Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | Čt 22.5.2014 10:10:24

jurasoft >> na víkend mě postačí v pohodě autolednička...

    Ntuzemak - Profil | Čt 22.5.2014 8:55:12

    jurasoft >> ve 30 stupních na ryby nejezdím,já jedu na ryb. výpravu na jaře,v květnu,nebo na podzim v září,jezdím cca na týden,vezu nějakou domácí klobásu,nějakou šrutku uzenýho,nějaký vajíčko domácí,domácí lečo,jen zeleninu,pečivo,kafe,rum,slivku a cigára,stímto tam necelý týden v pohodě vydržím,jistě,když jede roba,něco ukuchtím na grilu,jedu na relax,né řešit co bude na jídlo...

      Ntuzemak - Profil | Čt 22.5.2014 7:36:40

      jurasoft >> ano,viceroy to napsal přesně,myslel sem to obrazně,já myslél,že to pořekadlo znáš,když pocházíš z moravy,nikomu nezakazuju,nebo nenutím ho jíst něco jinýho,než to na co je z pohodlnosti zvyklé,jen sem psal,nejní konzerva,jako konzerva,v obchodech je výběr velký,ale najíd tu správnou,bez přidaných sraček,jako je třeba ten kuřecí separát,ten se dává do hodně konzerv,je umění,klidně si je jez od rána do večera,já ti jen poradil,sem hlupák,omlouvám se ti!!!

        Nvahaj - Profil | Čt 22.5.2014 7:29:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jurasoft >> Nic si z toho nedělej. Já budu klidně prase s tebou:-))) Komzerva je základem každé výpravy. Určitě nejedu na ryby proto, abych tam každej den poskakoval tři hodiny kolem "plotny".

          Nviceroy - Profil | Čt 22.5.2014 7:22:32

          jurasoft >> myslim ze to Tuzemak nemyslel osobne ale obrazne pokud bude ale v tomhle pokracovat uz nedostane podekovani ale Red card apujde o diskuzi dale .....jasne ze je blbost na presnocku tahat cely proviant abych jeste varil o stopero kdyz uz tak toho casu je malo taky sahnu po konzerve proto jsem si tuhle diskuzi zadal abych vedel po jake sahnout a normalne se najist a ne polovinu povyhazovat protoze to je humac

            Nunudle - Profil | Čt 22.5.2014 7:19:54

            Dejv >> To jo, já jen že výrobci si pod pojmem maso, představují všechno možný.

              Nviceroy - Profil | Čt 22.5.2014 7:16:54

              Chlapi budu rad kdyz objevite nejakou paradni mnamku a podelite se zde .......ta anketa je pouze orientacni tyhle jidla byly na rybach skoro porad ale je cas na zmenu a to poradnou tak to sem hodte treba i jini objevi jine pochutiny nez byla ta stara klasika dikes

                Nviceroy - Profil | Čt 22.5.2014 7:11:32

                Siven Polní >> taky se dneska po te mnamce poohlidnu vc go :-D jinak co mi z LIDLU velice chutna jsou ty jejich huspeniny ve sklenicich ty jsou masakr :-D

                  NSiven Polní - Profil | Čt 22.5.2014 6:46:55

                  viceroy >> V současnosti asi fakt ano. Se zájmem jsem si pročetl diskusi a musím to potvrdit. A obrázek, který poslal Dejv, je právě příkladem výrobků, které tam často kupuju. Samozřejmě mají i věci, které bych si nekoupil, ale faktem je, že se úroveň (českých) Lidlů výrazně zvýšila. Budu hlavně muset prozkoumat ty Hrnce radních pánů :)

                    NCarpHouser - Profil | Čt 22.5.2014 6:33:14

                    Není konzerva jako konzerva. Minule jsem náhodou objevil konzervu se starým dobrým lunchmeatem. Nostalgie hadr, jak jedu k vodě na dýl, beru 1-2 sebou :o)

                      Nviceroy - Profil | Čt 22.5.2014 6:05:57

                      Chlapci jak to tady tak sleduju tak LIDL je zrejme top na potraviny ......radsi budu obetivat cas a nejaky benal a zajedu na nakupy do LIDLU zrejme v CR nema konkurenci co se tyce kvality

                        Nkritik - Profil | St 21.5.2014 22:17:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tohle jsem vyhodil na moment z ledničky. Domácí vepřovka, domácí lečo a dvě plechovky z Lídlu. Hrnec radních pánů je luxus - doporučuju a loupežníci budou mít premiéru. Jedna plechovka v pohodě stačí pro dva dospěláky.
                        Od peklo v plechovce od písmene A do H z ankety by na dva dny zabilo moje veškeré chuťové buňky :-).

                          NStarc55 - Profil | St 21.5.2014 21:55:48

                          Dejv >>Ten Pikok je dobrej, to jo, hlavně tam není ta sója a další náhražky.

                            Nkritik - Profil | St 21.5.2014 21:51:04

                            Clapcí, máte štěstí, že jdu zrovna kolem ......zítra valim na ryby tak vyhodim z příruční lednice sbalený gulášofky a hned vám je nafotim :)

                              NDejv - Profil | St 21.5.2014 21:47:02

                              unudle >>to nevím, ale i ten tuk a kůže je lepší jak obarvená sójová mouka :-))

                                NDejv - Profil | St 21.5.2014 21:45:23

                                Starc55 >> ano dělají, ale s tím rozdílem, že i pro síť Lidlu v Německu. A němčouři nic špatnýho do huby nevemou.

                                  NStarc55 - Profil | St 21.5.2014 21:37:24

                                  Dejv >> A navíc to dělají Poláci. Známí to šizuňci. Ale občas si to vepřový maso ve skle taky koupím. Třeba do gulášový polívky to dám.

                                    Nunudle - Profil | St 21.5.2014 21:25:58

                                    Dejv >> Ty procenta ovšem započítávají i tuk a kůži.

                                      NDejv - Profil | St 21.5.2014 21:19:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Včerejší nákup v Lidlu na víkendový lov:
                                      vepřové maso s kousky vepřového kolena - 91% masa
                                      sedlácké vepřové maso - 86,7%
                                      lahůdkové párky - 87%
                                      uzená krkovice - 100% :-)

                                        NDEBUSTROL - Profil | St 21.5.2014 20:47:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        občas si konzervu koupíme ale není na to si udělat na ohni koleno nebo guláš v kotlíku