Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NSaimon - Profil | Ne 4.12.2016 0:43:45

Buffalo1969 >> Měl sem tenkrát od Baroni nějakou konzervu a oproti Pikoku humus....

    NSkacel2 - Profil | So 3.12.2016 23:15:13

    ladan1303 >> diky

      Ntuzemak - Profil | So 3.12.2016 20:15:52

      Buffalo1969 >> nejseš sám,kdo v obchodě by klidně zežral už jen při pohledu,a reakci žaludku hned i obal.DDD

        NBuffalo1969 - Profil | So 3.12.2016 20:13:46

        tuzemak >> kua ale ta momentální chuť byla silnjší než já...:-DDD

          Ntuzemak - Profil | So 3.12.2016 20:12:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Buffalo1969 >> woe koupim u svyho řeznika raději syrový kroupy a udělám si bouřku doma sám,než riskovat zauzlení střev nějakou kupovanou srákorou.o))

            NBuffalo1969 - Profil | So 3.12.2016 20:09:15

            tuzemak >> když ju tam uvidíš, tak si ju kup a pochopíš, že ten obal by to možná dochutil..:-)

              Ntuzemak - Profil | So 3.12.2016 19:55:56

              Buffalo1969 >> že tys tu polivku ohřál i s obalem.DDD

                Nladan1303 - Profil | So 3.12.2016 18:33:14

                Buffalo1969 >> jsi statečný

                  NBuffalo1969 - Profil | So 3.12.2016 18:31:59

                  ladan1303 >> no já už taky ne......někdo to za vás musel vyzkoušet...:-DDD

                    Nkubah - Profil | So 3.12.2016 18:22:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Salámy, šunky, plechovky i ty chlazené paštiky klidně...

                      Nkubah - Profil | So 3.12.2016 18:21:34

                      ladan1303 >> souhlas...

                        Nladan1303 - Profil | So 3.12.2016 18:06:15

                        Buffalo1969 >> takovou pitchovinu bych nikdy neudělal

                          Nladan1303 - Profil | So 3.12.2016 18:05:00

                          Skacel2 >> je, ale za plnou

                            NBuffalo1969 - Profil | So 3.12.2016 18:04:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            koupil jsem si v Lídlu polívku v igelitu.
                            klasická prdelačka název u si nepamatuju, ale Baroni....................................strašný !!!
                            zabijačková Baroni.............................................​.......................................strašný !!!

                              NSkacel2 - Profil | So 3.12.2016 17:59:49

                              Milan1208 >> Madarsky a Vidensky gulas neni?

                                NMilan1208 - Profil | So 3.12.2016 16:29:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnes a zítra v Lidlu akce na maso ve skle za 30.

                                  Nladan1303 - Profil | Pá 4.11.2016 7:23:59

                                  Saimon >> samozřejmně.v této oblasti se dá experimentovat donekonečna

                                    NSaimon - Profil | Pá 4.11.2016 4:48:48

                                    ladan1303 >> mě se celkem osvědčilo tam dolit trochu píva, případně trošku pepře a majoránky ;-)

                                      NJPfish - Profil | Čt 3.11.2016 18:23:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      mr.B >> Jo ta krůtí je moc fajn.Ta vepřová šunka taky dobrá,ale ta první chutná víc.Nakoupeno jen 18 plechovek :-)

                                        Nladan1303 - Profil | Čt 3.11.2016 18:04:17

                                        MAXXSKATER >> ano to máš pravdu