Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Nplavan - Profil | Ne 20.7.2025 11:17:04

Praseodym >> já ho mám taky rád, ale podle mne má velkej problém s chlastem. Já tam byl s Přemkem v září 2017 v neděli v jedenáct dopoledne a byl dost napitej a vlezlej.
Před lety v televizi byl taky pěkně na kaši.

    Nplavan - Profil | Ne 20.7.2025 11:05:17

    kubah >> to video je staré asi 3 měsíce, ale na mne to v noci vyskočilo jako reklama

      Nkubah - Profil | Ne 20.7.2025 10:44:03

      Praseodym >> klasického jsem bral nedávno dva kartony v akci

        Nkubah - Profil | Ne 20.7.2025 10:34:41

        plavan >> já to také viděl už dávno - a ten začátek, že prý má nově recept podle Vlasty mne dostal....

        Furt se něco hledá - ale Česká ( nebo čehunská ? ) kuchyně nemá chybu ..........

          NPraseodym - Profil | Ne 20.7.2025 8:43:34

          plavan >> že se do toho seru, ale Václav je můj nejoblíbenější českej šéfkuchař. Ale ještě jsem tam nebyl 😔 občas zajdu do sesterské restaurace Kastrol na Stodůlkách. Ale co si budeme, bez toho zábavného člověka je to poloviční.

            Nplavan - Profil | Ne 20.7.2025 1:03:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            přemysl >> už jsi to viděl ?

            https://www.youtube.com/watch?v=KLaE2I_N-EI

              NPraseodym - Profil | So 19.7.2025 21:42:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pedro1 >> je to tak...

                Nkubah - Profil | So 19.7.2025 21:19:28

                Hned se mi vybalila jedna zdejší diskuse .....

                  NPedro1 - Profil | So 19.7.2025 21:17:59

                  Reznik76 >> Bzenec je nejlepší sprostej ocet, co se u nás da sehnat.
                  A to jsem vyzkoušel snad všechny.
                  Jinak kulajdu taky tak. Nejlepší smetanu a hodně octa, musí tam být cítit.

                    Nplavan - Profil | So 19.7.2025 20:03:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Praseodym >> já udělal nějaké palačinky, sobě jen s troškou moučkového cukru, rodinka chtěla kyselejší s tvarohem a višňovou marmoškou s citronovou šťávou a cukrem. Na mně to teda bylo kyselé, ale snědlo se to hned.

                      NPraseodym - Profil | So 19.7.2025 19:48:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Já odpoledne koupil za třicet kaček játra od Bureše a jedno černé pivo od Bernarda. Krásné jsem se přežral.

                        NReznik76 - Profil | So 19.7.2025 19:44:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jelikož sem bráchu doprovázel na rybách tak vím co se dneska vaří
                        Jen ty vejce se mi nepovedly 🥺

                          NReznik76 - Profil | So 19.7.2025 19:27:39

                          Bulda 64 >> sice to nebylo na mě
                          Ale já dávám. Obyčejnej Bzenec lihovej
                          Smetanu nešetřim dávám tu nejdražší co mají

                            NRybkin - Profil | So 19.7.2025 19:26:02

                            Bulda 64 >> Jo dávám ocet a nikdy jsem verzi bez nejedl ale asi by mi to taky chutnalo

                              NBulda 64 - Profil | So 19.7.2025 19:24:23

                              Rybkin >> dáváš ocet?
                              Někdo dělá bez octa a třeba jen zakysanku.., ale já to bez octa neocením. a když jednou došel, zakápnul jsem na talíři aspoň citrónem ;)) dal bych si..

                                NRybkin - Profil | So 19.7.2025 18:48:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Na večeři jsem dělal kulajdu

                                  NPraseodym - Profil | So 19.7.2025 16:55:06

                                  FRANK71 >> když píšeš o té popularitě ryb - když jsem jako prcek chodil na Džbán k přítoku, chodil tam nějaký starší chlápek z východu. Jeden prut hozený klasický na "Balaton" s koncovým olovem, dvěma přívěsy a lisovanou houskou. Takhle tam chytali všichni. Ale druhý měl na plavanou a chytal na červy plotice. A prej několikrát vyměnil svého kapra za plotice, tak moc mu chutnaly 😃

                                    NRybkin - Profil | So 19.7.2025 16:22:27

                                    minatrix >> Přesně tak:-)

                                      Nminatrix - Profil | So 19.7.2025 16:21:24

                                      Rybkin >> Ti vrátili cash a tak jsi ho skoro u nich otočil? 😁

                                        Nplavan - Profil | So 19.7.2025 16:15:46

                                        kubah >> ona je to vlastně sklenice na pivo, byla v akci za body předloni v Albertu :-))))

                                          Červené karty: MV