Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NMildaBigD - Profil | So 16.5.2026 19:31:34

    ŠUKI >> diky- minulý prodloužený víkend jsem byl s partou v Antošovicích a chytalo se parádně. I pár hadic prišlo ...teda spíš hadiček..jednu jsme ochutnali a zbytek šel do vody za mámou..

      NŠUKI - Profil | So 16.5.2026 19:07:31

      MildaBigD >> Tak ať přijde hadice aspoň 80 čísel 💪🤭

        Nmarmyš - Profil | So 16.5.2026 19:01:43

        MildaBigD >> Arapaina? Voda dobrá, ale chtělo by to víc tepla. Dnes tu otravovali tři kapříci a cejn. Pěkně jsem namokl za dvě a půl hodiny u vody.

          NMildaBigD - Profil | So 16.5.2026 18:52:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Malý pokus na malé říčce....hádejte o co se pokouším??

            NMildaBigD - Profil | So 16.5.2026 18:52:15

            marmyš >> není problém, jen ho musíš nahlásit při příjezdu Fandovi...aby nemyslel, že mu chceme zdecimovat osádku..😉

              NBuffalo1969 - Profil | Pá 15.5.2026 13:05:22

              marmyš >> a v ten moment jsme tam byli naposledy. 😁

                Nmarmyš - Profil | Pá 15.5.2026 12:42:47

                MildaBigD >> Budeš ho kuchat? To by vypadalo že jsme ho lapli v rybníku.

                  NMildaBigD - Profil | Pá 15.5.2026 12:33:45

                  marmyš >> jednoho vezmi do Bohušek. Dáme ho na gril

                    Nmarmyš - Profil | Pá 15.5.2026 12:20:26

                    MildaBigD >> Mám doma jednoho do rezervy, tak další neberu.

                      NMildaBigD - Profil | Pá 15.5.2026 12:15:54

                      Ned >> já byl v práci, tak jsem nic nevnímal... Až zprávu z médií...

                        NMildaBigD - Profil | Pá 15.5.2026 12:15:13

                        marmyš >> ten je prudce řízkoidní!!!🤔🤔

                          Nmarmyš - Profil | Pá 15.5.2026 10:49:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          MildaBigD >> Včera dva kapříci, dnes taky dva + jeden cejn. Rybám se moc to ochlazení nelíbí.

                            NNed - Profil | Čt 14.5.2026 7:13:47

                            MildaBigD >> a co, dělo se tam něco?

                              Ndrak+ - Profil | Čt 14.5.2026 6:43:12

                              MildaBigD >> mildabigd - 14.5.2026 6:34:55 >> už bych se stěhoval

                                NMildaBigD - Profil | Čt 14.5.2026 6:34:55

                                Ned >> Užhorod mám vzdušnou čarou 5km a tamější letiště 3 km. Hranici mám 300m za naším pozemkem.
                                Když to Voloďovi ulítne bokem, tak mám pooráno...🤣

                                  NNed - Profil | St 13.5.2026 21:52:36

                                  MildaBigD >> Čéče ty máš náladu na ryby??? Viz NOVINKY.CZ..
                                  ...ruské dronové útoky ve středu zasáhly i západ Ukrajiny. Výbuchy byly hlášeny i z okresu Užhorod....

                                  Nemáš to přes potok?

                                    NMildaBigD - Profil | St 13.5.2026 21:46:56

                                    marmyš >> já jen pár karasů... Ani jsem je nefotil...

                                      Nmarmyš - Profil | St 13.5.2026 18:04:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MildaBigD >>Posílám ti tam jednoho dnešního, vytáhl jsem jich 11 a raději jsem to sbalil, největší 54 cm, nic jsem nebral

                                        NMildaBigD - Profil | St 13.5.2026 17:44:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Na chvilku po šichtě vyvětrám teleskopy ....

                                          Nmarmyš - Profil | Út 12.5.2026 12:20:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Dnes taky samý kapr, bylo 5 kousků. :-)))