Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 19:18:00

Reznik76 >> V Lidlu už malé okurky se sítkem nemají, kurwy.

    NReznik76 - Profil | St 23.7.2025 19:16:41

    plavan >> to jsou podle mě Lidl okurčičky s červeným víčkem

      Nplavan - Profil | St 23.7.2025 19:13:43

      Rybkin >> v noci budu mít taky vídeňský párečky, včera nebylo doma pečivo a tak mi zbyly :-)))))
      V tý sklenici máš kornišonky ?

        Nkubah - Profil | St 23.7.2025 19:04:22

        Praseodym >> a ještě mne naštvalo tohle ... v letáku jsem si nevšiml, že už je to marinovaný - tak jsem tam byl zbytečně...

        No, basu jsme si vzal jako náhradu .....

          NRybkin - Profil | St 23.7.2025 19:02:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Večerní gastro okénko:-)
          Večeře na bojišti

            NMiPo - Profil | St 23.7.2025 19:02:05

            Pedro1 >> To bývalo z jara, později jsem tam nechodil. Můžu jet do Župek kde mám karavan 5m od vody, tam je klid od UK i když už jsou tam ve dvou karavanech.

              NPraseodym - Profil | St 23.7.2025 19:01:57

              kubah >> já tam hodím 20 kuliček na prut a fertik. Zkouším úspěšně (na záběry) malou kouli. Na druhou stranu je to smutné, tloušť tady asi vymřel 😔

                NMiPo - Profil | St 23.7.2025 18:58:21

                plavan >> tak jsem to vydedukoval dobře, na zítra mám ještě karboš. Tak v pátek to udělám decentně aby to bylo i na sobotu

                  NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 18:57:21

                  MiPo >> Tvůj rajon je na soutoku, akorát se nauc ukrajinsky:-))))

                    NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 18:56:41

                    plavan >> A jeste bych dodal, ze je to taky hodne zdravé a tatarka tomu doda hromadu vitamínů:-)))))

                      NMiPo - Profil | St 23.7.2025 18:56:27

                      FRANK71 >> Fando není kam 😱
                      Berounka samý zákaz, do Štěchovic se nedostanu pro rozkopané vesnice - plyn kanalizace - musel bych po d4 na Zbraslav a podle vody. Když tam dojedu tak tam nebude voda nebo přijde Standa 🤣
                      Rybník u nás je prodaný a druhý má jiného majitele s kterým není řeč 💬
                      A taky mě to nějak nebaví

                        NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 18:55:59

                        plavan >> Na tohle jsou super vyskvareny ořezy z masa.
                        Teď jsem dělal z krkovice, jak jsem porcoval těch 6 kg. Jedná 3 dcl sklenička po vyskvareni.
                        Všechno co jsem orezal na kousky a na pánev.
                        Pomalu vypect dozlatova.
                        Když to dám do sklenice, je sádlo tak do poloviny výšky těch masových skvarku.
                        A když dáš tri lžíce těch skvarku s troškou sádla na ty brambary, tak jsou jeste o dva levely výše.

                          Nkubah - Profil | St 23.7.2025 18:53:50

                          Praseodym >> pořád to budeš mít lepší než já...

                          Ten bordel - nedalo se chytat
                          A to jsem tam nastřílel tak 2kg peletek od Těšíňáka a kilo Sensasu + kuku.
                          Více než krmení mne štve ten čas, chtěl jsem tam být déle ....

                          už to klesá ...
                          https://www.pvl.cz/portal/SaP/cz/pc/Mereni.aspx?id=SANE&oid=2

                            NPraseodym - Profil | St 23.7.2025 18:46:59

                            Jsem nemehlo, stejnej začátek jako posledně 🙈 hned mi jeden spadl. Ale žádná velryba to nebyla

                              Nplavan - Profil | St 23.7.2025 18:46:32

                              MiPo >>ořidej = přidej
                              Ism = osm

                              Lžíce tatarky to taky dobře na talíři nakopne.

                                Nplavan - Profil | St 23.7.2025 18:25:25

                                MiPo >> klobásu na kolečka, cibuli na lodičky, brambory cik cak. Sůl, správnej pepř a kdybys měl, dej větvičku rozmarýnu. Celé to zakápni olejem, Mankou nebo Slunkou nebo oliváčem. Anebo dej sádlo. A jestli máš, ořidej třeba ism stroužků česneku, klidně neloupaného.

                                  NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 17:44:18

                                  MiPo >> Dal to jebneš do trouby:-)

                                    NFRANK71 - Profil | St 23.7.2025 17:40:02

                                    MiPo >> chodíš Milane ještě na ryby?

                                      NMiPo - Profil | St 23.7.2025 17:24:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      plavan >> teď když mám tu správnou klobásu tak nemůžu najít jak to děláš? Klobása, brambory a cibuli na kolečka a dal nevím

                                        NRybkin - Profil | St 23.7.2025 16:16:33

                                        kubah >> To co myslíš ne leda by to byla srna což nebyla:-)

                                          Červené karty: MV