Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPraseodym - Profil | Út 5.5.2026 18:06:32

Rybkin >> njn, kdo umí... Loni to bylo lepší. Ale vše se to zlomí. Pevně v to věřím 😎

    NRybkin - Profil | Út 5.5.2026 17:59:36

    Praseodym >> Tak nám konečně někdo ukázal jak se to má dělat:-)

      Nkubah - Profil | Út 5.5.2026 17:55:56

      Praseodym >> jak píšu, nemyslím to špatně - jen mi to tak přijde ......

        NRybkin - Profil | Út 5.5.2026 17:51:51

        Retro >> Tak to máš pěkně rozjetý
        Já už lepší rybu neviděl ani nepamatuju

          NRetro - Profil | Út 5.5.2026 17:51:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Rybkin >>

            NRetro - Profil | Út 5.5.2026 17:50:43

            Rybkin >> Supec povedlo se to mame uz 19kg a domu az 11.5

              NRybkin - Profil | Út 5.5.2026 17:45:51

              Retro >> Pecka Karle
              Normálně závidím 👍

                NPraseodym - Profil | Út 5.5.2026 17:26:54

                kubah >> já tedy nevím, ale mně určitě filtry obyčejného telefonu dělají podobné fotky aniž by se snažil...

                  Nkubah - Profil | Út 5.5.2026 17:23:38

                  Retro >> ryby krásné, bez debat..

                  Ale ta fotka není pěkná, alespoň mne se nelíbí - není to až moc uměle upravené ?

                    NPraseodym - Profil | Út 5.5.2026 17:09:02

                    Retro >> Brutus 👍

                      NRetro - Profil | Út 5.5.2026 17:06:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Hezky pozdrav od vody ze severu

                        NReznik76 - Profil | Ne 3.5.2026 16:30:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Video Thumbnail
                        Ale na to jaký je vedro tak chumelí jaxvině 😂

                          NReznik76 - Profil | Ne 3.5.2026 16:23:56

                          E.T. >> dneska to bylo na pohodindu
                          Jen teda vedro ukrutný

                            NE.T. - Profil | Ne 3.5.2026 14:21:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Reznik76 >> Já byl včera. Bylo ale hrozný vedro. Možná větší než dneska. Tolik lidí jsem tam teda nečekal.
                            Vřele doporučuji stánek kde mají Jamajské speciality.

                              NReznik76 - Profil | Ne 3.5.2026 12:42:19

                              Rybkin >> jo

                                NRybkin - Profil | Ne 3.5.2026 12:33:36

                                Reznik76 >> Žába ne?

                                  NReznik76 - Profil | Ne 3.5.2026 12:32:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Teď sem se hecnul

                                    NRybkin - Profil | Ne 3.5.2026 12:26:18

                                    Reznik76 >> U nás oběd:-)

                                      NReznik76 - Profil | Ne 3.5.2026 12:21:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Street food

                                        NReznik76 - Profil | Ne 3.5.2026 12:06:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Teď Beroun

                                          Červené karty: MV