Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Nminatrix - Profil | St 23.7.2025 13:45:41

MrtweyUbrus >> dva exkolegové nastoupili po kovidu na řidiče metra, jeden tramvaj, jeden revizor a dva na příměstský autobusy 😁
Co si jen tak vzpomenu

    NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 13:29:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Video Thumbnail
    Prodám kozla.Zn. spěchá:-)))

      NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 13:28:51

      maximotak >> A bracha by dělal v kamnech grilovaná kuřata.
      50 ks za den:-))))

        NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 13:27:45

        FRANK71 >> Ja jsem v práci spokonenej.

          NRybkin - Profil | St 23.7.2025 13:24:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Petr ho jde zkusit pohladit

            Nmaximotak - Profil | St 23.7.2025 13:12:45

            MrtweyUbrus >> jo, taky jsem si rikal, kdyz jsem to cetl dal... :)

              Nmaximotak - Profil | St 23.7.2025 13:11:51

              Pedro1 >> ty nekomu radis, aby rozjel hospodu? :) Ale treba okynko s bramborakama v zime a treba zmrzkou v lete nekde v Jihlave bych si umel predstavit... A nejlip jen to nastartovat a pak tam strcit nekoho jinyho - treba segru. :)

                NFRANK71 - Profil | St 23.7.2025 13:04:02

                plavan >> v Praze by tě vzali, ale chápu, že se staráš o mámu.

                  NMrtweyUbrus - Profil | St 23.7.2025 13:02:56

                  maximotak >> Tak tenhle je držák, a nikdo mu tam ještě nehopsnul, ťuk ťuk.

                    Nmaximotak - Profil | St 23.7.2025 13:00:56

                    MrtweyUbrus >> kdyby civel do tmy (anebo do svetla), to by byl jeste luxus - nejhorsi je to blikani - metro firove pry nemaji velkou 'zivotnost' (a jeste v tom musej vyhlizet 'skokany', at uz je v tom umysl nebo jde o nechtenej pad), fakt nic moc...

                      NMrtweyUbrus - Profil | St 23.7.2025 12:53:06

                      plavan >> Tak jasně, můžeš být rád že máš co máš, jsou lidi na tom o dost hůř.

                        Nplavan - Profil | St 23.7.2025 12:50:12

                        MrtweyUbrus >> jenže v šedesáti letech si zas tolik vybírat nemůžeš.

                          Nplavan - Profil | St 23.7.2025 12:48:04

                          Pedro1 >> a vařit 300 porcí začneš ve čtyři ráno :-)))))) Ségra dělá ve školní jídelně a vaří tam 140 obědů ve čtyřech lidech. Servaná jak borůvky.

                            NMrtweyUbrus - Profil | St 23.7.2025 12:45:46

                            FRANK71 >> Tohle je nástupní plat, on tam dělá 15 let, já bych žádnýho řidiče čehokoliv dělat nechtěl, řízení nenávidim, a lidi vlastně taky.

                              NMrtweyUbrus - Profil | St 23.7.2025 12:43:19

                              Pedro1 >> Navíc je separovanej od cestujících, nestojí v zácpách, nedýchá výfukové plyny a není tam vedro.
                              Na druhou stranu pořád civí do tmy, nebo umělýho osvětlení, ranní směna mu začíná ve 4.00 a plánování směn a dovolených je prej dost chaotický.

                                NFRANK71 - Profil | St 23.7.2025 12:42:55

                                Pedro1 >> můžeš se přihlásit.😏

                                  NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 12:39:33

                                  MrtweyUbrus >> A jeste nemusí točit volantem:-)

                                    NMrtweyUbrus - Profil | St 23.7.2025 12:37:26

                                    plavan >> To tedy moc není, kámoš si jako strojvedoucí metra vydělá 60kk čistýho.

                                      NRybkin - Profil | St 23.7.2025 12:30:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Video Thumbnail
                                      A když to nebere tak tu stejně máme rušno

                                        Nkubah - Profil | St 23.7.2025 12:28:38

                                        Pedro1 >> mne to popravdě hodně překvapilo - čekal jsem, za ty hodiny, mnohem více ...........

                                          Červené karty: MV