Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NMartin M. - Profil | Pá 25.7.2025 11:44:19

FRANK71 >> jestli v te dobe jedli horsi maso i v Rakousku nebo Nemecku, tak muzeme rikat, ze dnes mame horsi maso nez tehdy? To prece nesouvisi.

    NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 11:42:34

    plavan >> no vidíš a já to věděl hned. Zrovna jsme měli trénink ve Stromovce.😏

      NPraseodym - Profil | Pá 25.7.2025 11:06:21

      plavan >> jasně, byl leteckej most, aby Helmuti měli co žrát 😁🙈

        Nplavan - Profil | Pá 25.7.2025 10:02:55

        FRANK71 >> na rozdíl od nás o tom výbuchu věděli, mohli nějakej čas jíst potraviny třeba z Jižní Ameriky nebo Japonska či odněkud, kam ten jadernej mrak nedosáhl, nebo konzervy či co.
        Já byl zrovna na vojně a vůbec jsem o nějakém Černobylu nevěděl.

          NRybkin - Profil | Pá 25.7.2025 8:42:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pecka do voblera a chvíli to vypadalo na cílovou rybu:-)

            NFRANK71 - Profil | Pá 25.7.2025 7:30:22

            Martin M. >> Martine a jaké maso jedli v Rakousku nebo v Německu po výbuchu v Černobilu? To jsou zase takový polopravdy.🤦

              N1Mara - Profil | Pá 25.7.2025 6:18:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pedro1 >> už to ve Frýdlantu začalo .-))))

                N1Mara - Profil | Pá 25.7.2025 5:54:05

                Martin M. >> je fakt, že o tom vím prd, ale fakt si čuchám ke všemu, i k vývaru co doma dělám a podobně :-))) Ono na něco umřít musíme, a pro mě je asi dobře, že nic z toho masa necítím, jinak bych ho zavrhl a nebo nevím co bych dělal :-)

                  NMartin M. - Profil | Čt 24.7.2025 22:06:13

                  1Mara >> je to 11 let stara zprava z nejake diskuse od kdo vi koho... hraje na city se 4letym ditetem, geneticky modifikovanymi krmivy, komunisti byli lepsi apod.
                  1) mocivina je v EU povolena jen pro prezvykavce (kravy)
                  2) za komunistu nebylo maso ani lepsi, ani kvalitnejsi, ani levnejsi. Vzpomen si na tvrde hovezi maso a jak jsme zrali vnitrnosti (ledviny, plice, srdce...), protoze masa bylo malo a bylo drahe. Nemeli jsme spravna masna plemena krav a prasat, chov nebyl efektivni.
                  3) komunisti nas nechali zrat maso a mliko zamorene po vybuchu Cernobilu, aniz by nam rekli, ze to je zivotu nebezpecne. Omezili jen kojenecke mleko.
                  4) kukurice z jizni Ameriky u nas dela pod 1%, ve Spanelsko dnes cca 23%, ale v roce 2011 ze kdy je ta informace to bylo mizive procento. Na chut masa to je asi jedno a je to tam uvedeno jen protisystemove. Je spravne, ze se krmivo objednava tam, kde je nejlevnejsi.

                    NPraseodym - Profil | Čt 24.7.2025 21:58:51

                    Jsem z těch automatických oprav fakt nešťastný...

                      NPraseodym - Profil | Čt 24.7.2025 21:34:19

                      Dneska mi tři hodiny bohaté stačilo na letošní největší rybu z Béčka, dobře jsem pokecal, myslím, že jsem ukázal i kus kolegiality, když jsem předčasné uvolnil místo kolegovi, který tam hodlal strávit víkend a přišel po mě.

                      Dneska mám ze sebe dobrej pocit 😎

                        NPedro1 - Profil | Čt 24.7.2025 21:02:04

                        Rybkin >> Hele dočkal ses jedlých candata, pekny stiky, ted jsou na řadě kapři:-)))

                          NRybkin - Profil | Čt 24.7.2025 20:52:38

                          Pedro1 >> Jako mě viď:-)

                            NPedro1 - Profil | Čt 24.7.2025 20:36:08

                            MrtweyUbrus >> To přijde.
                            Minimálně statistický to musí přijít!

                              NMrtweyUbrus - Profil | Čt 24.7.2025 20:34:36

                              Pedro1 >> A je mi to 💩 platný

                                NPedro1 - Profil | Čt 24.7.2025 20:25:49

                                MrtweyUbrus >> Mas to pekny, nenápadný.

                                  N1Mara - Profil | Čt 24.7.2025 20:22:45

                                  Pedro1 >> :-)))))))))))

                                    NMrtweyUbrus - Profil | Čt 24.7.2025 20:21:11

                                    Pedro1 >> Rovnej kšilt jsem nechal doma 😔

                                      NPedro1 - Profil | Čt 24.7.2025 20:18:11

                                      MrtweyUbrus >> Říká se Hell yeah:-)

                                        NPedro1 - Profil | Čt 24.7.2025 20:17:39

                                        1Mara >> Vypadam jako kapitán USS Enterprise?:-:-)))

                                          Červené karty: MV