Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | Ne 29.10.2017 11:01:59

Buffalo1969 >> jj sám mám málo.😃😃😃

    NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 10:58:34

    tuzemak >> aspoň ti toho tolik nevyžere..:-DDD

      Ntuzemak - Profil | Ne 29.10.2017 10:53:41

      Buffalo1969 >> Pišta tam jede dřiv.😥😥

        NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 10:39:16

        tuzemak >> dáte s Pištem štvrtku a bude dobře.:.)

          Ntuzemak - Profil | Ne 29.10.2017 10:32:20

          Buffalo1969 >> zatim sem vzorek nedal.😥😥😥 hoj Fáclav..už sa blíží.😃😃😃

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 10:25:56

            tuzemak >> no aaaaaa jakou má ten salámovec chutˇ?..

            nazdar Jeníčku, co Tovíky?

              Nkubah - Profil | Ne 29.10.2017 10:18:03

              ladan1303 >> mě chutná, výborný

                Ntuzemak - Profil | Ne 29.10.2017 10:15:20

                Pár vepřovek sem si na chuť koupil,i vzorek hověziho salámu.😃😃😃

                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 10:10:10

                  ladan1303 >> pár takovejch znám...:-)))

                    Nladan1303 - Profil | Ne 29.10.2017 10:07:16

                    Buffalo1969 >> joudo:-)))

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 10:05:12

                      ladan1303 >> no.....to už se dá skoro považovat za "sběračství". Věk by jsi na to měl.....:-DDD

                        Nladan1303 - Profil | Ne 29.10.2017 10:02:35

                        Buffalo1969 >> kilovku mám doma od jara neotevřenou

                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 29.10.2017 9:59:39

                          ladan1303 >> tučňáka u konzervě nežeru...:o)
                          Ale je fakt, že ta kilovka se vyplatí a je fukt chutná.

                            Nladan1303 - Profil | Ne 29.10.2017 9:57:40

                            kubah >> kdyby byly v oleji taky bych nakoupil

                              Nkubah - Profil | Ne 29.10.2017 8:36:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak dnes v LÍdlu mají tyhle tuňáky - kdo pojede kolem, doporučuji... Výborné

                              Nakoupil jsem jich 20, a když už jsem tam byl - vzal jsem po 5 skleničkách vepřového :-))

                              https://www.lidl-flyer.com/cs-CZ/?_ga=2.208710811.8​64453278.1509230996-1443109469.1489606161#/8a19cce0​-b24f-11e7-86b6-005056ab0fb6/view/flyer/page/40

                                Nladan1303 - Profil | So 21.10.2017 6:21:41

                                nebývaly ty vepřovky ještě onehdá za 30?.

                                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 20.10.2017 21:00:58

                                  Milan1208 >> kuááááá.......furt je kupuju a nestačím je žrát....:-O

                                    NMilan1208 - Profil | Pá 20.10.2017 20:27:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Od 26. vepřovky za 35.

                                      Nladan1303 - Profil | So 2.9.2017 11:28:30

                                      zatím dobrá cena

                                        Nkubah - Profil | So 2.9.2017 11:21:30

                                        ladan1303 >> jasně, už mám doma :-)