Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

MrtweyUbrus - Profil | St 23.7.2025 22:59:42

Pedro1 >> A lovec byl v lehátku při tom rozšlapávání? 🤣 Jsem z tý černý taky posranej, je jí tu mraky, jen to vypadá že ryby už tu nežijí nebo umim hovno, X tá vycházka letos bez záběru od kapra.

    kubah - Profil | St 23.7.2025 22:33:09

      kubah - Profil | St 23.7.2025 22:32:13

      Pike >> zítra nemohu, ale sobota to jistí - a snad už na celý den.

        kubah - Profil | St 23.7.2025 22:30:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Pedro1 >> :-)))

        plavan - Profil | SZ | St 5.11.2014 21:28:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        LosPafkos >> u Eriky opět plno už v jednu po obědě. Tak jsem skončil zase na hrázi, ale jestli to byl kvůli krmičům v sobotu horor, tak dneska to byl Jurský park 1,2 a 3 dohromady. Viděl jsem labuťáka, jak poštípal malé děcko, rvačku labutě s jezevčíkem, výraznou převahu dobrmana proti dvěma labutím a proti pěti lidem. Viděl jsem pád cyklistu přes nutrii. Prostě lahůdka. Nandal jsem čtyřku ručku a byla dobrá. Páč hodně maminek, ačkoliv byla hráz od rybářů prázdná, se rozhodlo, že budou krmit z cesty nade mnou. Takže labuťák dostal za odpoledne ode mne tak třicetkrát do palice očkem. Ta zvěř už je tam tak rozdováděná, že stačilo, aby si někdo na chvilku stoupnul za mne a koukal se a zvířata lezla na břeh. Dvacet nutrií, tři labutě, 186 kačen, 16 ondater a 10 vodních krys nebo co to bylo. Řeknu ti, že po setmění jsem se tam moc necejtil. Pořád jsem měl před očima tu scénku z Jurského parku, jak krmilo děcko ty slípky :-))))))))))))))))))))))))))
        Byla to škoda, že mi to kazila zvěř, páč jinak se mi tam moc líbilo. Foukal mírnej větřík, voda byla v rámci možností čistá, vybalil jsem matchku, nandal na ní baculatej naviják bez šroubku na úchopce a bez úchopky. Čtyřgramovej angličák s jehličkovou anténkou na zvedáky. Nejhorší bylo to naladit, páč kolem mne chodily ty metrové nutrie a strkaly mi do kvasného kyblíku a z druhé strany syčel labuťák a chtěl si asi klovnout nebo co a já vyšel ze cviku, páč jsem na matchce nebyl snad 4 měsíce :-)))) Do toho pištělo malé děcko a štěkali psi. Zlatej Soutock, kamaráde. Ryby jako posledně, od čtyř odpoledne cejni, pak pár karasů a deset minut před zavíračkou na feeder kapr tak 55cm odhadem. Toho už tahal bejvalej kolega od kontejnerů, kterej si přišel obhlídnout feeder a u břehu ho vyříznul. Dvanáctka Nuclear byl na něj moc jemnej :-)))) Ale prut si vzal, což je velkej úspěch, páč on jen tak kačku nepustí. Mrzelo mne, že jsem nevzal naviják, páč by ho bral taky

          Praseodym - Profil | St 23.7.2025 22:29:45

          Pedro1 >> mně to nemusíš vyprávět, předminulý víkend mě večer vzbudilo chrochtání, funění a klapot kopýtek - cyklostezka byla přesně 30 cm od stěny bivaku. Nevěděl jsem co, tak jsem párkrát praštil do stěny a naštěstí se pašíci dali na ústup 😄 ale dobře mi po těle nebylo.

          Já tady mám na protějším břehu bobra. Podle intenzity chroupani by mu můj femur problém nedělal 🤣

            Pike - Profil | St 23.7.2025 22:29:03

            kubah >> ještě nedávno tekly necelé 3 a docela dlouho. To je sakra málo. 6 je krásných.

              Pedro1 - Profil | St 23.7.2025 22:26:27

              Praseodym >> Ja jednoho vyrizl a očekáváme v noci návštěvu, v rákosí to praská jak kdyby tam bylo stádo slonů.
              Sel kolem chlap s kulovnici pres rameno a vesele nám povídal, ze tady jednomu lovci prasata rozslapali lehátko.
              Což je fajn slyšet. Navíc 100 metrů od nás je jablon a hromada jablek na zemi:-)))

                kubah - Profil | St 23.7.2025 22:11:51

                Pike >> a průtok je zpět na 6,37 ....

                  Praseodym - Profil | St 23.7.2025 22:07:38

                  Hlásím jednoho jedlone tak 65.

                    FRANK71 - Profil | St 23.7.2025 21:39:23

                    MiPo >> já občas chodím na Královský rybník. Tam jsou slušný kapři (jedloni). Standu sem letos neviděl.

                      Pedro1 - Profil | St 23.7.2025 20:52:43

                      Reznik76 >> Jsem rad, ze Ti zmrzka udělala radost:-)

                        Praseodym - Profil | St 23.7.2025 20:45:02

                        MrtweyUbrus >> mně na patnáctku koulí ani tloušť...

                          MrtweyUbrus - Profil | St 23.7.2025 20:44:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Mě už taky nejeli 😆😆😆

                            Rybkin - Profil | St 23.7.2025 20:37:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Po odmlce další černej tentokrát šupináč

                              kubah - Profil | St 23.7.2025 20:12:57

                              Praseodym >> Předseda narychlo přejel ? :-)))

                              Gratulka

                                Praseodym - Profil | St 23.7.2025 20:11:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Hlásím, že první ryba na břehu. Dokonce jsem měl i fotografa.

                                  Rybkin - Profil | St 23.7.2025 19:51:08

                                  plavan >> V Kauflandu jsem je kupoval týden nazpět

                                    plavan - Profil | St 23.7.2025 19:44:53

                                    Pedro1 >> v Kauflandu ještě měly nedavno.

                                      Reznik76 - Profil | St 23.7.2025 19:20:46

                                      Pedro1 >> aha, to sem nevěděl já tam moc nechodim, nemám to při cestě a ten u nás má na piču parkování
                                      Ale ta hrušková zmrzka je super

                                        Rybkin - Profil | St 23.7.2025 19:18:45

                                        Reznik76 >> Jsou ze zdejšího Penny marketu ale přijde mi to stejný jako ty z Lidlu

                                          Červené karty: MV