Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

MAXXSKATER - Profil | Ne 29.1.2017 10:54:39

Skacel2 >> Není vůbec zač.

    Skacel2 - Profil | Ne 29.1.2017 10:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    JPfish >> Me ten vidensky chutna hlavne s kolinkama, ale i ten madarsky je dobry.
    Nebo si ho ohreju vecer, nakrajim do nej cibuli a jim s chlebem.

      Skacel2 - Profil | Ne 29.1.2017 10:52:14

      MAXXSKATER >> maxxskater - 29.1.2017 6:45:20 >> diky

        JPfish - Profil | Ne 29.1.2017 9:44:14

        Skacel2 >> Vídeňský jsem kupoval v Kolíně cca.14dní,ale na můj vkus mne moc nepřesvědčil, má moc tuku,který jsem musel slít.Maďarský je lepší,dle mého názoru.Možná dnes pojedu na nákup,tak podám info.

          MAXXSKATER - Profil | Ne 29.1.2017 6:45:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Skacel2 >> Až tam půjdu, tak se na ně mrknu, abys měl jistotu a nejel tam zbytečně. Snad nezapomenu.

            Skacel2 - Profil | Ne 29.1.2017 6:44:34

            MAXXSKATER >> Tak to se tam stavim az pojedu do Tunechod na prednasku.

              Skacel2 - Profil | Ne 29.1.2017 6:43:21

              viceroy >> Děkuju.

                MAXXSKATER - Profil | Ne 29.1.2017 6:40:32

                Skacel2 >> Nevím, jak je to v Kolíně, ale u nás v Chrudimi jsou snad pořád (i když nejsou v akci).

                  ladan1303 - Profil | So 28.1.2017 21:41:11

                  Skacel2 >> nemusí je mít pořád. mám pocit že u nás jsou jen občas.schválně si na to dám pozor

                    viceroy - Profil | So 28.1.2017 21:02:06

                    Skacel2 >> jsem ti to zvyraznil at tvuj zapis zaujme ....... :-)

                      Skacel2 - Profil | So 28.1.2017 20:52:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Chtel bych se zeptat, pokud tady nekdo takovy je. Chodi tady nekdo z vas casto do Lidlu v Koline? Ja se tam dostanu tak jednou za dva mesice a nemuzu tam najit konzervy pikok vidensky a madarsky gulas.

                        ladan1303 - Profil | Ne 22.1.2017 19:36:30

                        kubah >> díky

                          kubah - Profil | Ne 22.1.2017 19:33:15

                          ladan1303 >> teď už netuším jaká přesně konzerva to byla - zítra vyfotím

                          Ale byla dobrá.

                            ladan1303 - Profil | Ne 22.1.2017 19:24:30

                            novič >> objevím a koupím,zatím díky

                              novič - Profil | Ne 22.1.2017 17:42:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ladan1303 >> Ještě dělá Pečená paštika s husími játry a jedna je s brusinkami.Ta co je na obrázku, někdy zelený obal je z nich asi nej.Ale je to o chuti každého, mojí holčičce chutná s husími játry.Cena je někde kolem 50 kč.Kupuji Terno některé Coopy a Jednoty, někde Kaufland, nemají ji zalistovanou všude více na Moravě. Zkus ochutnat a dej vědět.☺ http://www.vahala.cz/produkty/pecene-vyrobky

                                ladan1303 - Profil | Ne 22.1.2017 14:11:35

                                novič >> 300g ,to je už pěkná dávka.kolik stojí a kdes jí koupil?

                                  novič - Profil | Ne 22.1.2017 12:55:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ne tak plech ale plast a dobrá pečená paštika.Jedna z těch lepších co jsem jedl, myslím za rozumnou měnu.

                                    ladan1303 - Profil | St 18.1.2017 5:56:35

                                    tuzemak >> to není nemoc,to je karma.soucítím s tebou

                                      tuzemak - Profil | Út 17.1.2017 18:05:34

                                      ladan1303 >> přestav si,že už od narození.😂😂😂😂

                                        ladan1303 - Profil | Út 17.1.2017 16:28:44

                                        kubah >> taky kupuji v lidlu,mám jich půl sklepa tak nějak jsem asi sběratel.dnes byla výjimka ovšem nezapomenutelná.kdysi jsem v lidlu kupoval tuňákový salát něco kolem dvacky (fazole ,zelenina,)byl výborný.už nějaký čas není u nás k dostání, teď mají jakési velké balení za horší peníz. tak jakej salát myslíš?