Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nviceroy - Profil | Út 27.5.2014 19:07:17

Tak chlapci jak po vikendu objevili jste nejake nove mnamky nebo vyzkouseli jste nekdo ty nove konzervy od HRADNICH PANU z LIDLU ?

    Nhraji - Profil | Pá 23.5.2014 10:52:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jurasoft >> také mám auto lednici, je dobrá pouze na cesty a tam, kde je možnost připojit do sítě přes adapter. Používám polystyrenový box z Makra, do něj 4 PET láhve dobře namražené, i v létě vydrží od pátka rána do neděle večera a chladí.

      NSiven Polní - Profil | Pá 23.5.2014 9:50:56

      : vydrák >> :))) nějak mi uniklo to, komu jsou určeny! Dostals mě.

        Nhraji - Profil | Pá 23.5.2014 9:43:53

        jurasoft >> počítej, 35W při 12 V, to je přibližně 3 Ampéry, každou hodinu provozu to tedy vezme 3 Ampérhodiny kapacity, 3 dny, to je 72 hodin, tedy 72*3= 216 Ampérhodin.
        Odjedeš? 75/3 = 25 hodin a bude akumulátor totálně hin. Takže špatný nápad.
        Samozřejmě se jedná o přibližné výpočty, ale obraz si z nich uděláš.

          NTWIN 69 - Profil | Pá 23.5.2014 9:20:07

          : vydrák >> :-)))

            N: vydrák - Profil | Pá 23.5.2014 9:16:55

            TWIN 69 >> Vo tom to je.Pokud nebudeš vědět co jíš, tak zbaštíš absolutně cokoliv:-))

              NTWIN 69 - Profil | Pá 23.5.2014 8:55:21

              : vydrák >> Romane,cibule,česnek,koření,kečup a máš omáčku na špagety jak vyšitou.Poznal bys kulový a dle poznatků jednoho vysokoškoláka je to prý k nerozeznání od normální masové konzervy.Osobně jsem to nejedl,ale věřím,že pokud by člověk nevěděl co je to za konzervu,tak to zblajzne a ani nemrkne:-)))

                N: vydrák - Profil | Pá 23.5.2014 8:23:51

                jurasoft >> Mě by se hlavně zvedal kufr,nedokázal bych to spolknout:-)

                  N: vydrák - Profil | Pá 23.5.2014 8:02:56

                  Siven Polní >> Měla to být trochu ironie a trochu realita.
                  Na téma - Jsou psí konzervy lepší než člověčí ? - bylo sepsáno mnoho studií a článků nejen u nás ale i ve světě. Zabývala se tím nejedna vysoká škola a vlastní studii vypracovala i státní veterinární správa.

                  Já osobně psí konzervu netestoval a ani se k tomuto kroku nechystám:-)

                    N: vydrák - Profil | Pá 23.5.2014 7:52:20

                    viceroy >> Jasně že ne:-)

                      NSiven Polní - Profil | Pá 23.5.2014 6:57:38

                      : vydrák >> Trošku mi tam haprují ta procenta. Je to fakt dobrý, nebo jsi to myslel ironicky? Hmmm, je tam i jehněčí... Kde to mají?

                        Nviceroy - Profil | Pá 23.5.2014 6:17:27

                        : vydrák >> pochybuju ze tohle zeres .........ikdyz fantazii se meze nekladou :-D

                          N: vydrák - Profil | Pá 23.5.2014 6:09:30

                          Žerete samý Hamé a přitom jsou lepší konzervy:-))
                          (je to vyzkoušený, psali to v novinách)

                          Excelentní hovězí konzerva pro opravdové psí gurmány. Pečlivě vybrané kousky masa jedinečné chuti v jemné a lahodné omáčce. Konzervy jsou vyráběny nejmodernějšími výrobními procesy, které jsou šetrné ke zpracovávaným surovinám a navíc neobsahují obiloviny ani jiné nestravitelné či nežádoucí suroviny.Obsah masa v konzervě je 100% + zeleninová omáčka.
                          Cena - 38Kč

                            Nviceroy - Profil | Pá 23.5.2014 5:47:11

                            Siven Polní >> jsem rad ze tahle diskuze pomohla objevit nove kvalitni jidla aspon to ma smysl taky je pojedu koupit :-D

                              NSiven Polní - Profil | Čt 22.5.2014 21:07:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak mi to nedalo a na bázi téhle diskuze jsem se obětoval a zašel do Lidla. Koupil jsem si ten Hrnec pánů radních a aj ten Loupežnický hrnec. Radní jsem slupl jak malinu. Moc dobré. Zítra mám k obědu lópežníky, tak se těším. Kolikrát nedostanu ani v restauraci takovou dobrotu, a dnes to bylo za necelých pade (sleva - akce). Kdybych nebyl hovád, tak je ta pixla vážně i pro dva.

                                NBlue - Profil | Čt 22.5.2014 11:31:32

                                JJ v létě to na budku pivo se nedá chladit ani ve vodě páč voda je teplejší než to pivo :-) a když je ve stínu +35 tak to je děs člověku se pomalu nechce ani dejchat natož řešit co bude s obědem..Já když jedu na 1-2 dny tak ve dne se stejně jíst nedá a k večeru ohřeju bud konzervu nebo mám připravené toasty z domova,,případně ještě špekáčky pokud máte BOX ......

                                A když jedu na více dní 3 a víc tak je lepší se stravovat v místním kempu člověk nemá tolik starostí a jídlo má čerstvé ( no čerstvé berte s rezervou všechno to jsou ohřívané polotvary) ale stravitelné.........Jak já říkám Hlad je nejlepší kuchař- člověku pak příjde i ten totálně okoravej smažák jako největší delikatesa :-)

                                  Ntuzemak - Profil | Čt 22.5.2014 10:49:12

                                  jurasoft >> šak je zatím květen,v pařácích k vodě nejezdím,je tam od koupáčů neskutečný bordel a křik...

                                    Ntuzemak - Profil | Čt 22.5.2014 10:41:24

                                    jurasoft >> postačí v pohodě chladící box,ten víkend se stím dá i ve vedrech v pohodě přežít....