Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | So 29.4.2017 16:27:36

MAXXSKATER >> tak už jsem ty retro konzervy kompletně sežral......Xakru..:-/

Bylo to fajn, ale je fakt, že vepřová konzerva byla na můj vkus slanější, ale sežráno.

    NMilan1208 - Profil | So 29.4.2017 16:24:33

    Ahoj. Příští víkend v Lidlu vepřovky ve skle za 30.

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.4.2017 22:41:21

      Buffalo1969 >> :-) To chápu, já tam byl včera a bylo to stejné ... Ten retro týden prostě lidi táhne. =)

        NBuffalo1969 - Profil | Čt 20.4.2017 22:39:51

        MAXXSKATER >> dneska blo v Lidlu tolik lidí, že jsem se ptal prodavačky jestli nebude válka. Ta na mně koukala jako tele a já jí musel vysvětlit, že jsem od včerejška nasračku a že nic nevím. Chvílu bylo ticho a pak mi řekla, že by se nedivila, kdyby byl její starej chlastat se mnou.......:-DDDD

          NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.4.2017 22:36:05

          Buffalo1969 >> Jo, na tu jsem zapomněl ... Manželka jí chtěla, tak jsem jí tam taky pár vzal. =)

            NBuffalo1969 - Profil | Čt 20.4.2017 22:34:32

            MAXXSKATER >> vepřovky a lančmít mam taky. Vzal jsem i tu Májku.....psindě chutná, tak je dobrá i pro mně..-)

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 20.4.2017 9:16:56

              ladan1303 >> Tak už mám doma lunchmeaty a ty vepřovky. Tu sekanou jsem nebral - 60 % masa.

                Nladan1303 - Profil | Út 18.4.2017 6:26:40

                MAXXSKATER >> čao,dnes zásoby,ve čtvrtek sekací kladivo

                  NMAXXSKATER - Profil | Út 18.4.2017 6:20:43

                  ladan1303 >> Tak dneska hurá pro zásoby, Vláďo ... :-)

                    Nladan1303 - Profil | Pá 14.4.2017 5:55:12

                    MAXXSKATER >> opékal sem ho a on se nerozpustil,paráda

                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 14.4.2017 5:52:10

                      ladan1303 >> Jj, sjel jsem je pomalu na posezení ... :-D

                        Nladan1303 - Profil | Pá 14.4.2017 5:51:09

                        MAXXSKATER >> ten lančmít je fakt jak původní

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 14.4.2017 5:44:56

                          ladan1303 >> Mrknu tam tedy na složení a uvidím. =)

                            Nladan1303 - Profil | Pá 14.4.2017 5:43:51

                            MAXXSKATER >> nemám tůšo,je družstevní asi by za zkoušku stála

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 13.4.2017 22:38:15

                              ladan1303 >> Tak ten určitě vezmu ... Minule jsem vzal jenom 2 na test a ok ... Co ta sekaná ?

                                Nladan1303 - Profil | Čt 13.4.2017 22:36:37

                                v Lidlu bude retrotýden. vepřovka a lančmít bude k mání za 40ká. cena normál,. ale ta chuťovka.jo a znojemský okurky kolem 22kaček. takže hurá do Lidlu.

                                  NMAXXSKATER - Profil | So 25.3.2017 8:51:47

                                  JPfish >> Ještě nějaké v zásobě mám, ale pokud se tam dneska nebo zítra urvu, tak je taky vezmu.

                                    NJPfish - Profil | So 25.3.2017 8:50:05

                                    Dneska se chystám taky pro guláše,tak jsem zvědav jestli ještě budou.Maďarský guláš za 26,90Kč v akci.

                                      Nladan1303 - Profil | St 22.3.2017 10:15:40

                                      kubah >> správně, gulášů není nikdy dost

                                        Nladan1303 - Profil | St 22.3.2017 10:14:35

                                        kubah >> tak ti je tedy závidím.ty byly echt