Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nkubah - Profil | St 22.3.2017 6:20:59

ladan1303 >> jinak pro pár jich zajdu...

    Nkubah - Profil | St 22.3.2017 6:20:39

    ladan1303 >> ahoj, tak jsi měl pravdu - já mám ty starší dobré tuňákové saláty ještě ve sklepě, ale v LIDLU už je nemají...

      Nladan1303 - Profil | St 22.3.2017 5:59:08

      zdarec, tak co .půjdete v sobotu pro gulášky?

        NSaimon - Profil | So 11.3.2017 19:24:26

        MAXXSKATER >> strana 7

          NMAXXSKATER - Profil | So 11.3.2017 19:22:40

          Saimon >> Díky za tip, zkusím si to nějak najít.

            NSaimon - Profil | So 11.3.2017 19:21:38

            MAXXSKATER >> bylo to v tom alpským týdnu 2-3 strana asi, nechce se mě to hledat

              NMAXXSKATER - Profil | So 11.3.2017 19:18:41

              Saimon >> O jaké paštiky má konkrétně jít ?

                Nladan1303 - Profil | So 11.3.2017 19:18:16

                Saimon >> hlavně podej report jak šmakují

                  NSaimon - Profil | So 11.3.2017 19:15:47

                  ladan1303 >> ještě bych upozornil na ty paštiky, myslím že jsem měl na podzim ty co mají byt v akci a byly dobrý. Vemu od každé na zkoušku a pak to tam vyberu....

                    Nladan1303 - Profil | So 11.3.2017 19:11:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    nachystejte peněženky.příští víkend vepřové ve skle opět za 30ká.

                      NJPfish - Profil | Ne 29.1.2017 19:23:48

                      Skacel2 >> To si již nepamatuji a nechci kecat,ale vím,že to byla velice výhodná cena oproti těm menším v poměru gramáže a ceny.

                        NSkacel2 - Profil | Ne 29.1.2017 18:43:00

                        JPfish >> Tak to je konzerva gulase a kolik stala v akci?

                          NSkacel2 - Profil | Ne 29.1.2017 18:41:35

                          JPfish >> Taky se mi zda ze uz nemaji tolik konzerv v regalu, je to skoda.

                            NJPfish - Profil | Ne 29.1.2017 18:41:24

                            Skacel2 >> Tyhle si pohlídej jak budou v akci,já mám ve sklepě zásoby na léto.Teď v nabídce nejsou.

                              NJPfish - Profil | Ne 29.1.2017 18:20:34

                              Skacel2 >> Zdá se mě,že Lídl zeštíhluje nabídku konzerv.Německé guláše co dříve nebyl problém koupit dnes v regálech nenajdeš a to je škoda.Od kámoše vím,že v Německu je mají pořád v nabídce.Nedávno jsem v Lídlu dokonce sehnal ty maxi guláše za supr cenu v akci a škoda,že jsem jich nevzal víc.Jinak ty guláše lidi kupují hodně a musíš si z plata vybrat,nejvíce mají segedínských,ale ty nemusím ani doma.

                                NSkacel2 - Profil | Ne 29.1.2017 17:08:11

                                JPfish >> Diky, zitra tam hned zajedu.

                                  Nladan1303 - Profil | Ne 29.1.2017 15:49:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  počkám až budou za třicet a začnu to fofrovat do krytu.doba je nejistá

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 29.1.2017 14:41:32

                                    Skacel2 >> Vidíš, tak do Chrudimi ani nemusíš. :-) U nás jsou ve stejné uličce jako vepřovky atp.

                                      NJPfish - Profil | Ne 29.1.2017 14:39:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Skacel2 >> Tak jsem se vrátil z nákupu z Lídlu v Kolíně a mají skladem.