Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | Pá 8.5.2026 12:00:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Když je ten svátek.....🍺😎

      NBuffalo1969 - Profil | Čt 7.5.2026 18:01:57

      marmyš >> vsak v tom jsme na tom stejně. 😄

        NNed - Profil | Čt 7.5.2026 16:57:35

        marmyš >> to jsem velice rád, horší by bylo, kdyby ses z nich pos.al 😂
        Já dneska přemýšlel, kam se mi ztratila jedna sklinka utopenců, teď už to vím 😂😂

          Nmarmyš - Profil | Čt 7.5.2026 12:16:13

          Buffalo1969 >> Ty jsi mazaný fšemi mastmy. :-))

            NBuffalo1969 - Profil | Čt 7.5.2026 11:42:31

            marmyš >> já můžu mlčet. Ale když mluví o , je to vyřešený. 🤣

              Nmarmyš - Profil | Čt 7.5.2026 10:55:54

              Buffalo1969 >> A dotyčný ví i o tobě co jsi zač. :-)))

                Nmarmyš - Profil | Čt 7.5.2026 10:55:06

                Ned >> Tak ti po pravdě řeknu že ti utopenci byli parádní.

                  NBuffalo1969 - Profil | So 2.5.2026 17:23:22

                  Ned >> náš mladej říká, že ty roky co dělám pro lidi, tak už jsem vytrenovanej behavioralni analitik. Prej mi stačí s dotyčným 10 vět a přesně vim ma čem jsem a co on je zač. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

                    NNed - Profil | So 2.5.2026 16:03:23

                    Buffalo1969 >> do budoucna to mám v plánu 😂

                      NBuffalo1969 - Profil | So 2.5.2026 15:53:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      My tady od čtvrtka paříme. 🍺🥃😁

                        NBuffalo1969 - Profil | So 2.5.2026 15:47:48

                        Ned >> že ty mu ho chceš sežrat 🤣🤣🤣🍺

                          NBuffalo1969 - Profil | So 2.5.2026 15:47:13

                          marmyš >> pěknej sportovec 😁🍺

                            NNed - Profil | So 2.5.2026 13:29:57

                            marmyš >> dobře děláš, aspoň do Vánoc trošku povyroste 😂

                              Nmarmyš - Profil | So 2.5.2026 12:40:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Buffalo1969 >> Byl to šupik 58 cm, tak jsem ho pustil.

                                NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.5.2026 17:52:41

                                marmyš >> kdyby to byl šupináč, tak ho pustím. Ale lysce ne. Hlad je svině. 😁

                                  Nmarmyš - Profil | Pá 1.5.2026 16:37:04

                                  Buffalo1969 >> Paráda , ani škrabat šupiny moc nemusíš.

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.5.2026 15:16:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Taky se přidám. Dneska jeden záběr, jedna ryba. Pojede na výlet. 53 cm

                                      Nmarmyš - Profil | St 29.4.2026 16:10:31

                                      Ty6ko >> Poslední tři docházky jsem tam měl to samé, tam snad není šupina. Kamoš to jednou zkoušel i po proudu u chatky a taky nic. Podruhé byl proti proudu tak 100 metrů a to samé, nula.

                                        NTy6ko - Profil | St 29.4.2026 15:52:45

                                        marmyš >> tak to závidím, já byl včera v K. na tůni a takový zero letos ještě nebylo, ani potah, ní prd...

                                          Nmarmyš - Profil | St 29.4.2026 12:44:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Ned >> Dnes 13 karasů a dva sportovci kapříci 48 cm, nechal jsem je poporůst. :-))