Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NMAXXSKATER - Profil | So 2.9.2017 10:49:33

ladan1303 >> Ano, je to tak. :-) Zítra si musím skočit doplnit zásoby, jeden neví, kdy to bude příště.

https://www.lidl-flyer.com/cs-CZ/?_ga=2.130309775.1​818492352.1504342052-1826873690.1504342052#/7ec33c1​7-8642-11e7-a039-005056ab0fb6/view/flyer/page/40

    Nladan1303 - Profil | So 2.9.2017 10:42:11

    zdarec,mám pocit že tento víkend je vepřové ve skle za 30.

      NJPfish - Profil | Pá 11.8.2017 19:26:39

      Tak vyjádření mého názoru na chuť co jsem testnul včera na rybách.Krůtí od Pikoku je nejlepší a kuřecí je také výborná,ale záleží na chuti, tak bych to viděl na remízu s vepřovkou.

        Nladan1303 - Profil | Čt 10.8.2017 15:29:22

        JPfish >> taky nejsi žádný troškař.já nejdu,mám toho plnej sklep a válka v nedohlednu.budu to jíst roky

          NJPfish - Profil | Čt 10.8.2017 12:23:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak dneska jsem nakupoval v akci pro mne nové maso od Pikoku.Vepřové je dobré a věřím,že krůtí a kuřecí bude taky.

            Nladan1303 - Profil | Pá 30.6.2017 6:57:10

            tak co.byl někdo pro zásoby? tenhle týden jsem měl rozlítanej tak jsem jedno odpo vařil rychlovku. br.kaše a sklenice s modrou nálepkou restnutou na cibuli.vynikající.nic jsem nedochucoval.

              NMilan1208 - Profil | Čt 22.6.2017 13:28:30

              Ahoj. Od pondělí v Lidlu akce na vepřovky.

                Ntuzemak - Profil | Pá 5.5.2017 21:17:50

                ladan1303 >> Ladi pracovně.😫😫😫

                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 20:47:37

                  ladan1303 >> není, už jsem to kupoval několikrát a za mně dobrý. Slaný je to stejně jako maso v konzervě.

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 20:07:35

                    Buffalo1969 >> Aha, já myslel, že mluvíš o konzervě ... Tohle mi nějak uteklo, ale vypadá to fakt dobře.

                      Nladan1303 - Profil | Pá 5.5.2017 20:06:53

                      Buffalo1969 >> dyť je to samá voda a sůl. že si radši nevezmeš pribináček

                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 20:04:01

                        MAXXSKATER >> to není konzerva, ale kus masa v extraluxusním provedení a jenom zatavený ve folii.

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 20:04:01

                          ladan1303 >> Není vůbec zač.

                            Nladan1303 - Profil | Pá 5.5.2017 20:03:20

                            MAXXSKATER >> děkuji

                              Nladan1303 - Profil | Pá 5.5.2017 19:57:47

                              ty vepřovky ve skle jsou od zítřka?

                                NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 19:57:19

                                Buffalo1969 >> Tu mám asi taky ještě doma, kolikrát mám doma tyhle konzervy i třeba rok. :-)

                                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 19:54:11

                                  MAXXSKATER >> dneska jsem tam koupil Pražskou šunku za 199,-kilo. Měla 1,25kg. Je luxusní, už jsem ju požvejkával s rohlíkem k tomu jahodovýmu dačomu..:-)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 19:50:07

                                    Buffalo1969 >> Ona vaří ... Někdy naopak vaří až moc. :-) Ale tyhle dobré konzervy se prostě vždycky hodí, když se vařit nechce nebo když jedeme na chatu, kde se naopak vyvářet nechce ... Je to do zásoby, ty konzervy se nikdy neztratí a když je potřeba, tak je má člověk vždycky někde po ruce. =)

                                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 19:48:45

                                      MAXXSKATER >> žena ti má vole doma navařit. Ne že ju vždycky zdecimuješ šukačkou a pak musít žrát konzervy, protože nemá sílu uvařit...:o)