Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NReznik76 - Profil | Ne 27.7.2025 12:06:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

U mě nerostou 😂

    NRybkin - Profil | Ne 27.7.2025 11:34:50

    Pedro1 >> Jj, úplně se těším jak si zítra v práci odpočinu:-)

      NPedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 11:10:11

      Rybkin >> Takové pěkné,tématické ukončení týdenního lovu:-)))))))))

      Ale ono se to zlomi, Ty to brzy zlomis!

        NRybkin - Profil | Ne 27.7.2025 9:57:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vše sbaleno a záběr:-)

          NPedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 9:43:37

          plavan >> Za me to je kraj plecka a řízky z toho budou skvělé!

            NPedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 9:42:25

            plavan >> Tady vůbec nic a je to vzdušnou čarou tam 7 km.

              Nkubah - Profil | Ne 27.7.2025 9:34:17

              plavan >> mně se včera povedlo, jdu k pokladně - říkám si, že zaplatím kartou a vezmu si tašku...

              A řekl jsem:
              Prosím kartu a zaplatím taškou...

                Nplavan - Profil | Ne 27.7.2025 9:12:09

                kubah >> jo, mám teď takové zkraty, přemýšlím, jestli je to únavou, věkem nebo obojím.

                  Nkubah - Profil | Ne 27.7.2025 8:46:06

                  plavan >> :-)))

                    Nplavan - Profil | Ne 27.7.2025 8:21:23

                    Reznik76 >> jo takhle, já jsem trubka :-)))))))))))))))))))))))))

                      NReznik76 - Profil | Ne 27.7.2025 8:20:33

                      plavan >> ten telefon do suchý rejže

                        Nplavan - Profil | Ne 27.7.2025 8:19:20

                        Reznik76 >> to mi neprojde. Z toho bych měl radost jen já a pejsek. Ostatní ji nechtějí. Každej chce čerstvě nakopaný brambory. Já je mám 5 x tejdně, tak bych si je už odpustil na dva dny :-))))))
                        Bejt to na mne, tak to podusím na cibuli, přidám dvě bílý papriky, co mi zbyly z leča, dám sušené houby, páč v mrazáku už je jen pár lišek na kyselku. A rejži k tomu, možná bych ještě přidal do omáčky trošku hořčice.
                        A pejskovi bych místo omáčky a hub dal do rejže vařené maso a vařenou mrkev, celer a petržel. Miluje psí risoto, ale jeho panička nadává, že ji pak nechce žrát granule.

                          NReznik76 - Profil | Ne 27.7.2025 8:15:33

                          plavan >> do rejže ho dejte

                            Nplavan - Profil | Ne 27.7.2025 8:14:05

                            Reznik76 >> já se budil každé dvě hodiny, snědl jse včera nějaké nepovedené buchty a tak vyletěl krevní cukr do oblak. Tělo se ho pak zbavuje čůráním. Ráno křeče do noh, ale spal bych snad do oběda. Ochladilo se, prší, dneska budu odpočívat. Teda až potom, co uvařím. Myslel jsem, že v noci podusím maso na cibuli a na oběd k tomu dám mangold. Ale z toho " plecka " zkusím řízky, z mrazáku jsem ještě vyndal trochu z kýty.
                            Možná se zabavím i jinak, bratr utopil večer telefon a půlka displeje mu nefunguje a telefon pořád vibruje. V noci jsme ho dali na velkej smaltovanej plech ven, kdyby se mu náhodou chtělo hořet :-)))))
                            Zatím se ráno bratr nevyjádřil. Asi čeká, jestli to ten telefon nerozdejchá :-)))) To měl jet v úterý na tři dny na ryby. Jestli nepojede, tak říkala máma, že odjedeme my :-)))))))))))))))

                              Nkubah - Profil | Ne 27.7.2025 7:59:12

                              Praseodym >> jo mraky Vám jdou pěkný...

                              K tomu vítr chladný ...

                                NPraseodym - Profil | Ne 27.7.2025 7:39:53

                                Máme hezké počasí na balení... Jestli tohle nepřestane, tak to bude velká paráda....

                                  NReznik76 - Profil | Ne 27.7.2025 7:10:50

                                  plavan >> to už sem spal, sice jen chvilku ale už jo
                                  Ráno se mi vzbudit nepovedlo
                                  Plec to bude, jen v celku by se to identifikovalo lépe

                                    NRybkin - Profil | Ne 27.7.2025 5:31:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak Jirka to teď zachránil.Nejsme hownochyti:-)
                                    A dobré ráno

                                      Nplavan - Profil | So 26.7.2025 22:49:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pedro1 >> pořád se na Kyjáku nesmí používat krmítko ?
                                      Já rozkrájel maso s označením plec, ale vypadá to jako kýta. Co myslíš ? Řezňa by se hodil se svým profi názorem, ale asi už bude chrnět, aby jel brzy ráno lovit.
                                      Teď jsem si zvětšil fotku a i když jsem to koupil včera, baleno je to ve středu. Ale je to ze Španěl. Budu muset zase používat při nakupování brejle na čtení.
                                      Vzal jsem si eskové santoku, skoro nepoužité. To je jak žiletka. S tím druhým od Jak41 řežu už určitě přes měsíc skoro denně a pořád dobrý, ale takhle novej z fabriky je teda ten nůž jedovatej.

                                        NRybkin - Profil | So 26.7.2025 22:23:45

                                        plavan >> Tady na severu nic .Začalo trochu až teď

                                          Červené karty: MV