Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Nplavan - Profil | So 26.7.2025 22:16:08

Pedro1 >> já koukal na fotbal ve Vršovicích a tam teda lilo celej poločas hodně.

    NRybkin - Profil | So 26.7.2025 22:07:33

    Pedro1 >> Asi jo:-)

      NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 22:03:45

      Rybkin >> Nechceš to vzít ráno na Kyjak, aby sis chytnul.kapra?:-)

        NRybkin - Profil | So 26.7.2025 22:02:26

        Pedro1 >> Komáři tu nezijou ani kapři teda:-)

          NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 21:58:53

          Praseodym >> A komáři?

            NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 21:58:44

            kubah >> V Prahe mělo pršet celý den a spadlo par kapek
            Pěkně me to sere.

              NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 21:32:17

              kubah >> tady je nádherně. Jako kempování si užíváme na 100%. Akorát to je tak vše...

                NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 21:31:18

                Pedro1 >> tady nežijí...

                  Nkubah - Profil | So 26.7.2025 21:25:18

                  Pedro1 >> tady byl solidní chcanec, v tom bych u vody být nechtěl - jsem zvědav, jak se má Jirka a Jirka

                    NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 21:22:15

                    Kde jsou kapři?

                      NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 18:30:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Už to bublá

                        NRybkin - Profil | So 26.7.2025 18:30:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Večeře

                          NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 18:00:24

                          Praseodym >> Moje tělo na rybách moc nevylučuje,ale třetí den už si rekne a jednak mi je jako kdybych rodil a druháku mi nestačí vykopana 15 cm hluboká díra:-)

                            NReznik76 - Profil | So 26.7.2025 17:55:06

                            Praseodym >> 😂😂😂

                              NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 17:53:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dneska jsem viděl nefalšovaný totálně zdrcený výraz nějaké ženy.

                              Odskočil jsem si na blízkou benzinku pro dvě pifka k večerní tradiční dršťkové a při té příležitosti jsem si odskočil... Byl tam jenom jeden hajzl pro ženy, muže, nebinarni a invalidy. To víte.. asi nemusíte mít zvláštní představivost, co z člověka po 30 hodinách (trenčiansky parok s fazulou, uzený bůček, tuňákovy salat, birely, kafe atd) vyjde... A někdo se na mě celou dobu dobýval. Když jsem celý opoceny, ve smradlavem tričku s velikou skvrnou od kafe otevřel, koukala na mě extrémně upravená dáma 😂 Venku stalo ohromne naleštěné medvedí SUV, takže zjevně byla z lepší společnosti. Takže to byl takový nefalšovaný třídní boj, když musela jít po mě. Ale tělu halt neporucis. 😁

                                Nplavan - Profil | So 26.7.2025 16:16:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tak s tím dávou to bylo v říjnu, na fotce není úhoř celej, má zkroucenej ocas.

                                  NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 15:57:16

                                  plavan >> Z toho se nevykroutis:-))))

                                    Nplavan - Profil | So 26.7.2025 15:54:39

                                    Pedro1 >> ale 1568 má smůlu, kolíbkovej sekáček zatím v řadě není :-))))

                                      Nplavan - Profil | So 26.7.2025 15:53:38

                                      Pedro1 >> chytil celkem tři. Psal jsem, že úhoře máme obden k obědu, teda já ne, zbytek rodiny. Většinu chytil bratr na rybníku kousek od místa, kde pracuje.
                                      KóĎOvi jsem to psal proto, že jsem špatně uložil jeho post, žil jsem v domnění, že pustil na svoje místo kolegu a ten chytil tu největší rybu. Nepsal jsem to proto, že bych mu nevěřil nebo ho podezíral.

                                      Praseodym - Profil | SZ | Čt 24.7.2025 21:34:19

                                      Dneska mi tři hodiny bohaté stačilo na letošní největší rybu z Béčka, dobře jsem pokecal, myslím, že jsem ukázal i kus kolegiality, když jsem předčasné uvolnil místo kolegovi, který tam hodlal strávit víkend a přišel po mě.

                                      Dneska mám ze sebe dobrej pocit 😎

                                        NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 15:49:07

                                        plavan >> Jinak furt myslím na tu novou řadu s rukovitkem ze zakoureneho dubu, to by mi kurwa ladilo s tou světlou sadou s "S":-))))

                                          Červené karty: MV