Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 15:48:10

plavan >> Psal jsi obden, kde jsou Ti další?:-)))))))))

    NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 15:46:54

    Rybkin >> Před 10 minutami jsem na Tebe myslel, právě jsem v ARybarstvi v Neratovicích uzavřel objednávku na 80 kg s osobním vyzvednutim.
    Mají toho skladem dost, ale co kdyby.:-)))))))

      NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 15:45:47

      plavan >> Tos mu napsal hezky od srdicka:-)))))

        Nplavan - Profil | So 26.7.2025 15:37:55

        Praseodym >> já jich pár chytil v Holešovicích v květnu, chodil tam za mnou maník a řemlouval ne, abych nějakého chytil a dával mi za to vepřové maso, klobásy, víno apod.
        Jednou dvakrát za rok jsme chytli nějakého 80cm na Labi, to byl zážitek, tam jezdil jak torpédo. A vždycky s náma byl někdo, kdo si ho v lese stáhnul a odvezl domů.
        A velkého chytil dáva na Štvanici. Bylo štěstí, že jsem měl už zkušenost s podebíráním úhoře do feederového očka. Úhoř se musel unavit a potom zamotat do síťky dokola. Jediná kaňka na tom tenkrát byla, že to bylo v září.

          NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 15:33:32

          plavan >> pěkný, takovýho jsem naposledy chytil na Orlíku, ale to mi bylo tak třináct...

            Nplavan - Profil | So 26.7.2025 15:31:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Praseodym >> musel jsem zakrýt obličej lovce, fotka od vody prej až po dovolený. Tohle byl jeho první metrovej a dovezl nám ho ukázat 60km. Škoda, že jsem nevyfotil maso, měli jsme pokrájeného úhoře cca 80cm a kousky jeho masa vypadaly oproti tomuto velikému třetinově.

              Nplavan - Profil | So 26.7.2025 15:30:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Praseodym >> ta zámkofka je o šířce 10cm.

                Nkubah - Profil | So 26.7.2025 15:17:58

                plavan >> pěkný, vidíš - lečo si po neděli uděláme.

                Já teď v telefonu moc jídla nemám - tady čtvrtek, ráno namočená čočka.
                Pak doktoři a nákupy, sehnal jsem super polotrika do práce.
                V Kauflandu jsem viděl jak nesou do police grilované kuřata za 100Kč, cibuli už nebyl čas dělat... ale výborné.

                  NRybkin - Profil | So 26.7.2025 14:50:08

                  Pedro1 >> Hele už v zoufalství dávám i pva a howno.Jeden blízko,druhej daleko ale je fakt že nemáme ty správný koulisy švestkočesnekový:-)

                    NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 14:44:35

                    plavan >> máš jí v SZ, nevěřící Tomáši 😎

                      Nplavan - Profil | So 26.7.2025 14:39:01

                      Pedro1 >> já tu fotku seženu, ale Jirka taky nedal fotku největší ryby z Berounky a psal o ní. Je mi jasný, že se mu nechtělo třeba fotit rybu, kterou chytil kolega nebo ji veřejně ukazovat.

                        Nplavan - Profil | So 26.7.2025 14:37:35

                        Pedro1 >> ostrá má nejmenší lovnou délku, to nemůžeš poslat ve velikosti 2cm :-))))

                          NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 14:35:03

                          Praseodym >> Jestli není předseda zaklety, v týdnu to tak taky vypadalo, naštěstí na me kletbu neprenesl:-)))

                            NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 14:21:43

                            Pedro1 >> od zkoušení ke tady Předseda. Ale ten už to také nevydržel a teď sní o dvacítce... Akorát nevím zda-li o dvounohé nebo šupinaté 😎

                            Ale širokodaleko to nebere nikomu. Soused už to vzdal úplně, zkoušel to lodickou vozit daleko a taky hovno.

                              NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 14:05:29

                              Praseodym >> Zkusil bych udělat neco úplně jinak, nějakou ostrou 20 mm s malým PVA poslat co to poletí, nebo 30 metrů bokem pod větve, nebo neco úplně jiného.

                                NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 14:04:25

                                Praseodym >> V tomhle je MRK nekompromisní:-)))

                                  NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 14:04:07

                                  plavan >> Dyk jsi psal metrovky obden:-)))

                                  Chápu, fotka se vymazala:-)))

                                    Njak41 - Profil | So 26.7.2025 13:56:07

                                    Jinak kdyby nebylo co nakupovat, tak prkýnko myslím za správnou cenu...UBRD se to jmenuje. Jsou i dražší, ale i tak...😊

                                      Nplavan - Profil | So 26.7.2025 13:39:27

                                      Pedro1 >> sumce nikdo nechytil, fotku metrovky úhoře poslal bratrovi, ale mne ji prej ukáže až po dovolený, asi ví proč :-))))))
                                      Do telefonu, když mluvil s bratrem, jako on se svým fotrem, tak řval, že na gumu na vláčku před obědem.

                                        NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 13:12:31

                                        Pedro1 >> tady žádní nejsou 👍 ale ryby asi taky ne 🙈

                                          Červené karty: MV