlu nechat ležet.
                                      Tak kdo má doma větší hrad :-))

                                        NJPfish - Profil | Ne 26.11.2017 1:19:15

                                        kubah >> Zítra vyrazím doplnit zásobu do války.Teda vlastně na ryby :-))