Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 10:34:22

usak >> Včera mi bylo v oblasti bederní páteře vyříznuto 7 znamínek. Tak teď musím čekat až to trochu sroste. Su děravý jak cedník..:-( Aji jsem musel zbytek krmení nasypat z mostu do Bečvy...Vařila voda...

    Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 10:31:07

    Zajda >> a na ryby s byl? Tak krasne, to k chytacce primo vyzyva...

      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:30:45

      Já furt přemejšlím, zda-li má cenu jet v podvečer na Berounku, zkusit parmy. Pár červů mi zbylo, ten nejhorší zákalek z Rakovnického potoky by měl být už pryč - akorát ten vysoký průtok by mohl pohřbít můj parmový flek...

        NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 10:30:10

        Zajda >> právě že to je jeden z mýtusů, když se pašík chová tak je obyčejnej
        když se pěstuje a šlechtí tak je to vyšší level :-))))

          Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 10:29:50

          KóĎA >> jo, včera jsem videl v nejakem letaku bio-kure, za peknych 179,-/kg :-)
          (onehdy o tom bylo i ve zprávách, akorat ve vztahu k vajcum, zadny utly klece a v nich oklovany smetaky, ale krasna baculata slipka behala po lese, hrabala si kde chtěla, zobla co chtěla, taky podle toho to vajco stalo. Ja delaval coby decko ve slepicarne na brigádách, nakladani/vykladani slepic, to byly akce, fuj.)

            NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:29:11

            Zajda >> já se do ničeho neseru, já jenom konzumuji popř. upravuji produkty. Ale máš pravdu... my tě nemít - úplně by to tady po lingvistické stránce zdivočelo :-)

              NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 10:27:20

              KóĎA >> Pašíci se chovají, pěstuje se rýže...Tak to dopadá, když se do zemědělství sejou Pražáci z Dejvic...:-(

                NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:22:59

                Pedro1 >> započítal jsi do toho i ztrátu hmotnosti technologické úpravy (uzení, pečení, sušení)? :-)

                Ono jde i o podmínky chovu a z toho plynoucí kvalita masa. Loni dávali Léto s Italem. Bylo tam nějaké řeznictví a uzenářství. Rodinná firma, tradice snad 200 let. To by jsi viděl, jak se dají pašíci pěstovat.. I ty výrobky pak musejí být úplně o něčem jiném.

                  Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 10:21:58

                  Butchi >> toz takovej extrem jsem zrovna nemyslel. Nekde mezi temi poli, jak chytaji kapri, amuri a sumci, na Padu a tak. Nicmene i na tech tocich tam by mohla byt zajimava chytačka, parmy jsou tam exkluzivni.

                    NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:19:59

                    KóĎA >> Proč ne?I cena výrobku z paneneky (hotové jídlo) výjde na cca 200 Kč/kg.

                    Tady neplatíš za výrobní postup zpracování toho bůčku,ale za to,že je toho masa málo,takže je dražší.Vždycky platí že když je něčeho málo,tak je to drahý.

                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:19:09

                      Butchi >> no fídrovačka ve Španělsku nebo Itálii nemusí být vůbec od věci... Brouzdal jsem po italských webech ohledně parem a ukazovaly se tam opravdu kouzelné řeky, žádné betonové kanály.

                        NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:18:19

                        usak >> To může jet se stanem do Ustí k Labi:-))))

                          NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 10:17:54

                          Pedro1 >> nemůžeš přece srovnávat cenu výrobku s cenou suroviny.

                            NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 10:17:11

                            usak >>
                            Taková feederovačka na Canal Grande v Benátkách musí taky stát za to.
                            Vltava v Libni hadra :-)))))))))

                              NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:17:08

                              Reznik76 >> Ono se dá koupit jídlo,co chutná tak jak opravdu má a je to obrovský rozdíl oproti tomu,co se běžně prodává.Ale jsou víceméně jen dvě možnosti jak se k němu dostat.Buďto máš hromadu peněz,nebo si to vyrobíš.
                              Když udíme na chatě bůček a krkovici,to se vůbec nedá srovnat s tím,co se prodává.
                              Když je bůček hodně prorostlej,normálně se dá namazat na chleba.Krkovice šťavnatá,měkoučká,voňavá,....,kurwa už mám zase hlad:-)))

                                Nusak - Profil | Čt 16.5.2013 10:15:26

                                KóĎA >> nebo se vylepit nekde u spinavyho kanalu v Itosce, Nebo do Spanelska na candati, sumci atp. :-))) Dneska je tech moznosti...

                                  NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 10:12:55

                                  Pedro1 >> pravda je že jednou sem koupil od nějakýho farmáře špek kterej byl chuťově a konzistencí velice podobnej ale myslim že cenově taky :-))))

                                    NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:10:45

                                    KóĎA >> A co Štít,big kapř:-)))

                                      NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:10:07

                                      Reznik76 >> To je o půlku dražší než panenka:-)

                                        NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 10:10:01

                                        KóĎA >> co Rujána :-))) Big Pike

                                          Červené karty: MV