Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NE.T. - Profil | Pá 15.5.2026 10:53:44

plavan >> Měl jsi ten nůž koupit rovnou. Stejně si ho koupíš 😀😁

    Nplavan - Profil | Pá 15.5.2026 10:25:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    E.T. >> nakonec mi to nedalo a hned jsem ho prubnul. A je to teda na taovéhle krájení, kdy potřebuješ bejt obratnej na malém prostoru, vynikající. Včera jsem večer trochu litoval, že jsem nekoupil raději velikej šéfkuchařskej, ale ten mohu dokoupit, že jo ? Tenhle santoku užiju víc. Sektorku nad plochou máme nízko, aby máa kdysi dosáhla, tak se s velikým nožem šmikneš raz dva.
    Jinak se krásně umejvá a nic moc se na něj nelepí. Ale to už znám z těch levnejch číňanů z loňska. Prostě kompozitní ocel je na vrcholu. Je lehká a dobře se meje. Taky je tenká, protože je ten kompozit pevnej, takže řezivost jako bejk.

      NE.T. - Profil | Pá 15.5.2026 9:48:28

      plavan >> Sice tomu nerozumí ale pěkný rybičky 😃

        Nplavan - Profil | Pá 15.5.2026 9:18:41

        Rybkin >> já nevím, jestli s ním budu krájet, abych si ho jako nepoškrábal :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

          NRybkin - Profil | Pá 15.5.2026 9:15:57

          plavan >> Nádhera. To bude radost krájet

            Nplavan - Profil | Pá 15.5.2026 9:13:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Rybkin >> včera po vyzvednutí před šichtou jsem zněj u auta nebyl tolik odvázanej, ale dneska od rána na něj pořád koukám. Bojím se, že nezůstane u jednoho kusuz této řady. To určitě neubrzdím.
            Ty santoku nože jsou všechny přibližně stejně veliké, ta poslední fotka zkresluje.

              NLosPafkos - Profil | St 13.5.2026 17:53:44

              FRANK71 >> pěkný Fanouši,ten se ti ani do sudu nevejde😅

                NRybkin - Profil | St 13.5.2026 15:17:50

                FRANK71 >> Pěkný Fando 👍

                  NFRANK71 - Profil | St 13.5.2026 14:37:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Spokojenost.💪

                    Nplavan - Profil | St 13.5.2026 12:52:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    k obědu špenát, vařenej brambor a volská oka.

                      Nplavan - Profil | St 13.5.2026 12:46:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Rybkin >> já ho kupoval kvůli rukojeti, tu čepel bych raději bez toho damašku apod. Ale doufám, že v reálu se mi bude líbit. Trocha sladkého z máku a listového těsta.
                      Ty zamotané kapsy jsou mnohem lepší než trojhránky, ve kterých je moc náplně. Ale kdo má raději náplň než těsto, byl by spokojenej.

                        Nkubah - Profil | St 13.5.2026 12:10:28

                        plavan >> hodně pěkný

                          NRybkin - Profil | St 13.5.2026 11:33:30

                          plavan >> To je echt krasavec

                            Nplavan - Profil | St 13.5.2026 8:42:27

                            kubah >> tak jsem to zase neustál, 15% sleva a jsem jasnej

                            https://www.xinzuo.cz/santoku-nuz-xinzuo-xing-x03/

                              NMike - Profil | Út 12.5.2026 7:34:40

                              S Milanem je radost obchodovat. Vždycky si něco koupí a pak už jen stačí být ve střehu a čekat, kdy to po vyzkoušení zas prodá, aby mohl zkoušet něco jiného😜. No a tím, že nekupuje nějaký shity, ale fakt jen pěkný věci, tak se mi od něj doma hromadí spousta věcí, který sice nepotřebuju, ale chci je😂. Ale nekupte to, když je
                              to tak výhodný.

                                Nkubah - Profil | Po 11.5.2026 20:16:40

                                MrtweyUbrus >> https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=728098

                                Očividně bych se Ti měl omluvit, zbytečná reakce z mé strany. Sorry

                                  NRybkin - Profil | Po 11.5.2026 17:41:02

                                  E.T. >> Píšu si:-))

                                    NE.T. - Profil | Po 11.5.2026 17:40:28

                                    Rybkin >> Alespoň jsem si udělal další radost 🙈 😁 Však já začnu, podzimní sezóna bude moje 😃

                                      NRybkin - Profil | Po 11.5.2026 17:06:47

                                      chřenovák >> To vyhrožuje už tři sezóny:-)
                                      Minimálně:-)

                                        Červené karty: MV