Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NVesy1 - Profil | Čt 16.5.2013 14:01:24

Tak Rusové asi jedou

    NPetr Havlíček - Profil | Čt 16.5.2013 13:59:33

    KóĎA >> a to Norsko? Já bych se bál na tom moři, kdyby to začlo foukat, z čištění ryb by mě hráblo po třetí rybě, možná bych tam šel na houby :-))) říkal Duf, že to tam roste, jako dřívi v lese. :-))

    ... mě by bavilo, jenom tam pár ryb sežrat to zase jo ... :-)

    ... a kvůli tomu se harcovat takovou dálku ...

      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 13:57:24

      Petr Havlíček >> tak já ti věřím. Tuším v Kajmanovi vyšla serie článku od Iva S. a moc se mi to líbilo. Jak zaplavával s kukuřicí v Labi a tak. To mělo určitě svoje kouzlo...

      S tou Vltavou je to na pikaču. Ale určitě to nebude přibývat, spíše naopak. Ve finále to bude jako minulý týden. Ale BEZ bordelu, což je ohromné plus. Takže by se ryby mohly rozežrat. Určitě ne ve všech sektorech, ale někde to bude alespoň jako v neděli na efku. A pár lidí rozjede cejna na 15 kg. Tomu fakt věřím. Když jsem viděl, jak mi to šlo tu cca hodinu po nakrmení před tím posledním slejvákem, tak je to velmi reálné.

        NPetr Havlíček - Profil | Čt 16.5.2013 13:53:45

        KóĎA >> ta Raduta byla v té době Mekka kaprařiny, od nás tam tenkrát moc lidí nejezdilo a kapři tam byli nádherný. Představa, že chytneme třícítku byla natolik silná, že nekoukáš na přírodu.
        Navíc to bylo v začátcích kaprařiny u nás, zakládali jsme Carp club ... prostě byli jsme tím posedlí, bavilo nás to, tomu se neubráníš :-))). Je to úplně stejné, jako mě teď baví fídr, závody ... a já jsem šťastnej, že mě to furt baví, hrozím se chvíle kdy to přestane.

        Teď jedu na ligu, budu se jenom koukat a stejně se tam těším. Moc lidí to sice nechápe, ale je to tak.

        Jen ta Vltava mě se.re. Teče a teče a teče ...

          Npaia - Profil | Čt 16.5.2013 13:50:56

          Stella v bazaru, to by mě zajímalo, čím ji Retro nahradí... ;o)

            NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 13:35:08

            Chavez, Komárek. Dobře to té s kosou letos jde. Moc dobře.

              N16 Juraj 16 - Profil | Čt 16.5.2013 12:39:46

              Reznik76 >> Takhle se to dělá správně jo ? :-))))
              http://www.drsnysvet.cz/fail-kompilace-myti-aut/

                NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 12:14:22

                Zajda >> tam se chytají jenom netahaví tajmeni :-) To je strašlivě drahé, když si k tomu přimyslíš i nákup potřebného vercajku.

                  NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 12:04:03

                  KóĎA >> V bazáči máš Mongolsko v září...

                    NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 11:58:58

                    Petr Havlíček >> to musel bejt opravdu príma zážitek. Něco jako skalnaté Ebro nebo bažinatá delta Pádu. Zlatá Skandinávie ;-) Ty jsi nepřemýšlel, že by jsi vyrazil za Honzou? Ona je ale ta cesta dost náročná... i stání v lodi na vlnách.

                      Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 11:56:56

                      KóĎA >> tam musí nastoupit hruba sila(a hruby cajk)

                        NPetr Havlíček - Profil | Čt 16.5.2013 11:55:36

                        Pedro1 >> dneska tady mám trochu frmol, tak nestíhám vše ani sledovat :-))

                        ... a s tou Radutou, já tam byl dvakrát a prvně, to bylo super. Na celý Radutě nás bylo šest. Já s kolegou, Tonda Směšný s kolegou a Simon Crow a Steve Brigs slovutní anglický kapraři.
                        Byli jsme hrdobci na fotky s nima. Teda do té doby, než jsme zjistili, že v tom foťáku nebyl film :-)))))))).
                        Příroda žádná, kolem dokola cesta (rozbahněná), ale nechá se dojet všude, za cestou pole a nic.
                        Všude mraky toulavých psů, hladových. Jeden za námi chodil až na místo, tak byl s námi na stravu. Prvně v životě se asi pořádně nažral.

                          NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 11:52:33

                          usak >> tak to v podstatě každá ryba. Já si pamatuji jaké boje byly s obyčejnými násaďáky, když jsem je chytal pod jezem na plavačku. Jakmile se dostal do hlavního proudu, bylo zle. Proti vodě se zdolává nahovno.

                            NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 11:50:45

                            jsem dohledával nějaké informace stran zoofilie (ta strašlivá fotka v Přívlači)... a narazil jsem na tohle

                            Jeden soudce mi vyprávěl, že někdy v šedesátých letech posuzoval případ slabomyslného ošetřovatele drůbeže, který pracoval v družstevní slepičárně a zneužil tam desítky slepic. Razantní pronikání do slepičí kloaky samozřejmě vedlo k usmrcení dotyčných nosnic. Vznikla tak značná škoda a nebylo možné odsoudit jinak než podle klasického a tehdy platného paragrafu o poškozování majetku v socialistickém vlastnictví.

                              Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 11:50:37

                              KóĎA >> o tom není zadna pre. On je i strasnej rozdil "normalni" parma z proudne casti reky a ze "stojate" reky. Jak nemůže vyuzit silu proudu, je polovicni...

                                NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 11:44:11

                                usak >> jenže asi není moc parem, které by vyvinuly stejnej tah jako patnáctikilovej kapř z poměrně prudké řeky :-) To je o proporcích a váze.

                                  Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 11:42:16

                                  KóĎA >> mne se taky par mistnich (u Moravy mistnich) smalo, s cim ze to chytam(resp. chci chytat) parmy. Pry není místo na nejakej navonenej cajk. Mocnej 4m teleskop, 0,30 vlasec, 3-ka hacek a pojdme! :-)

                                    NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 11:24:50

                                    KóĎA >> O tom nepochybuj:-)

                                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 11:24:00

                                      Pedro1 >> tak přeji hodně štěstí, snad se podaří i nějaká pěkná ryba :-) S chytáním opů to bude asi jednoduší :-)

                                        NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 11:22:58

                                        Tak se tady mějte hezky,doufám že o víkendu nachytáte a po neděli budou fotky a reporty,ať to tady trošku rozpohybujeme.
                                        Já to v práci balím,jedu nakoupit,zabalit a ve tři hurá na duhácí:-)

                                          Červené karty: MV