Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nladan1303 - Profil | Pá 5.5.2017 19:48:17

tuzemak >> zdar Janku,jak se vede?

    Ntuzemak - Profil | Pá 5.5.2017 19:32:24

    ladan1303 >> bingóó.😂😂😂😂

      Nladan1303 - Profil | Pá 5.5.2017 17:59:36

      MAXXSKATER >> joudo!!!

        NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 17:49:20

        ladan1303 >> Od Vietnamců ? :-)

          Nladan1303 - Profil | Pá 5.5.2017 17:07:25

          zdarec všichni .v novým D testu hodnotili baterie AAA.hádejte který to vyhráli?

            NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 11:46:55

            petr-m >> Já ho nemusím ani normálně, takže jsem ho ani nekoštoval ... Nechávám ho ženě. :-)

              Npetr-m - Profil | Pá 5.5.2017 11:41:52

              MAXXSKATER >> segoš u mě nic moc radši ty dva druhý..

                NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 11:12:50

                petr-m >> Tak to tam musím vletět, už mám doma asi jenom segeďák. :-) Díky moc za info.

                  Npetr-m - Profil | Pá 5.5.2017 11:08:44

                  od uterý v lidlu velký guláše za 60kč.

                    Nladan1303 - Profil | So 29.4.2017 20:27:37

                    Starc55 >> zaplať pánbůh za retro lídl

                      NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:10:17

                      Starc55 >> To jo ... Když vidím ty vepřovky nebo i luncheonmeaty se separátem, tak raději mizím.

                        NStarc55 - Profil | So 29.4.2017 19:04:06

                        ladan1303 >> Proč takový výrobky nedělají furt? Člověk by si za kvalitu připlatil. Zarím nás nutí kupovat ty jejich sračky.

                          NLSD - Profil | So 29.4.2017 18:42:15

                          Ten retro lančmít jsem koupil jeden na ochutnávku. Hned jsem ho doma otevřel, sežral s pětima rohlíkama a mazal koupit dalších šest.
                          Vyšlo to
                          :-))))

                            Nladan1303 - Profil | So 29.4.2017 18:17:10

                            kečemot >> jak píše Max. ten se ti při opékání nerozpustí

                              NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 18:14:03

                              kečemot >> Hamé - retro edice.

                                Nkečemot - Profil | So 29.4.2017 18:12:26

                                ladan1303 >> dík nevadí. A nevíš název?

                                  NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 17:58:57

                                  Buffalo1969 >> Já jí ještě neochutnal, ale snad bude dobrá. Slanější mi neva. Dnes si dám lunchmeat.

                                    Nladan1303 - Profil | So 29.4.2017 16:47:25

                                    Buffalo1969 >> čuniku

                                      Nladan1303 - Profil | So 29.4.2017 16:46:39

                                      kečemot >> právě jsi ho prošvihl v lidlu

                                        Nkečemot - Profil | So 29.4.2017 16:43:18

                                        Nazdar pánové rád bych vás poprosil o tip na dobrý lanšmít samozřejmě že vepřový. Mám ho rád orestovaný na sádle z erteplama, a dlůho už sem si sním nepochutil. Předem děkuji.