Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    marmyš - Profil | Po 11.5.2026 12:36:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    dada11 >> Dnes taky samý kapr. :-))

      dada11 - Profil | Po 11.5.2026 12:31:43

      marmyš >> samý kapr.

        marmyš - Profil | Ne 10.5.2026 4:40:58

        dada11 >> Byl had nebo nebyl had? :-))

          Buffalo1969 - Profil | So 9.5.2026 16:30:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          marmyš >> mam tady kontrolu. 😁

            marmyš - Profil | So 9.5.2026 14:55:11

            Buffalo1969 >> Až skončíš tak můžeš dojít na mou zahradu, tady se vyřádíš. :-))

              Buffalo1969 - Profil | So 9.5.2026 14:45:23

              marmyš >> ja dneska hokna na zahradě. Když se urvu, tak v týdnu řeka. Jinak až zase sobota a nebo neděle. 🤷🙈

                marmyš - Profil | So 9.5.2026 10:35:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Buffalo1969 >> Já dnes první hodinu pět kusů násady od 45 do 50 cm, nic moc. Další dvě hodiny jen jeden cejn, tak jsem to sbalil. Tento byl první, 45 cm.

                  MildaBigD - Profil | So 9.5.2026 9:53:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Antošovice rybník.....
                  Úžasná. Pohodička v kruhu rybářů z příbuzenstva .. ryby celkem berou, byli i čtyři hadí, z toho jeden na grilu. Za včera jsme snědli hezkou šedesátku kapra pečenou na grilu a zauzenou štěpkou .. lahůdka!

                    Buffalo1969 - Profil | So 9.5.2026 8:16:44

                    marmyš >> je to možné. Každopádně mam doma pochvalu. A to se počítá. 🍺😎

                      MildaBigD - Profil | So 9.5.2026 8:15:30

                      dada11 >> neboj- půjdeš chcát - had bude.... Jen ho nemlať po hlavě!! 🍻

                        marmyš - Profil | So 9.5.2026 5:31:21

                        dada11 >> Pokud sedneš na zmiji. :-)

                          dada11 - Profil | So 9.5.2026 4:28:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Bude had?

                            marmyš - Profil | Pá 8.5.2026 20:51:14

                            Buffalo1969 >> Ti vytrávilo a stal ses rybám nebezpečný. :-))

                              Buffalo1969 - Profil | Pá 8.5.2026 19:23:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              marmyš >> mám. 😎🍺

                                Buffalo1969 - Profil | Pá 8.5.2026 15:51:49

                                A jede na výlet. 😁

                                  Buffalo1969 - Profil | Pá 8.5.2026 13:39:59

                                  marmyš >> pracovní telefon jsem nechal doma, tak mám klid a času dost. Teď tady navíc všichni vypadli a jsem tady sám. 😎🍺🤓

                                    marmyš - Profil | Pá 8.5.2026 13:13:56

                                    Buffalo1969 >> Ale voda je to pěkná, chce to vydržet.

                                      Buffalo1969 - Profil | Pá 8.5.2026 13:09:45

                                      marmyš >> dneska zatím jeden žebrák pod 40 cm.

                                        marmyš - Profil | Pá 8.5.2026 12:58:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Buffalo1969 >> Kdybys chtěl dnešního, tak se stav. :-))

                                          marmyš - Profil | Pá 8.5.2026 12:24:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Buffalo1969 >> Já už ho uctil :-))