Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NLosPafkos - Profil | Ne 27.7.2025 19:54:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pedro1 >> Jihlava kakao už od středy.

    NPedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 19:52:34

    A dobre by se tam muskarilo.
    @Pike

      NPedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 19:52:08

      Berounka prikalena a teče bordel.
      Ale objevil jsem peknej úsek na lov s povrchovkama a na menší sumce, dobre čitelné díry ve břehu a kolem tak do metrů vody.
      Tam budou.

        NRybkin - Profil | Ne 27.7.2025 19:01:39

        Shu-lin >> Tak to děláš správně :-)

          NShu-lin - Profil | Ne 27.7.2025 18:58:54

          Rybkin >> já dneska nepotkal nikoho. Jezdím na úsek bez dravců a mám klid.😁

            NRybkin - Profil | Ne 27.7.2025 16:53:25

            Shu-lin >> Pěknej,pak je máme chytit na koulis.Jinak teda tam u vás máte pěknej provoz na vodě.Tech vláčecich lodi se tam vystřídalo

              NShu-lin - Profil | Ne 27.7.2025 16:50:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Rybkin >> kapři dnes berou jen wobleři ocasama. 89cm mě pěkně povozil.😁

                Npřemysl - Profil | Ne 27.7.2025 16:11:16

                plavan >> je to pěkně dlouhý, už mě přestalo bavit se válet, tak jsem přelezl do krámu a pouštím to tady

                  NFRANK71 - Profil | Ne 27.7.2025 15:08:58

                  MiPo >> asi 50 metrů před tu kavernu z hráze a chce to házet dál.

                    NMiPo - Profil | Ne 27.7.2025 15:03:49

                    FRANK71 >> Fando do kterých chodíš míst na tom Králováku, hned z kraje od závory nebo dál. Asi v týdnu pojedu do Lečice jestli není nějaká zadina. Tak se tam asi kouknu jen na čumendu jestli tam dojdu

                      Nplavan - Profil | Ne 27.7.2025 15:01:24

                      přemysl >> tak co Přemku, sleduješ dešťovou Velkou cenu Belgie ? To bude dlouhé odpoledne.

                        NFRANK71 - Profil | Ne 27.7.2025 14:59:06

                        Rybkin >> já jsem úplný břídil, na snímcích jsem ještě letos nebyl.😟

                          NRybkin - Profil | Ne 27.7.2025 14:56:20

                          FRANK71 >> No jo to je ale jinej level než my obyčejní

                            NFRANK71 - Profil | Ne 27.7.2025 14:48:36

                            Hmm, takže zachytal jen Vladimír.😂😂😂

                              Nplavan - Profil | Ne 27.7.2025 14:47:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Reznik76 >> tak já udělal ty řízky z toho plecka a byla to bašta, přidal jsem i kus kýty. Kýta byla měkčí, plecko zase o trošku chutnější. Plecko by asi chtělo víc pozvolna. Ale nezbylo ani kus strouhanky. Byl to fofr, i pejsek jeden řízek ukradl, i když věděl, že za to dostane vilagoš :-))))))

                                NReznik76 - Profil | Ne 27.7.2025 14:24:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Nakonec sem tu lišku doplnil bedlou a klouzkem 😂
                                A aby to nepřišlo nazmar, tak byla místo pepřový houbová

                                  NPedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 12:41:47

                                  Rybkin >> To je fakt. A kdyby jsme vynesli jablko na Šulcová montáži k tomu rákosí, tak jsme mohl mít každý 40 kg kance:-))))

                                    NRybkin - Profil | Ne 27.7.2025 12:34:59

                                    Pedro1 >> Zase nepřeháněj, já mohl mít kilo škvarků:-)

                                      NPedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 12:22:51

                                      Reznik76 >> Ty jsi jak brácha s rybama:-)

                                        NRybkin - Profil | Ne 27.7.2025 12:12:35

                                        Reznik76 >> Dáš pět vajec a máš pěknou večeři:-)

                                          Červené karty: MV