Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Po 21.7.2025 9:39:52

chřenovák >> Držím palce, aby se Ti to povedlo:-)

    NRybkin - Profil | Po 21.7.2025 9:36:01

    chřenovák >> Hlavně bacha

      Nchřenovák - Profil | Po 21.7.2025 9:23:44

      Pedro1 >> Když se narazí na okouni hejno tak je to masakr

        NRybkin - Profil | Po 21.7.2025 9:05:46

        Pedro1 >> mě nevaděj ,holky to vybíraj

          NPedro1 - Profil | Po 21.7.2025 9:02:43

          chřenovák >> Ne, to teda neznám. Respektive znám, ale o účinnosti silně pochybuji:-)

            Nchřenovák - Profil | Po 21.7.2025 8:59:11

            Pedro1 >> Polský páter to neznáš 😉

              NPedro1 - Profil | Po 21.7.2025 8:57:12

              chřenovák >> Co to je za montáž s těma dvěma twistrama?

                NPedro1 - Profil | Po 21.7.2025 8:56:42

                Rybkin >> Pecky jsou dobrý, pročistí Ti střeva:-)

                  NPedro1 - Profil | Po 21.7.2025 8:55:28

                  MrtweyUbrus >> Hrozný!!!

                    Nchřenovák - Profil | Po 21.7.2025 8:53:21

                    plavan >> Až dorazím na chatu tak vyfotím jestli něco zbylo

                      Nchřenovák - Profil | Po 21.7.2025 8:52:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      plavan >>

                        NRybkin - Profil | Po 21.7.2025 8:50:29

                        plavan >> Tos mu napsal hezky:-)

                          Nplavan - Profil | Po 21.7.2025 8:50:23

                          chřenovák >> jestli jsi tam jel Romane kvůli lacinými melounovi, tak to nasere, když je třikrát dražší :-))))))))))))))))

                            Nplavan - Profil | Po 21.7.2025 8:48:33

                            chřenovák >> ukázaná platí, víš :-)))))))))))))))

                              NRybkin - Profil | Po 21.7.2025 8:48:10

                              chřenovák >> Globusovej je skvělej akorát komu vadí pecky tak jich má dost

                                Nchřenovák - Profil | Po 21.7.2025 8:46:31

                                Rybkin >> Včera jsme ho měli je bezpecek
                                Proto asi je dražší 😂

                                  Nchřenovák - Profil | Po 21.7.2025 8:45:33

                                  plavan >> Vloni tuhle dobu jsem ho kupoval za 0,90 zlotých v akci jinak stal 3 zlotý

                                    NRybkin - Profil | Po 21.7.2025 8:43:31

                                    chřenovák >> Tak ho kup a rozkroj.Rumunskej jsme tu ještě neměli

                                      Nchřenovák - Profil | Po 21.7.2025 8:43:30

                                      plavan >> Když je v Polsku levně 😉

                                        Nchřenovák - Profil | Po 21.7.2025 8:42:40

                                        Rybkin >> Taky z jihu myslím Rumunsko

                                          Červené karty: MV