Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Npaia - Profil | Čt 16.5.2013 16:14:09

Butchi >> dle mého názoru už měli dávno vypadnout a jet domů.

    Nminatrix - Profil | Čt 16.5.2013 16:09:13

    KóĎA >> ...tak jsem byl u Kšány... a litr proměnil do masa... :-)))

      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 16:05:41

      Butchi >> ty máš srát na hokej a jet na pstruzi :-)

        NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:04:41

        Hokej teda nic moc.

          NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 14:26:05

          numen >> podle mě to ještě spadne. Důležitá je Vltavská kaskáda - Berounka už bude jenom klesat. Ze středočeských potoků už ta velká voda odtekla.

            Nnumen - Profil | Čt 16.5.2013 14:23:48

            KóĎA >> jinak já se tam těším. Mám to tam rád. Ten průtok by mohl být aspoň o 20-30kubíčků menší:-((

              Nnumen - Profil | Čt 16.5.2013 14:22:15

              usak >> příště cvaknu. jinak hodně povedenej strojek,zatím se mi zdá,že je ještě lépší jak Red.

                NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 14:21:04

                Když já jsem vzhledem ke svém ultrakonzervativním přistupu k tomu jak má vypadat (pro mě) naviják na feeder hodně omezenej ve výběru.

                  NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 14:19:30

                  usak >> a už jsem použil první stránku gůglu. Už je to dobré.

                    Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 14:19:29

                    KóĎA >> hen ten SPROsty navijak, co ma numen na tom SPROstym feederu :-)

                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 14:16:34

                      usak >> čo je to takové hypalite?

                        NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 14:16:20

                        numen >> ...

                          Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 14:15:40

                          numen >> hypalite vypada s tim bilym vlasem pekne, nemas detail?

                            NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 14:14:15

                            numen >> aspoň něco. Snad vám to v Dušníkách trošku půjde.

                              Nnumen - Profil | Čt 16.5.2013 14:11:55

                              KóĎA >> jeseny a plotice. Vše do 35cm. byl jsem jen na chvilku.

                                NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 14:10:50

                                numen >> a polapal jsi něco?

                                  Nnumen - Profil | Čt 16.5.2013 14:09:38

                                  ale jinak je pěkně. Doufám ,že bude takhle v sobotu!

                                    Nnumen - Profil | Čt 16.5.2013 14:08:16

                                    KóĎA >> já dnes zkoušel krmící krmítko. Siky si poručil velké,hodně velké. Je o kousíček menší než povolují pravidla. Byl jsem na oHři v místech kde by se parma mohla povést. I na Ohři teče bordel.... .

                                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 14:07:55

                                      A stačí tak málo. Kdyby Amíci nedali góla ve vlastní oslabení - myslím, že je Rusové pak přejeli.

                                        NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 14:04:43

                                        Vesy1 >> Pěkný nářez. Ti Američani to snad těm Slovákům museli prodat..:-)

                                          Červené karty: MV