Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 14:46:16

Petr Havlíček - >> dodatečně vyřiď "svému" koňovi gratulaci k jedničce.

    NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 14:44:45

    na rybsvazu jsou výsledky z víkendu.

      NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 14:43:34

      teď čtu blog kam přispívá Petr Havlíček a směju se až se za břicho popadám. Tohle je úplně přesná charakteristika :-)

      cituji:

      Jako trest za to, že chytám kulový bylo sedět vedle Ouřady, kterej tu „hubu“ za celej závod fakt nezavře. Je jedno jestli pokřikuje pře se mě na Pavelku ať mu pořádně krmí, nebo chválí kohosi pod sebou a nebo rozdává rady okolo chodícím divákům. Krom toho taky stačí tahat parmy, lámat podběráky a nakonec dělat jedničku. (smajlík teď už veselý).

      konec citátu :-)

        NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 14:42:11

        Ondratdi >> to beru jako automatické. Od té doby co mám vysoké opěrátko jinou nechci. To "kinder" provedení jsem viděl poprvé na živo u Paii a moc se mi to teda nezamlouvalo. Jako na závody asi oukej, ale na normální pohodlne chytání...

          NOndratdi - Profil | St 22.5.2013 14:32:48

          KóĎA >> hlavně si vem to větší, kde si můžeš opřít i hlavu. Ja mám to menší a to mi tam chybí.

            NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 14:13:55

            Koukám na to velký křesílko Korum. Teda je to peněz až do prdele, ale ta kombinace s báglem se mi líbí. Asi popřemýšlím o šestilitrové investici...

              NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 14:09:45

              Teda fajnový počasí je venku... Chčije fakt hustě...

                NPedro1 - Profil | St 22.5.2013 12:07:05

                KóĎA >> To je pravda:-)

                  NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 11:30:47

                  Pedro1 >> to se přeborníkovi přece stát nemůže :-)))))

                    NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 11:30:26

                    numen >> neboj, jedu až v neděli. A zvládnu to i bez deštníku :-)

                      Nnumen - Profil | St 22.5.2013 11:27:23

                        NPedro1 - Profil | St 22.5.2013 11:25:12

                        KóĎA >> A kdyz nenachytáte,rovnou Tě vyhodí:-)))

                          NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 11:22:53

                          Zajda >> to je dobrej nápad :-)))

                            NZajda - Profil | St 22.5.2013 11:00:00

                            KóĎA >> Když vezmeš šéfa, tak to můžeš mít jako služební cestu..:-)

                              NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 10:58:45

                              kurňa, já bych si vzal dovolenou... Vůbec mě to v práci nebaví. Kolega bohužel už dovolenou má... No nic, pokud budou příští týden průtoky oukej, dofču na rybky si jeden den vezmu.

                                NZajda - Profil | St 22.5.2013 10:47:27

                                KóĎA >> Jedině, že by nebyly vyprané..:-)))) A ne že je otřeš o nějakou čmoudilku...:-(

                                  NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 10:39:51

                                  Zajda >> jo, jo. Mám ti poslat bikiny MM? (ne, místní webmaster nemá fešitistické sklony k ženskému prádlu :-)

                                  Jinak pěkně se ta přeprava přeprodala, na třikrát :-)

                                    NPedro1 - Profil | St 22.5.2013 10:39:24

                                    Zajda >> Dřu jak o život,musím uživit malého teroristu:-)))

                                      NVesy1 - Profil | St 22.5.2013 10:36:31

                                      Zajda >> Makáme makáme nadělávám před dovolenou:-D

                                        NZajda - Profil | St 22.5.2013 10:35:06

                                        Kurňa, kde všichni jste? Akorát u KóDI je jasné, že musí třídit kostýmy a boty..:-)
                                        http://www.novinky.cz/krimi/302602-v-cesku-zmizel-k​amion-s-kostymy-marilyn-monroe.html

                                        Jirko, promiň...

                                          Červené karty: MV