Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 11:21:37

KóĎA >> Divil by jsi se,do jakých proudů sumci najíždějí,když shání něco k jídlo.Klasický parmový místa.Vůbec bych záběr v parmovém proudu od sumce nevylučoval.

    NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 11:07:21

    KóĎA >> Jistě ale nevěděl, že jsi ten nej fídrař okolo Prahy a Brna..:-)

      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 11:01:45

      usak >> jo stačí v bublinkové folii. Kdy můžu očekávat první zásilku?

        NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 11:01:10

        Pedro1 >> to bych musel sejít níže. Tak je naopak sumec velmi reálnou možností. Jenže je tam most a s fídrem je to marná snaha :-) Stejně tak jako s místmíma pašíkama - ono se tam nesadí, moc ryb v tomhle úseku není. O to větší ale jsou. Jsem těm velkejm kaprům moc nevěřil, ale když jsem viděl fotky sousedy - normálně mi spadla čelist. Nenasazení 10 kg+. Mejm fídrům se smál - prej nakonec skončil u 3,5 lbs a pětatřicíctky (a to není žádnej ortodoxní kapřlovec)

          NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 10:58:52

          usak >> "C" je správně...

            NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:57:07

            KóĎA >> Rousnice oukleje vyřeší a ta "vůně" hlíny s červama a nasekanejma žížalama přítáhne jak parmy,tak ouhoře.Ani sumec není vyloučen:-)))

              NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:55:32

              Pedro1 >> jojo, to je ono.

              Já se bojím s krmením ouklejí... I když žížala (kterou nemám) by to jistila.

              Tak je rozhodnuto, na ryby jedu zítra po práci. Průtok půjde ještě níž, nikam se nebude spěchat. Vlastně je už květen, takže se může do půlnoci... To abych si ty žížaly opatřil, s těmi ouhoři má Numen pravdu.

                NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:53:14

                KóĎA >> "Naservírujem jim to,že se z toho poserou":-)))

                  NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:51:47

                  KóĎA >> Čoveče to já bych tam to krmítko nechal.A do něj jenom hlínu s pár červama,případně nastříhané žížaly,nebo nadrcené halibudky.Aby to jenom ve vodě zavonělo.Metr a půl fous a na čtyřku háček celou rousnici.

                    NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:50:40

                    numen >> nene, starej Popper přísahal na střevle...

                      NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:50:31

                      usak >> Pjet samyc:-))))

                      Omlouvám se,již opraveno:-)))

                        NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:49:45

                        Pedro1 >> tam se chytá tak do deseti metrů max... Vůbec bych nekrmil. Jenom zmačkám u dvou starých krmítek pletivo a dostanu pěkně plochou padesátigramovou zátěž. Hned u břehu je tam koryto, které pak jde do velmi rychlého mělkého proudu. Hloubka v korytě je max metr, teď možná o něco více. Loni jsem to tam zkoušel s boloňkou na houpačku, ale nebylo to dobré. I když jsem si parmu povodil.

                          Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 10:48:49

                          Pedro1 >> ale no tak..... a zajda to zas flaka :-)))) takove diletanstvi tu trpet nebudeme :-)))

                            NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:47:02

                            KóĎA >> Parmy by žrát mohly a 80 g krmelec na slušnou vzdálenost udržíš,bordel už bude odteklej.

                              Nnumen - Profil | Čt 16.5.2013 10:46:47

                              KóĎA >> lepší byla vranka , nebo mřenka:-))) ty tu máme. Já si raději zítra nachytám rousnice. Mám jich plnou zahradu.

                                Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 10:46:33

                                KóĎA >> A jak pravi anglicky klasik, nechce-li se parmam prilis brat, kukuricka pripichnuta k nastrazene strevli udela divy :-) U nas je strevli neurekom, jeden zaber cerenem.... mam ti je poslat Fed-Exem? :-))))

                                  NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:44:16

                                  numen >> hele ono to asi vyjde nastejno. Ty místa jsou hodně podobný a ouhoř vezme i masňáky. I když rousnice je rousnice. Nejlepší by byla střevle, ale nevím kam na ně.

                                  :-)))

                                    NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:43:21

                                    Zajda >> to musíš vypadat, že si byl někomu za manželkou a von to do tebe zezadu nasypal brokovnicí :-)

                                      Nnumen - Profil | Čt 16.5.2013 10:42:17

                                      KóĎA >> Spíše bych zkusil ouhoře. Na Labi již začínají brát!

                                        Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 10:40:18

                                        Zajda >> a kdo varil? kaceny, oukleje, nebo metrovy parmiii? :-)))

                                          Červené karty: MV