Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 14:16:44

Rybkin >> pěkný místo.

    NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 14:14:10

    Pedro1 >> to netvrdím já, ale odborníci. Mně tyhle slevy připadají jako podvod u všeho zboží, kdy si vycucají cenu a pak dají jako slevu. Proto začaly padat vysoké pokuty v poslední době.

      NRybkin - Profil | Pá 25.7.2025 13:55:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tak novej post.Bydlim a čekám na zbytek týmu:-)
      Jestli jsou kopřivy na revma tak mám jistotu že ho do smrti mít nebudu:-)

        NPedro1 - Profil | Pá 25.7.2025 13:47:36

        FRANK71 >> No že tvrdíš, že se sem dováží odpad, co se týká jídla, respektive masa.

        A akce na maso mají jediný důvod, neboť maso musí kupovat všichni, každá domácnost. A na co nalákat lidi k sobě do krámu? No na maso, protože vezmou dvě kila krkovice za dvě stovky a za další dvojku nakoupí jiné věci bez akce.
        Na akci Fidorku moc lidí do obchodu nedostaneš.

          NPraseodym - Profil | Pá 25.7.2025 13:45:58

          FRANK71 >> znáš tohle? To může mnohým otevřít oči...

          https://youtu.be/LLCF7vPanrY?si=-r8cZksFeBDT8Drz

            NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 13:34:07

            plavan >>
            Jak nebezpečné bylo pobývat v prvních květnových dnech roku 1986 venku a kolik radioaktivního materiálu se dostalo do půdy, vody a potravin? Podle odborníků to tak zlé nebylo. V tomto ohledu možná překvapí, že největší dávka radioaktivního materiálu k nám nedorazila v souvislosti s katastrofou v Černobylu, ale už v roce 1962. Tehdy jaderné velmoci provedly vůbec největší počet pokusných jaderných výbuchů v atmosféře.
            Například ve srážkové vodě byla v roce 1962 naměřena celková radioaktivita přesahující 100 bequerelů na 1 litr (Bq/l), zatímco v roce 1986 došlo v důsledku černobylské havárie ke zvýšení radioaktivity z méně než 1 Bq/l na „pouhých“ 30 Bq/l.

              NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 13:17:13

              Pedro1 >> to se ptáš na špatný místě. Já jídlo neřeším, buď mi chutná nebo ne, to je u mě jediný.

                Npřemysl - Profil | Pá 25.7.2025 13:05:44

                plavan >> v té blbé době jsem dělal na letišti ve Kbelích, skladovaly se tam mimo jiné letecké přístroje, ciferníky některých leteckých přístrojů byly malovány radioaktivní barvou, z těch důvodů jsme měli povinně osobní dozimetry a na každém oddělení byl i měřící přístroj na měření radioaktivity v prostoru pracovišť. Myslím že zhruba po týdnu když se to provalilo jsme měřili radioaktivitu venku, před budovou, přístroj moc pěkně "vrkal", už si nepamatuji hodnoty ale takové jsme nenaměřili ani z přístrojů, možná tak za dva dny nám všechny ty měřáky v opravnách odebrali.

                  NPedro1 - Profil | Pá 25.7.2025 13:00:44

                  plavan >> Prostě obyčejný maso za dobrou cenu. Koupit v supermarketu bůček s kostí za 210 Kč za kilo by mě vyloženě uráželo.
                  Půlka prasete se prodává lidem za cca 65 Kč za kilo, takže cena 100-150 Kč za kilo vepřové v krámě je normální cena za normální maso.

                    Nplavan - Profil | Pá 25.7.2025 12:56:55

                    Pedro1 >> pro upřesnění plecko za 80, v Albáči za 80 minus 7 korun při naplnění slevové karty

                      NPedro1 - Profil | Pá 25.7.2025 12:54:15

                      FRANK71 >> Fando co je špatnýho na tom mase za 100 Kč za kilo?

                        NPedro1 - Profil | Pá 25.7.2025 12:53:13

                        1Mara >> Tak Ty určitě neumřeš na geneticky upravenou kukuřici, nebo na maso plné antibiotik. Na co umřeš Ty je naprosto jasné. Normálně Tě mrdne, protože budeš mít ucpaný cévy tukem, slabé srdce, cukrovku, bude se Ti blbě dýchat když se ohneš zavázat tkaničky, takže malé okysličení mozku a k tomu psychické problémy, protože Ti nebude stát.
                        Nemáš zač:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                          NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 12:48:54

                          FRANK71 >> 14 let.

                            NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 12:48:34

                            plavan >> dle karty jo.🤗

                              Nplavan - Profil | Pá 25.7.2025 12:39:00

                              FRANK71 >> podle tvojí současné karty tu na Mrku ti bylo 36 let :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                Nplavan - Profil | Pá 25.7.2025 12:28:10

                                ještě k tomu, co se dá vycítit

                                Mařenka a Pepíček sedí na louce plné květů a pozorují
                                kopulující kravičku s býkem.
                                Mařenka se po chvíli Pepíčka zeptá : "Ty Pepíčku a jak to
                                vlastně ten býček pozná že kravička chce?"
                                A Pepíček odpoví: "No on to prostě vycítí, to je příroda."
                                Mařenka se hned zeptá: "A ty máš kurva rýmu nebo co?"

                                  Nplavan - Profil | Pá 25.7.2025 12:26:22

                                  FRANK71 >> v dubnu 1986 jsi byl ještě dítě ?

                                    NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 11:57:28

                                    plavan >> přišli s tím trenéři. Holt zřejmě se ve Spartě vědělo více. Byl lehčí trénink, ale nikdo se nad tím moc nevzrušoval. Byl jsem ještě dítě.

                                      Nplavan - Profil | Pá 25.7.2025 11:54:58

                                      FRANK71 >> jak jsi to věděl hned, to jsi cítil nebo to bylo vidět ?

                                        NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 11:51:36

                                        Martin M. >> já myslím potom výbuchu. Dneska jak se to vezme. Určitě si můžeš koupit kvalitní maso, to je bez debat, ale musíš zaplatit. Jinak ne nadarmo se říká, že sem vozí odpad. Dneska každý čeká na slevu a je to takový ponižující.

                                          Červené karty: MV