Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

kubah - Profil | Út 17.1.2017 16:05:18

ladan1303 >> Pokud musí být konzerva - tak musí být z Lidlu :-)

Já měl dnes v práci plechovku - ten tuňákový salát z Lidlu - výborný, vozím si je i k vodě...

    ladan1303 - Profil | Út 17.1.2017 15:23:05

    tuzemak >> taky jsem to tu nechtěl psát,ale ty jseš úplně blbej!

      tuzemak - Profil | Út 17.1.2017 15:19:45

      ladan1303 >> hoj Laďo,nechtěl sem to tu psát,mosiš sa v ložnici vice snažit,pak bude ve fazolich i slaninka či klobáska.😂😂😂😂ԅ​14;😂

        ladan1303 - Profil | Út 17.1.2017 15:17:33

        tuzemak >> ahoj janku.nebyl jsem hubatej ale mohl bych to brát jako varování

          tuzemak - Profil | Út 17.1.2017 15:13:40

          ladan1303 >> kdybys nebyl na robu hubatej,koupila by ti trenčanske fazole s párkom.DDDD

            ladan1303 - Profil | Út 17.1.2017 15:11:50

            viceroy >> nechci se jí mstít.jistě to myslela v dobré víře

              viceroy - Profil | Út 17.1.2017 14:14:31

              ladan1303 >> pochopi az ji na ně pozves ke stolu :-)

                ladan1303 - Profil | Út 17.1.2017 13:56:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Starc55 >> já už se snad nedivím ničemu jen opakuji,Hamé nesmí do chalupy.snad to i žena po dnešku pochopí až jí to vysvětlím

                  Starc55 - Profil | Út 17.1.2017 13:50:49

                  ladan1303 >> Ty se divíš? Kovbojové taky neměli doláče na fazole s masem. Ti jedli jenom fazole, občas se slaninou... :-))) No a my jsme taky takoví chudí kovbojové, kteří musí kupovat předražený hnusy, kterejma se nás snaží krmit.

                    ladan1303 - Profil | Út 17.1.2017 13:34:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    zdravím,tak za prvé ,zjistil jsem že je tu 500 příspěvků(hurá) a za druhý.zase jme s Maxxem řešily konzervy od Hamé.tak přidám jednu k dobru. i přes zákaz kupovat cokoliv od hamé koupila paní bytná nedávno Kowboy fazole. cituji Ladi prosím neměla jsem čas ,ohřej si tu konzervu.chtěl jsem být chápavý a uznalý tak jsem obsah vyklopil na talíř a nevěřil svým očím.za 28 korun jsem vyklopil bílé fazole v protlaku bez ničeho(párek,flaxa,špek) .to co jinde prodávají za dvanáct korun tak hamé si cení na víc jak dvojnásobnou cenu.katastrofa.koš to pobral málem i s talířem

                      ladan1303 - Profil | So 24.12.2016 7:26:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      zdravím plechovkáře a přeji všem klidné prožití svátečních dnů

                        viceroy - Profil | Pá 23.12.2016 6:33:25

                        Pro vsechny slusny lidi kteri chodi na me diskuze krasneho bohateho jezoura a nejakou dobrou konzervicku na dalsi sezonu ......pristi rok si dame opet gastro z zeleznych valcu tak neprestavejte davat sve tipy na dobre jidlo z techto tajemnych lahudek at se dari v nocem roce

                          tuzemak - Profil | Čt 22.12.2016 19:22:36

                          kubah >> njn dnes je všechno dražší...

                            MAXXSKATER - Profil | Čt 22.12.2016 19:22:04

                            tuzemak >> Vyrábí to u nás za humny, můžu Ti to poslat. :-D

                              kubah - Profil | Čt 22.12.2016 19:21:32

                              tuzemak >> tak tyhle jsou ale fakt dražší - ale občas mu to kupujeme...

                                tuzemak - Profil | Čt 22.12.2016 19:19:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                kubah >> vždy se daly konzervy pro hafany jíst,už za myho vojančeni to chutnalo náramně,páč to nebylo přesoleny.o))

                                  kubah - Profil | Čt 22.12.2016 19:15:55

                                  Tedy - fakt to vypadá i voní moc dobře :-))

                                  https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10009541-konzervy​-pro-psy-a-kocky

                                  Už jen to psovi ochutnat :-))

                                    ladan1303 - Profil | Ne 4.12.2016 13:27:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    MAXXSKATER >> ta uzenina má taky kapku nedostatky ale asi pořád lepší jak z alberta

                                      MAXXSKATER - Profil | Ne 4.12.2016 6:04:53

                                      ladan1303 >> Myslím, že v nich je dokonce i separát ...

                                        ladan1303 - Profil | Ne 4.12.2016 6:04:06

                                        Saimon >> baroni opravdu není nic moc