Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 15:23:24

Sedmá ryba dnes

    NBosanac - Profil | Pá 8.5.2026 15:00:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Běžte někam s tim žradlem .

      NPindˇa - Profil | Pá 8.5.2026 14:24:21

      Retro >> @Rybkin krása

        NE.T. - Profil | Pá 8.5.2026 12:53:48

        Praseodym >> Máš to pěkný 🤤😋

          NRetro - Profil | Pá 8.5.2026 12:24:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Uz to liže 20kg

            Nkubah - Profil | Pá 8.5.2026 12:19:20

            kubah >> vzadu je na fotce ej k vidění kvásek - chystá se na chleba ....

              Nkubah - Profil | Pá 8.5.2026 12:09:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kubah >> a karbanátky...

              Samé dobré mleté z jednoho dobrého řeznictví

              Na talíři jsem nestihl

                Nplavan - Profil | Pá 8.5.2026 12:00:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                kubah >> já chtěl dělat dneska omáčku, že bych to jako měl jednodušší, moc jsem toho nenaspal. Ale rodina chtěla holanďáky, tak jsem je z vepřových odřezků vyrobil. Bramborová kaše samosebou, okurka taky tak. Dneska jsem je dal rovnou do troub, páč ségra chvátala domů. Někdy je dám na pánev a do trouby pak dodělat.

                  NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 11:54:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Máte to kluci moc hezký. Já dneska jen dvě nohy do trouby se zeleninou. Ale mám hlad a ještě to není hotové. A naproti otevřeli zase bistro... s točeným...

                    N1Mara - Profil | Pá 8.5.2026 11:51:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kubah >> já dělal plec na smetaně :-)

                      Nkubah - Profil | Pá 8.5.2026 11:45:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Žampiónový krém...

                      Výborný

                        NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 10:54:19

                        Rybkin >> na to jsem také koukal :-)

                          NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 9:50:26

                          Praseodym >> Tady Labe nízko, čistý ale plave trochu bordelu
                          Jinak včera při brouzdání v Decathlonu jsem narazil na tohle,tak jsem to neukočíroval:-)

                            NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 9:39:09

                            Jinak prej Béčko chytatelný jen s velkými obtížemi... Bordel, bordel, bordel...

                              NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 9:35:34

                              Rybkin >> proto jsem na přesnočku nejel - to počasí stálo za hovno. A navíc 2 x víkendová služba :-( Teď chodím k oknu a koukám, jak je parádně. Zítra vyrazím. Dneska práce i když se překvapivě nic moc neděje.

                                NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 9:29:23

                                Praseodym >> Po čtyřech plonkovejch víkendech už to chtělo:-)

                                  NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 9:27:27

                                  Hned byl jel :-(

                                    NPraseodym - Profil | Pá 8.5.2026 9:27:11

                                    Rybkin >> Pěkně jim dáváš, trpělivost se vyplácí, to víme oba dva !

                                      Nplavan - Profil | Pá 8.5.2026 9:17:05

                                      Rybkin >> a už se ti v hlavě šlehají myšlenky, že budeš muset v práci zabrat, abys mohl platit zájezdy holkám častěji ? :-)))))))

                                        NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 9:12:26

                                        Video Thumbnail
                                        A teď mi přišla královna revíru

                                          Červené karty: MV