Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NZajda - Profil | St 22.5.2013 8:17:50

KóĎA >> Abys za hnojky nemusel zrýt půlku zahrady..:-(

    NPedro1 - Profil | St 22.5.2013 8:16:20

    Zajda >> Hele a máš ve feedru chybu,žádný parNy neznám:-)))


    "N Zajda - ® St 22.5.2013 7:03:20
    Líbí: 1 Nelíbí: 0
    Fanu >> ParnY mají rádY dno tvrdší, písčité s kameny, které obracejí a žerou potvůrky, které jsou pod nimi..."

    Rodiče jsou z vesnice kde jsem trávil všechny prázdniny,bydlím na kraji Prahy a z okna koukám na statek s koňma a do lesa.Zahradu má máma v zahrádkářské kolonii asi 5 minut od baráku.Co já se tam jako kluk nachodil na povinné pomocné práce.Rousnice jsem snad v životě nekoupil,pěkně odpoledne zalejt a večer na sběr:-)))

      NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 8:15:16

      Zajda >> tak hnojky znám od mala... Ale na Berounce jsme dávali přednost rousnicím. Teprve na Vltavě a Labi jsem poznal jejich účinnost.

        NKóĎA - Profil | St 22.5.2013 8:14:14

        Pedro1 >> cože??? Proč mi není Butchiho poklad znám? Kurwadrát... Asi mu to tam porýpu :-) Na big cejn není nic lepšího....

          NZajda - Profil | St 22.5.2013 8:12:57

          Pedro1 >> Ty brďo, Pražák a ví, co to je hnojka..:-) Ale čemu se divit, když mu ji Moravák ukázal a řádně popsal...A do našeho Olgoje se nenavážej - Pražáky žere nejradši...
          PS: Za ty hnojky teda omluva...

            NPedro1 - Profil | St 22.5.2013 8:06:15

            Zajda >> Tak teda pardon,to že o cajku vím kokot už vím,ale že i o žížalách?No tak děkuji za připomenutí,budu na to pamatovat:-)))

            (Ta plná zahrada,to bylo takové obrazné řečení,jako že jich má na kompostu fakt hodně.Taková lehká nadsázka.Minule jich k vodě přinesl dost a říkal že je měl narýpané za dvacet minut.Hnojáky,takové ty malé červené smradlavé žížalky co žíjí na kompostech a hnojích a teče z nic taková smradlavá tekutina.
            Pokud teda u Vás nemáte jiné speciální hnojáky,z Asijských červů znám je Olgoje Chorchoje:-)))

              NPedro1 - Profil | St 22.5.2013 8:02:32

              usak >> V jídelním voze:-)

                NZajda - Profil | St 22.5.2013 8:01:43

                Pedro1 >> Je vidět, že jsi hnojáka nikdy neviděl a akorát plácáš nesmysly...Ty plná zahrado..:-)

                  Nusak - Profil | St 22.5.2013 8:01:09

                  Pedro1 >> to bude bomba, az se mu ty desitky hnojaku zacnou rozlizat po pendolinu :-)))))

                    NPedro1 - Profil | St 22.5.2013 7:51:38

                    Zajda >> Butchi má plnou zahradu hnojáků.Určitě Ti jich rád pár stovek nakope a vlakem doveze,až pojede zase domů,do Holomóce:-)

                      NPedro1 - Profil | St 22.5.2013 7:50:52

                      Dobré ráno všem a všem přeji sluníčkový den.

                        Nusak - Profil | St 22.5.2013 7:25:33

                        Zajda >> hm, momentalne me zrovna nenapada, kde nejake najit(tim spis v takovym mnozstvi). Dobre 15 let jsem je nepotreboval...

                          NZajda - Profil | Út 21.5.2013 20:13:50

                          usak >> Nemusíš se jich ani dotknout...Přijel bych si s velkým kýblem - letos už jenom 4x..:-)

                            Nusak - Profil | Út 21.5.2013 20:07:21

                            Zajda >> potrebujes nasadu? Ja je nesnasim, tece z nich ten zluty smradlavy hnus :)

                              NZajda - Profil | Út 21.5.2013 20:04:31

                              usak >> Dobře děláš. Aspoň mají v RCO kšefty...Mohl by ses podívat u vás po dědině, kde by mohly být hnojky...Co ty na to?

                                Nusak - Profil | Út 21.5.2013 19:59:03

                                Zajda >> nekdy je to peklo, ale chytam tam, kde jsou ryby. Vetsinou jsou tam taky vesaky(pytlik hacku a x metru navazcu za odpo neni problem). Kdo netrha, nechyta :)

                                  NZajda - Profil | Út 21.5.2013 19:54:27

                                  usak >> Jsi zkrátka větší trhač než můj hafík...

                                    Nusak - Profil | Út 21.5.2013 19:52:29

                                    Pafka >> ja furt verim na povery, ze casem vlas starne a ztraci na vlastnostech. Takhle to mam cca na sezonu.

                                      Nusak - Profil | Út 21.5.2013 19:49:47

                                      Zajda >> tezko rict, dle katalogu to vypada, ze jo. Koupim 0.18/150m na navijak a uvidime...

                                        NZajda - Profil | Út 21.5.2013 19:49:25

                                        KóĎA >> Nechceš kulinářskou specialitu?:-)

                                        NABÍZÍM
                                        N Nabízím: Prodám trofejní rybu, Mořský ďas 120cm/22kg je vykuchaný vhodný k preparaci i do restaurací k přípravě specialit. Jedinečná příležitost v dané oblasti (Norsko- Walsoa) za 20let nebyl chycen takto kapitální kus. Běžná cena 600-800kč/kg moje cena 6tis.kč. U mne by skončil na talíři ale věřím že pro zběratele trofejí to může byt zajímavý exponát.
                                        peosek ® [Poslat soukromou zprávu.] , petr.taska@centrum.cz
                                        Út 21.5., vyprší za 7 dnů - Závadný inzerát?

                                          Červené karty: MV