Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Rybkin - Profil | Po 21.7.2025 8:41:45

plavan >> Já jedu za chvíli s tím autem do servisu takže to promeškam a holt budu muset koupit v Glóbu za 9.90:-)

    plavan - Profil | Po 21.7.2025 8:39:52

    Rybkin >> a slevová akce jen do zítra, kdy v poslední den už budou prázdné bedny, takže to abys vyrazil hned teď :-)))))))))
    Koukám, že dal Roman fotky od moře, kurwa to bude daleko, to už nestihneš :-))))))))))) Taky to mohl dát Roman dřív, ten příspěvek :-))))

      Rybkin - Profil | Po 21.7.2025 8:31:55

      Reznik76 >> A ještě musíš započítat cestu z Prahy když si pro něj pojedeš:-)

        plavan - Profil | Po 21.7.2025 8:29:27

        Reznik76 >> navíc jak píše brácha, je to na obrázku v letáku, tamsi vždycky dají nějakej hezkej. Ještě jsem neviděl leták, kde by bylo ovoce škaredý :-)))))))

          Reznik76 - Profil | Po 21.7.2025 8:27:16

          Rybkin >> a ještě je za 16,- kg
          EDIT: druhej 🫣

            plavan - Profil | Po 21.7.2025 8:26:13

            chřenovák >> v 56% slevě skoro za osmnáct korun ? To je jako u nás před slevou :-)))))))

              Rybkin - Profil | Po 21.7.2025 8:05:49

              chřenovák >> Jinak teda rozkrojenej na obrázku neplatí jen abys věděl:-)

                Rybkin - Profil | Po 21.7.2025 8:02:14

                chřenovák >> Napíšou odkud je.Na howno:-)
                Nebo že by byl od nich:-)

                  chřenovák - Profil | Po 21.7.2025 8:01:21

                  Rybkin >>

                    chřenovák - Profil | Po 21.7.2025 7:51:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    😉

                      Rybkin - Profil | Po 21.7.2025 7:33:34

                      MrtweyUbrus >> Dobytek.U Labe to bejva taky, hlavně v místech kam se dá dojet autem

                        MrtweyUbrus - Profil | Po 21.7.2025 6:46:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jedu k doktorovi do Černošic tak jsem se byl projít na soutoku kousek kolem vody a takovej hnus jsem teda nečekal 🤮
                        Nicméně voda krásně živá a rybáři skoro žádný.

                          MrtweyUbrus - Profil | Ne 20.7.2025 23:27:41

                          Praseodym >> Neznám kuchaře co neleje, většinou čím lip vaří, tím větší je to násoska.

                            kubah - Profil | Ne 20.7.2025 22:27:22

                            Ideální čas, pustit si druhý oblíbený film:

                            https://www.youtube.com/watch?v=iegAd5wV9xk&t=103s

                            Včera byl:
                            https://www.youtube.com/watch?v=OVvoo1qFPDo

                              Rybkin - Profil | Ne 20.7.2025 19:01:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Večeře z místních zdrojů

                                Pedro1 - Profil | Ne 20.7.2025 18:52:35

                                plavan >> Stres na téhle úrovni musí být ultra velký.
                                No a chlast na začátku dost pomáhá.

                                  Rybkin - Profil | Ne 20.7.2025 15:28:21

                                  Aktuálně Globus Albánie 9.90kč
                                  Dobrej

                                    přemysl - Profil | Ne 20.7.2025 14:38:19

                                    plavan >> viděl, díky

                                      Praseodym - Profil | Ne 20.7.2025 11:32:01

                                      plavan >> mně přijde, že je na kaši pořád :-)

                                        Červené karty: MV