Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Zajda - Profil | Út 21.5.2013 17:24:48

Pafka >> Myslíš, že to je stejné, jak silony na chytání?

    Pafka - Profil | Út 21.5.2013 17:21:47

    usak >> Pěkná sbírka ;-))) jen mi skoro přijde lepší, u populárních průměrů, vzít rovnou 150m, je to výrazně levnější ;-)

      paia - Profil | Út 21.5.2013 16:14:02

      KóĎA >> a úplně nejhorší jsou ty jejich vláčáky.... ;o)

        KóĎA - Profil | Út 21.5.2013 16:06:28

        paia >> o tři třídy níž než čibuko? Jo to by sedělo :-) Sportex je taková zaostála firmička odkudsi ze zapadákova. Jo a prej dělaj nahovno i kapráky - tuhle poučku jsem si zapamatoval. No nic, ještě že jsem nechtěl vůbec nakupovat, to bych se šeredně spálil :-)

          paia - Profil | Út 21.5.2013 16:01:40

          KóĎA >> po potěžkání toho růžového heavy konstatoval, že se jedná o 10 let starý blank na úrovni Mikada... ;o)

            Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 15:57:43

            KóĎA >> To je chyba,nakupovat se musí:-)

              KóĎA - Profil | Út 21.5.2013 15:52:58

              Pedro1 >> ale já nic kupovat nebudu a ani nechci. Jediné co budu kupovat je krabice deseti ležáků z Černé Hory :-)

                Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 15:52:37

                paia >> Aha,to nevím.

                  KóĎA - Profil | Út 21.5.2013 15:52:13

                  paia >> to už si nepamatuji... Bohužel

                    paia - Profil | Út 21.5.2013 15:52:10

                    Pedro1 >> v Poradně je zákaz dotazů na konkrétní výrobky.

                      Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 15:51:40

                      KóĎA >> Tak se zeptej v Poradně.Tam ty pruty bude někdo znát.

                        paia - Profil | Út 21.5.2013 15:51:07

                        KóĎA >> plavan je posoudil osobně už před nějakými dvěma roky na výstavě, kde jsem tenkrát bral otýpku, ty jsi u toho nebyl? ;o)

                          paia - Profil | Út 21.5.2013 15:50:16

                          usak >> podobně mám zkompletovaný Mimetix, od 0,11 do 0,19.

                            KóĎA - Profil | Út 21.5.2013 15:50:15

                            paia >> nene, to musí posoudit někdo kdo tomu fakt rozumí. Jako opravdovej machr!

                              paia - Profil | Út 21.5.2013 15:49:01

                              KóĎA >> si do Mělníka zajeď a zeptej se, tak daleko to zase není, když máš teď k dispozici Magdu... ;o)

                                Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 15:47:14

                                usak >> Koukal jsem na net,díky.

                                  usak - Profil | Út 21.5.2013 15:38:25

                                  Pedro1 >> na krame (RCO, cena 105 -129,-/50m)

                                    Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 15:36:58

                                    usak >> Ono je tam teď těch věcí od jednoho člověka docela dost.Sportex,Hardy,...zřejmě slušnej oddíl:-)))

                                    http://www.mrk.cz/bazar.php3?zadal=69518

                                      KóĎA - Profil | Út 21.5.2013 15:21:17

                                      Pedro1 >> S takovým přístupem k věci jseš v prdeli. Dvakrát :-))))

                                        Pedro1 - Profil | Út 21.5.2013 15:20:18

                                        usak >> Kupuješ ho u Vás na krámě,nebo přes e-shop?

                                          Červené karty: MV