Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NRybkin - Profil | Pá 8.5.2026 5:31:26

Jednou se ta karta musela obrátit:-)

    NRybkin - Profil | Čt 7.5.2026 22:50:02

    Hlásím kontakt s rybou
    Špatnou rybou

      NRybkin - Profil | Čt 7.5.2026 20:00:40

      Bosanac >> Co se dá dělat. Každá sranda něco stojí:-)

        NBosanac - Profil | Čt 7.5.2026 19:53:44

        Rybkin >> To maš drahou rybačku :-))

          NRybkin - Profil | Čt 7.5.2026 19:48:59

          kubah >> Poslal jsem holky do Paříže

            Nkubah - Profil | Čt 7.5.2026 19:42:09

            Rybkin >> ahoj, kazilovkyni si nechal doma ? :-))

              NRybkin - Profil | Čt 7.5.2026 19:35:10

              Maj to tam a bydlim
              Jen aby se vědělo

                NPraseodym - Profil | Čt 7.5.2026 19:20:01

                plavan >> to máš recht. Zkoušel jsem do bramborové kaše zakomponovat ten správný poměr brambor a másle (tedy podle nejslavnějšího francouzského kuchaře) a dobré to bylo :-)

                  Nplavan - Profil | St 6.5.2026 19:32:23

                  LosPafkos >> dobře děláš. Kdybych neměl cukrofku, tak bych si dělal i domácí listové těsto. Jak je máslo za dvacku, tak ho doma používáme hodně.
                  Jak to říkají frantíci ? Když v jídle něco chybí, je to vždycky máslo :-)))))

                    NLosPafkos - Profil | St 6.5.2026 18:02:06

                    plavan >> jj,,jak je máslo v akci tak přepouštím ,na doma litr a na chatu půllitr

                      Nplavan - Profil | St 6.5.2026 17:56:48

                      Praseodym >> malá 0,5litrová petka od coly by taky trochu toho oleje podržela.

                        Nplavan - Profil | St 6.5.2026 17:55:50

                        LosPafkos >> a nepotřebuješ ani ledničku. V Indii to skladují jen tak ve 40°C ?

                          NLosPafkos - Profil | St 6.5.2026 17:50:23

                          Praseodym >> přepošténé máslo nikdy nemůže prskat,kupované možná,značí to drahou vodu😉

                            NPraseodym - Profil | St 6.5.2026 17:47:30

                            plavan >> njn, ale prská to jako krava. Teda co jsem měl vždy já...

                              Nplavan - Profil | St 6.5.2026 15:03:24

                              Praseodym >> přepuštěný máslo ve sklenici nevyteče

                                NPraseodym - Profil | St 6.5.2026 8:17:49

                                Rybkin >> konečně budou omelety k snídani 😎

                                Já jsem přemýšlel, zda by se nedal tuk s sebou vyřešit těmi spreji. Poslední co bych chtěl je opatlana láhev od oleje v baglu...

                                  NRybkin - Profil | Út 5.5.2026 20:14:09

                                  Praseodym >> Dneska mi dorazil novej vercajk na ryby:-)

                                    NSzimona - Profil | Út 5.5.2026 18:58:47

                                    kubah >> .

                                      NRetro - Profil | Út 5.5.2026 18:58:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak dalsi slusnej

                                        NPraseodym - Profil | Út 5.5.2026 18:08:13

                                        Jinak můj šef je na závodu v Maďarsku, 12 ha jezero, a vítr je takovej, že nikdo na vodu nevyjede 😂

                                          Červené karty: MV