Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NTi Sento - Profil | St 21.5.2014 20:46:45

arnošt >> ahoj to byvalo zradlo vonelo to mohl ses po tym umlatit a koupit si jich treba 20 a dneska jich tolik koupit tak ta vyprava by se sakra prodrazila :::)))))

    Narnošt - Profil | St 21.5.2014 20:45:01

    Ti Sento >> 35 let zpátky stály Trenčanské párky s fazolou tři koruny padesát.Taky mi šmakovaly...

      NTi Sento - Profil | St 21.5.2014 19:45:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Driv jsme si taky kupovali trencanske parky s fazulou ale tehda stali par korun a ted jsou za 40kc jak kde nekde vic nekde min tak si vozime varic plynovej a ten malej gril litinovej staci bohate od znamyho beru na rok dva pytle grilovaciho uhli pytel me vyjde na 200kc a to je davka 50kg pytel dela to sam a jidlo si delame taky sami vime co jime cibulku , brambory a zeleninu si vozime sami radsi akorat jeste chleba kupujeme ale co ma moja domaci pekarnu tak nam dela domaci chleba poctivej a jeste nam kdyz jedeme sami tak jeste babovku a nebo nejaky kolace a bulky syrovy nam udela a pokud jede moja s nama tak nam uvari s laskou ale to byva zradlo jezdime se k vode spis nazrat doslova :::)))))))))))))

        NTi Sento - Profil | St 21.5.2014 19:36:19

        ahojte mi si doma den dva dopredu nalozime maso a hned prvni den ho ugrilujeme a snime a neco mame v chladicim boxu a gulas mame sice v pytliku ale pridavame tam jeste brambory a papriku a to co mame po ruce delame si sami je to i dalo by se rict nejlevnejsi a je to i nejlepsi kdyz si to udelame vime co jime ::::))))))))

          Ntuzemak - Profil | St 21.5.2014 19:24:09

          Kozič origin >> kuřecí separát,dobrou chuť..

            NKozič origin - Profil | St 21.5.2014 18:08:31

            viceroy - >> Namaž si májku. Je to hnus, ale jíst se to dá.

              Ntuzemak - Profil | St 21.5.2014 17:01:48

              Serza123 >> ani lečo už nekupuju,dělám si doma,k vodě stačí vzít pár sklenic,nějakou klobásku...

                NSerza123 - Profil | St 21.5.2014 16:51:51

                tuzemak >> Doma jde zavařit pomalu cokoliv, hlavně člověk ví co jí, ty hotovky vyzkoušený nemam, pár kamarádů si je kupuje a šmakujou si, ale podle mě není nad domácí. V plechovkách kupuju jen sem tam nejakou zeleninu (fazole, lečo, čočku a podobně) ale samotný ne s nějakým masem nebo klobásou

                  Ntuzemak - Profil | St 21.5.2014 16:34:05

                  Serza123 >> máš pravdu,nejní nad domácí žvanec,v těch kupovaných hotovkách je chemických sraček až hrůza...

                    NSerza123 - Profil | St 21.5.2014 16:18:16

                    dobrý je si jídlo na delši výpravu zavařit do sklenic, naperu sklenice gulašem, játry na cibulce, rajskou atd, jde zavařit i maso (vepřové ve vlastní šťávě) 2h zavařím a v pohodě vydrží, nikdy se mi nic nezkazilo. U vody už jen na plynu uvařim přilohu a mám kvalitní domáci jídlo. Kdo by byl línej se s tím doma dělat daj se koupit zavařený jídla i tady http://www.hotovky.cz/ ale podle mě nad domácí není

                      Nfuuckir - Profil | St 21.5.2014 16:16:32

                      Kdysi jsem měl asi 20 tadytěch samoohřívacích konzerv.Fasujou je ve Švédsku v armádě.Jako nouzovka to nebylo špatný.Tady je prodávají taky ale za 400g konzervu tak kolem 130Kč.
                      http://www.youtube.com/watch?v=D4lm-CQpZvI

                        Ntuzemak - Profil | St 21.5.2014 16:10:16

                        jurasoft >> tu se koukni,co vše žere blbé české národ..http://www.stream.cz/porady/peklonataliri

                          Ntuzemak - Profil | St 21.5.2014 16:03:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          jurasoft >> asi neznáš pořekadlo,že dobrý prase všecko spase,tak mě ty připadáš,najdi si peklo na talířu,a firmu Hamééé navždy vymažeš ze svýho jídelníčku....

                            NPvl - Profil | St 21.5.2014 15:59:58

                            viceroy >> Já ti snad dám líbí !

                              Nviceroy - Profil | St 21.5.2014 15:52:21

                              jurasoft >> HAME je totalni srot jidlo ........bych musel snad umirat hlady abych to po zkusenostech z vikendu do sebe dostal

                                NPvl - Profil | St 21.5.2014 15:41:29

                                jurasoft >> Nikdo ti to nenabízí :o§))

                                  NBušák - Profil | St 21.5.2014 15:41:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  viceroy - >> už dávno není vepřovka jako byla kdysy,ale i tak si vozím masový konzervy,nebudu jíst přece trávu atd,celkem dobrý konzervy mají v Lidlu ,mám ho kousek tak ani jinde nehledám něco jinýho,kde ty starý vepřovky sou

                                    Ntuzemak - Profil | St 21.5.2014 15:36:52

                                    ctvrtmile >> mám něco v archívu,občas,když je mě smutno,kouknu do něj,chleba mám jen na okrasu:o))))