Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 16:33:40

Butchi >> ty jsi nikdy nehrál kolektivní spor na brány? Když je to vypjatý, člověk prohrává, tlačí to do té brány i očima... A ta úleva, když to tam spadne... Já si pamatuji ty klukovské bitvy zejména v hokejbale... Ve fotbale jsem to tak neměl, protože jsem povětšinou chytal. V poli jsem byl hodně marnej.

    NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:31:48

    paia >>
    No pokud by se to soudilo podle příprav, tak každej z nás chytne 50 ryb, nejmenší 60cm :-))))))

    Já navázal asi 100 much, víc než za posledních 5 let dohromady :-D

    Ináč, ten gól byl takový upracovaný, takže jsi o moc nepřišel :-)))

      Npaia - Profil | Čt 16.5.2013 16:29:40

      Butchi >> a mně na iPadu zrovna vypadl obraz... ;o)

        Npaia - Profil | Čt 16.5.2013 16:29:12

        Butchi >> sakra, hned bych jel taky... snad zachytáte...

          NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:29:03

          Hle, gól.
          1:2.

            NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 16:28:20

            minatrix >> ta myslivecká bude ke kořalce exkluzivní... Nakrájej jí na malé kostičky, k tomu okurky a od Pedra nakládané houby. Ty východní národy co ve velkém popíjejí tvrdý - ví co dělají. Já když piju u Ukrajince, vždycky to takhle na stole je.

            A krkovičku jsi si nechal naložit u něj? Do vakua?

              Npaia - Profil | Čt 16.5.2013 16:28:08

              KóĎA >> já si ten konec rusáků pustil na iPadu, s kolegáčkama jsme se pak už jen museli smát, jak jim to tam padalo.

                NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:25:24

                Petr Havlíček >>
                Na druhou stranu buď rád - a to myslím vážně, jinak bys ztratil iluze o našem hokeji.

                  Nminatrix - Profil | Čt 16.5.2013 16:22:25

                  KóĎA >> ..něco nechám mé milé, ale 15 fláků naložené krkovičky, necelý půlkilo sekajdy a půl kila myslifecký slaninky jede s náma... :-)

                    NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 16:19:48

                    Petr Havlíček >> tak musela bejt ta pěkná ta přestřelka Amíků s Rusama respektive ten ruský debakl.. Myslím, že na ruského hokejovém svazu bude ještě větší fičák než na tom českém

                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 16:18:53

                      minatrix >> hele je to dost :-)))) ale za mě ti říkám, že mě momentálně nenapadá lepší způsob jak ten litr utratit :-))))

                        NPetr Havlíček - Profil | Čt 16.5.2013 16:18:47

                        Butchi >> hmmm, tak žádná sláva, ještě jsem letos pořádně žádnej hokej neviděl a vypadá to, že ani už neuvidím :-((

                          NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:18:35

                          minatrix >>
                          Já už mám zabaleno, od rána jsem ještě vázal, dělal pořádek ve věcech a tak.

                          No a teď už nemám co dělat, takže začínám být nervní jak stará panna :-D

                            Nminatrix - Profil | Čt 16.5.2013 16:17:40

                            Butchi >> jdu si zabalit hadry, oholit se....a takový ty nutnosti, ať vám nedělám ostudu.. :-))))

                              NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:16:31

                              minatrix >>
                              Ještě ne, stále vyčkávám.

                                NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:16:21

                                Petr Havlíček >>
                                0:2 po druhé třetině..

                                  NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:16:04

                                  paia >>
                                  Souhlasím, kdybychom ty Švýcary dali, bylo by to nespravedlivé.

                                  S takovou hrou nemáme ve čtvrtfinále co dělat. Snad už toho syčivého Hada konečně vylejou.

                                    Nminatrix - Profil | Čt 16.5.2013 16:16:04

                                    Butchi >> volal ti Pavel? Na kdy jste dohodnuti...?

                                      NPetr Havlíček - Profil | Čt 16.5.2013 16:15:56

                                      Butchi >> kolik to je? Nemůže se hnout z krámu :-((

                                        NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:15:24

                                        KóĎA >>
                                        Já už jsem připraven, pouze čekám na příjezd vozidla :-))))

                                          Červené karty: MV