Spolek pozůstalých GFC | MRK.cz

Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Pá 25.7.2025 20:17:05

Praseodym >> Co ryby?

    NPraseodym - Profil | Pá 25.7.2025 19:52:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Už se to hřeje

      NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 19:42:43

      Praseodym >> skíni na rybách, to bude velký 👍💪🤗

        N1Mara - Profil | Pá 25.7.2025 19:30:14

        Praseodym >> 🤣🤣🤣🤣

          NPraseodym - Profil | Pá 25.7.2025 19:23:21

          1Mara >> už jsem si ho oříznul 🤣

            N1Mara - Profil | Pá 25.7.2025 19:22:01

            Praseodym >> ty voe vy máte pupky jak já 🤣🤣🤣

              NPraseodym - Profil | Pá 25.7.2025 19:20:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Už číháme dva. Trochu sprchlo a příjemné se ochladilo.

                NRybkin - Profil | Pá 25.7.2025 16:15:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Hlásím že kapři tu jsou:-)

                  NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 15:32:59

                  plavan >> jak kdy, většinou kupuji zlatý střed, protože mně to přijde vsechno stejné a na bio nevěřím.

                    NRybkin - Profil | Pá 25.7.2025 15:09:15

                    Išma >> Radost pohledět akorát pro nás Pepiky trochu z ruky :-)

                      Nplavan - Profil | Pá 25.7.2025 15:03:03

                      FRANK71 >> a cenu u jídla neřešíš ?

                        NPedro1 - Profil | Pá 25.7.2025 15:00:28

                        Išma >> Krásný a logický, že má tyhle ceny jaký má, protože za pražské ceny by v tím regionu neprodal ani sádlo.

                        Protože například maso na polífku stojí v Praze 150 - 250 Kč/kg. Kus morkové kosti a kus odřezku který jinak neprodají. To je ta pravá zlodějina.
                        https://www.albert.cz/shop/Maso-a-ryby/Hovezi-a-teleci/Ostatni/Hovezi-maso-na-polevku-s-morkovou-kosti/p/25881493

                          NIšma - Profil | Pá 25.7.2025 14:54:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Já se vám divím, že se kolem toho masa pořád dohadujete. Fotky stažený z Fcb, ale jinak dnes osobní návštěva za 1500. Na jedny straně to bučí a chrochtá, na druhé tento stánek. Místní jatka Libochovice

                            NPedro1 - Profil | Pá 25.7.2025 14:36:42

                            FRANK71 >> Jo takhle, takže je podvod ta původní cena. To ano, jak jsem psal, dát za kilo bůčku přes 200 Kč je zlodějina. Jinak na běžný vaření pro rodinu je to maso za stofku naprosto v pořádku.

                              Nmaximotak - Profil | Pá 25.7.2025 14:31:07

                              Rybkin >> ja pred tydnem vysekaval travu u dol. Vltavy aku strunovkou :) - a to jsem tam ani nebyl kvuli rybam (i kdyz nahozeno jsem pak samozrejme mel...) ale hlavne na potlach az skoro do rana s prateli :)

                                NMiPo - Profil | Pá 25.7.2025 14:28:31

                                plavan >> někdo je dítě napořád. Já to věděl od známého z Dukovan že se jim zbláznil dozimetr když vylezl ven a vevnitř nic
                                Známý žije ve Švédsku a každý střelený Los musí jít na rozbor cesia - 137

                                  NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 14:25:38

                                  Rybkin >> určitě něco lapnete.

                                    NRybkin - Profil | Pá 25.7.2025 14:20:59

                                    FRANK71 >> Ještě aby tu byly nějaký ryby:-)

                                      NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 14:17:15

                                      Praseodym >> Neznám, ale je to zajímavé a poučné.

                                        Červené karty: MV