Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Nkubah - Profil | So 19.7.2025 16:11:24

plavan >> nelíbí se mi tvarem :-P

    Nplavan - Profil | So 19.7.2025 16:00:36

    kubah >> štve tě tvarem, materiálem nebo že ji moc často nemeju ? :-))))

      Nkubah - Profil | So 19.7.2025 15:52:00

      plavan >> máš to všechno super, ale ta sklenice na colu mne děsně štve :-)))

      ta se mi nelíbí

        Nplavan - Profil | So 19.7.2025 15:48:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        dnešní oběd, řízky z kotlety smažené na Slunce, tukové škvarečky z kotlety, brambáry ze zahrádky, máslo z Madety, nejlepší sůl asprávnej pepř. Snědli jsme to s bratrem a mámou na drc.

          Nplavan - Profil | So 19.7.2025 15:47:22

          Pedro1 >> já taky

            Nplavan - Profil | So 19.7.2025 15:47:03

            Rybkin >> tak to je dobře.

              NPedro1 - Profil | So 19.7.2025 15:46:58

              Rybkin >> Super, mel jsem trošku strach.

                NRybkin - Profil | So 19.7.2025 15:45:37

                plavan >> Jinak ten Labáč mi ty pjachy vrátil takže vše cajk

                  Nplavan - Profil | So 19.7.2025 15:45:16

                  kubah >> ani nutrie :-))))

                    Nplavan - Profil | So 19.7.2025 15:44:58

                    FRANK71 >> u nás určitě ne, ale na Dálném východě asi ano :-))))

                      NFRANK71 - Profil | So 19.7.2025 15:14:59

                      plavan >> ha, ha, to je první ryba, kterou lovci na východě mají nejraději.🤣🤣

                        Nkubah - Profil | So 19.7.2025 12:00:43

                        plavan >> ani labutě

                          Nplavan - Profil | So 19.7.2025 11:53:52

                          FRANK71 >> to máš pravdu, zase u nás na východě nežerem cejny :-)))))

                            NFRANK71 - Profil | So 19.7.2025 11:51:42

                            plavan >> to je historicky. Čím na více na východ tím je to více chutnější.

                              NRybkin - Profil | So 19.7.2025 11:32:31

                              plavan >> Přesně tak

                                Nplavan - Profil | So 19.7.2025 9:24:35

                                Rybkin >> " kandidáta " na dobrej oběd ? :-))))

                                  NRybkin - Profil | So 19.7.2025 9:08:29

                                  plavan >> Já mezi tím už chytil tu správnou :-)

                                    Nplavan - Profil | So 19.7.2025 9:02:37

                                    Rybkin >> za takové kacířské řeči by tě u nás odsoudili na doživotí :-))))))))))))))))

                                    Když se dobře očistí kůže, tak to je v naší rodině strop, výš než candát. Mně to smrdí, ale ostatním rybožroutům v rodině to voní.

                                      Nchřenovák - Profil | So 19.7.2025 9:00:01

                                      Rybkin >> Trojobal 😉

                                        NPraseodym - Profil | So 19.7.2025 8:10:27

                                        Rybkin >> twl, na Berounce jsem jich sežral... Pro mě lepší než kapr :-)

                                          Červené karty: MV