Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 12:23:15

plavan >> Tu práci kterou děláš Ty bych nedělal ani za dvojnasobek.

    NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 12:22:06

    plavan >> Mama bydlí na malomeste a vedle v baráku si bejvala hospodska otevřela "vyvarovnu".
    Normálně kuchyň, dva stolky a pult. A chodí tam hromada lidí do kastrulku, chce za skvělou hotovku kolem 90 Kč a proda 300 porci za den.
    Jedno hlavní jídlo a jedna Polívka.
    Tak neco takového, otevřeš v 11.00, zavres ve 14.00,ve tři máš uklizeno a jedeš k vodě.

      Nplavan - Profil | St 23.7.2025 12:18:38

      Pindˇa >> přesně

        NPindˇa - Profil | St 23.7.2025 12:17:49

        plavan >> Rozumím, já to myslel tak, že pokud zdraví dovolí, můžeme v důchodu dělat co se nám zachce i pracovat, ale pokud ne je varianta B a nijak ji neovlivnime

          NRybkin - Profil | St 23.7.2025 12:11:32

          Petr teď temnýho Anglickýho akorát mohl bejt větší

            Nplavan - Profil | St 23.7.2025 12:10:01

            Pindˇa >> já mám zatím bohužel nízkej důchod, tak to musím ještě vytlačit vejš. Jinak už bych o tom předdůchodu přemejšlel.
            Předčasnej důchod za dvaapůl roku za nynějších podmínek je pro mne finanční sebevražda v pozdějších letech.
            Kdybych se nemusel dopoledne starat o mámu, tak bych přešel k jinému dopravci a vzal poloviční úvazek. Mají tam kluci za 80 hodin 24 tisíc. Jen mně tam nedají samé odpolední směny.Já mám za 160 hodin 29 tisíc.

              NPindˇa - Profil | St 23.7.2025 12:05:52

              plavan >> Je jenom plán A a plán B a ten už neovlivnime

                Nplavan - Profil | St 23.7.2025 12:02:36

                Pedro1 >> jde o to, kdy ten důchod bude a v jakém zdravotním stavu se budu nacházet.
                Myslel jsi, jestli nebudu chodit někam vařit na poloviční úvazek ? Nebo jestli nebudu muset začít důchod odtučňovací kůrou v nějakém sanatoriu ?
                Kdybych chtěl vařit v hospodě, tak bych mohl už zejtra. Přítel od neteře dal výpověď a uvolnilo se flek :-)))))

                  NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 11:58:09

                  plavan >> Petře už jsi přemýšlel nad tím, co budeš dělat celé dny v důchodu?:-)

                    Nkubah - Profil | St 23.7.2025 11:48:28

                    plavan >> super !

                    Jen asi přijedu na návštěvu a sklenici Ti ho vyhodím a dám jinou :-)))))

                      Nplavan - Profil | St 23.7.2025 11:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      kubah >> tak jdu obědvat, nebyl jsem dneska teda línej.

                        Nkubah - Profil | St 23.7.2025 11:17:33

                        plavan >> pěkně jedeš.. u nás je v troubě dráteník....

                        Jinak .... kolínka a celkově těstoviny k omáčkám Né 😃

                        Jedině sýrovým nebo špagety jsou jasné

                          Nkubah - Profil | St 23.7.2025 11:13:53

                          plavan >> jak psal Pike, ten průtok vyletěl šíleně.

                          V tom bych kapra nevytahl, takový kekel už jsem u vody dlouho neviděl...

                            Nplavan - Profil | St 23.7.2025 10:45:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            kubah >> tak jsem dal dělat guláš z toho plecka a abych to neměl před šichtou v práci moc lehký, tak jsem se pustil do bramborovejch placek, respektive bramboráčků s vyšším podílem vajec a mouky.
                            Jsem asi v půlce ruční roboty a už toho rozhodnutí lituju, měl jsem uvařit kolínka a lehnout si :-))))

                              Nplavan - Profil | St 23.7.2025 10:42:56

                              Pike >> jojo, z Vysočiny k vám jde kakajíčko :-))))

                                NFRANK71 - Profil | St 23.7.2025 10:09:17

                                Pedro1 >> 😂😂😂

                                  NFRANK71 - Profil | St 23.7.2025 10:07:51

                                  plavan >> fous oholíš, ale pytle pod očima mizí těžce. Holt když zmizí sadýlko, které vypíná kůžičku, objeví se strhaná tvář.😂

                                    Nkubah - Profil | St 23.7.2025 10:06:33

                                    Pike >> tak to je jasný... vzalo to bordel

                                    Kekel je to pořádný, ani to nejde z oček

                                      NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 10:04:48

                                      FRANK71 >> Fando šedivé vlasy mám od dvaceti let a vstával jsem ve dvě ráno, co bys jako čekal?:-))))

                                        NPike - Profil | St 23.7.2025 9:54:03

                                        kubah >> vidím, že v Nespekách v 5 necelé 4 kubíky a teď 15. Došla vlna z Vysočiny.

                                          Červené karty: MV