Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Nkubah - Profil | St 23.7.2025 16:11:34

Rybkin >> co na té fotce Petr hladil ? 🙃

    Nkubah - Profil | St 23.7.2025 16:10:12

    Pedro1 >> ale nejlevnější není, že ? 😄

      NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 16:08:01

      kubah >> Nejlepší podebirac a fotograf v kraji:-)

        NRybkin - Profil | St 23.7.2025 16:06:18

        kubah >> Hlavně podebiram.Vorvanej jsem jak krkonošský borůvčí:-)

          Nkubah - Profil | St 23.7.2025 15:59:58

          Rybkin >> ještě že tam jsi !

          Bez Tebe by ho neměl kdo fotit :-)))

            NRybkin - Profil | St 23.7.2025 15:51:14

            Peťas jede bomby

              NMartin M. - Profil | St 23.7.2025 15:32:25

              Pedro1 >> ne, to byla nejvetsi zakladka v te dobe v Brne. Postavilo se panelakove sidliste a vsechny byty dostaly mlade rodiny, takze se nakoncentrovalo moc deti na male casti Brna. Deti jsou ted na male zakladce, ale aspon tu nemame zachody pro treti pohlavi apod. Az na to jidlo je to ok.

                NPraseodym - Profil | St 23.7.2025 15:27:10

                Martin M. >> u nás to bylo o lidech. Do cca 6. třídy škandál. Jednou mě kuchařky málem zmlátili když jsem jejich práci ohodnotil prozpevovanim: "koncentracke pomeje, budou zase k obědu" 😄

                Tenkrát nebylo zvykem si ztěžovat, ale situace byla tak neúnosná, že si začali stěžovat i rodiče, hospodářku vyhodili a vzala to máma jednoho mého spolužáka. A její manža nouzi netrpěl, takže evidentně pro ni bylo zbytečné se tahat s nějakým erarnim proviantem... A asi stejný metr nasadila i na kuchařky. Rázem to byl ráj, všichni byli nadšeni....

                  Nkubah - Profil | St 23.7.2025 15:17:11

                  Pedro1 >> my platíme za oběd 90Kč, a 45Kč nám dává firma.

                  Jako já jsem spokojený.
                  Polévky fajn - dělané přímo z vývaru.
                  Hlavní jídla také spokojenost - občas, když je sladké - to nemusím a chodím na jateckou ...

                    NFRANK71 - Profil | St 23.7.2025 15:13:23

                    Rybkin >> večer to přijde.💪👍😉

                      NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 15:06:23

                      Martin M. >> Jinak ta škola, kam jsi chodil, to byl Chánov?:-)

                        NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 15:05:55

                        Martin M. >> Co mám kolem sebe vrstevníky s dětmi ve věku mých děti, tak všichni výběr 2-3 jídla, ovoce kdo co chce, zeleninový pult, 3 druhy pití,....,kdyby ti šlo, tak bych tam chodil rad za stovku za den.
                        Detem platím tuším 45 Kč.
                        A to mají běžné lososa,kachnu, zverinu, různé čočky a bulgury, salat s krevetama, parmazan na testovinach atd.
                        Šlo to strašně nahoru.

                          NPedro1 - Profil | St 23.7.2025 15:02:22

                          maximotak >> Nejlepsi pečený kure je na chatě z kamen.
                          Nikdy jsem nejedl lepší.

                            Nkubah - Profil | St 23.7.2025 14:26:09

                            Martin M. >> k nám do práce vozí dvě školní jídelny - a porce jsou v pořádku, ta lepší jídelna je i chuťově hodně dobrá ( z té si beru, já - jen nedává omáčku na přidání - ale chuť je lepší )

                              NRybkin - Profil | St 23.7.2025 14:25:37

                              FRANK71 >> Na mě čeká ten velkej:-)

                                NFRANK71 - Profil | St 23.7.2025 14:17:46

                                Rybkin >> Předsedo ty jsi to rozkrmil a to není málo.😂👍

                                  NMiPo - Profil | St 23.7.2025 14:14:04

                                  Martin M. >> co znám školní nebo firemní kuchařky tak je to jako za starých časů. Plné mrazáky surovin a hotovek

                                    NMartin M. - Profil | St 23.7.2025 13:57:02

                                    plavan >> skolni kucharky za nas bejvaly servany az po praci z noseni tezkych tasek domu. Byl jsem na skole, kde bylo 8 rocniku po 6 tridach a v kazde 36 decek, posledni 2 tridy mely kazdy den k obedu pravidelne nudle s makem. (Mimochodem nas tam bylo tak moc decek, ze jsme se stridali na dopoledni a odpoledni smeny jak v praci.) Nevim, jestli tak kradou i dnes, nebo se to sidi systemove, ale deti shodne prohlasuji, ze maji k obedu v omacce maso o velikosti 2 kostek cukru a maji zakaz jidlo fotit. Obedy stoji cca 40kc a je to cena jen za suroviny, praci kucharek plati skola. Ja dokazu doma udelat za 40kc kazdemu 150g masa na prirodno, volske oko, brambory a dusenou mrkev, a to nakupuji v maloobchode, tak nechapu, ze oni maji barevnou omacku s prichuti masa a bramborama.

                                      NRybkin - Profil | St 23.7.2025 13:50:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Video Thumbnail
                                      A já furt nic:-)

                                        Nmaximotak - Profil | St 23.7.2025 13:49:03

                                        Pedro1 >> ale radsi za nejakym jinym okynkem... :)
                                        Jinak ale peceni v troube klasickyho sporaku ma neco do sebe - ale topeniste maji vetsinou mrnavy a rost s popelnikem tim padem taky, to se mi moc nelibi.

                                          Červené karty: MV