Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 13:11:29

Pedro1 >> vybitej telefon 🤣

    NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 13:06:24

    Praseodym >> Kdyz to nalil na krmné koule, tak cyklisti zastavovali a ptali se, kde mame ty čerstvé jahody:-)))))

      NPedro1 - Profil | So 26.7.2025 13:04:44

      plavan >> Tak aktuální počasí je na sumce a uhore naprosto luxusní!

      Ty metrový na gumu, myslíš na vláčku?Fotka by nebyla?:-)))

        NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 12:06:37

        plavan >> dej si šlofíčka a když pak nebude chcat, vyraž na ryby. Je tu lépe než doma 👍

          Nplavan - Profil | So 26.7.2025 12:00:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          kubah >> já ještě nikam nejel. Usnul jsem přetaženej z práce ve čtyři ráno, v osm vstával, páč zde není trocha klidu. Uvařil jsem a snědl lečo a teď leje jako z konve. Říkám si, že dospím, ale zas přijde nějaká návštěva.
          Leča jsem snědl tolik, že se nemohu ani pohnout.

            Nkubah - Profil | So 26.7.2025 11:32:41

            Praseodym >> já už jsem doma...

            Od pěti jeden násaďák - ten měl smůlu, šel na gril.
            Jeden 60+ spadnul a jinak jediné pobavení byl vláčkař - v jedné ruce prut, ve druhé telefon.
            Jistě že to hodil na větve nad vodou a při pokusu o vyproštění tam slítnul ...

              NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 11:10:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Musíme jim (rybám) ukázat, co mají dělat také...

              Předseda zakrojil...

                Nplavan - Profil | So 26.7.2025 9:59:29

                Domácí brambáry bratr nakopal, už jsou tam i dva červené.

                  Nplavan - Profil | So 26.7.2025 9:58:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Jinak zase sloužím u plotny, včera jsem nevařil, páč úhoře si dělají doma sami.

                    Nplavan - Profil | So 26.7.2025 9:57:49

                    Praseodym >> já na to koukal v kuchyni na mobilu bez brejlí a říkal si, kde předseda koupil ty blumy v síťce, páč včera měli v obchodech jen volně ložené :-))))))

                      NPraseodym - Profil | So 26.7.2025 9:20:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Já trochu rezignoval, dospal jsem deficit, leží mi to tam od čtyř. V osm jsem lehce dokrmil.

                      Ale předseda nerezignuje, právě vše ovoněl supertajnou, superdrahou jahodovou esencí, jejíž tři kapky voní na deset metrů a nekompromisně to tam poslal

                        Nkubah - Profil | So 26.7.2025 8:32:57

                        kubah >> teď se mi u břehu spadnul 60+ sakra

                          Nkubah - Profil | So 26.7.2025 7:01:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Rybkin >> tady taky ...

                            NReznik76 - Profil | So 26.7.2025 6:31:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Rybkin >> tak tak
                            U mě jeden, ale hnusně domlácenej

                              NRybkin - Profil | So 26.7.2025 6:29:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vstávat holoto.U nás zatím bez jakéhokoli náznaku rybí aktivity

                                NPraseodym - Profil | Pá 25.7.2025 21:56:48

                                plavan >> jasně 👍

                                  Nplavan - Profil | Pá 25.7.2025 21:50:01

                                  Praseodym >> ale zase jsi s předsedou a to je víc než kapři :-))

                                    NPraseodym - Profil | Pá 25.7.2025 21:12:43

                                    plavan >> ne Berounce berou kapři jako o život a já sedím na Labi 🤣

                                      Nplavan - Profil | Pá 25.7.2025 20:47:07

                                      Rybkin >> berou jen úhoři, ale jako nikdy. Škoda, že to nejím. V lednici je k mání denně. Tlustej 85cm je na rybníku nejčastější. Synovec tahá na Trnávce metrofky obden. Na gumu ve dne. Tos neviděl.
                                      Já mám od zítra 3 dny volna, ale to jste mne nenavnadili teda. U nás nejsou na husto a byl bych tam za trubku.

                                        NRybkin - Profil | Pá 25.7.2025 20:25:01

                                        Pedro1 >> Ještě se to ani nehlo.Čekáme na večer

                                          Červené karty: MV