Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 21:18:51

Bosanac >> Ale žádný rojení.Videl jsem jich za celej den tak pět

    NBosanac - Profil | Pá 8.5.2026 20:52:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bosanac >> Diky , dostal jsem hlašeni minuly vikend že jsou na spodni Berounce . Na Labi jsou takove ryby na mušak na mokrou mušku , pěkne 50+ , začatek tohoto tydne . Uvidime co bude zitra nebo pozitři .

      NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 20:46:17

      Bosanac >> Jasně

        NBosanac - Profil | Pá 8.5.2026 20:45:37

        Rybkin >> Je to na Labi ?

          Nminatrix - Profil | Pá 8.5.2026 19:29:35

          Praseodym >> bohužel my si vybírat nemůžeme. Ale prý ženě nahlásil, že za dva týdny moc doma nebude 😂

            NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 19:23:03

            minatrix >> Petře, řekni mu, že se stačí podívat z okna, aby věděl proč to tak je 😉

              NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 19:16:33

              FRANK71 >> já nechápu, jak se tomu někdo vůbec může divit....

                NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 19:12:31

                A já se dostal do testování domácího cideru 🙈

                  NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 19:11:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Rybkin >> dneska je to už jinak... fotka od kámoše.

                  + Šupina co vytáhl na háčku

                    Nminatrix - Profil | Pá 8.5.2026 18:21:46

                    Rybkin >> to mu říkat nebudu 😂 Jen jsem mu řekl, že chystáš navíc za humny Prahy

                      Nminatrix - Profil | Pá 8.5.2026 18:20:50

                      FRANK71 >> věřím tomu.

                        NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 16:59:34

                        LosPafkos >> Mě psal kolega že na Berounce taky prd

                          NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 16:59:11

                          minatrix >> Jak jsem psal,čtyři víkendy teď howno ale jak sprchlo tak je to trochu rozhejbalo

                            NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 16:56:49

                            Tak něco pro zdejší muškaře:-)

                              NFRANK71 - Profil | Pá 8.5.2026 16:52:20

                              minatrix >> je to změnou počasí

                                NLosPafkos - Profil | Pá 8.5.2026 16:52:10

                                Rybkin >> na Sázavě to ani nepípne,jedná malá ryba za den a i to je úspěch😉

                                  Nminatrix - Profil | Pá 8.5.2026 16:37:02

                                  Rybkin >> ukazuju vaše úlovky kolegovi kaprařovi ... 😀😂

                                  Před pár dny bydlel týden u Kolína.. A pěkně ho serete 😂😂😂
                                  Asi nemusím psát, že to bylo veliký 😀

                                    NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 16:36:05

                                    Praseodym >> Já se tady snažím prokládat to žrádlo trochu:-)

                                      NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 16:25:32

                                      Rybkin >> už radši nic neposílej... jsem doma a bez auta 😭

                                        Červené karty: MV