Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Npaia - Profil | Pá 17.5.2013 9:18:44

KóĎA >> na ligu prdím, ale k vodě vyrazit chci, včera jsem čistil a přebíral červy skoro do půlnoci. a hlavně chci otestit Aero s jednokličkou.

    Nvaldos - Profil | Pá 17.5.2013 9:18:00

    KóĎA >> tak to závidím, také mě to láká. Tak dávejte reporty co přišlo na prut ;-)

      NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 9:16:41

      paia >> jo, já přemýšlím o podvečerní parmové chytačce. Zítra dopoledne mi přivezou pračku, odpoledne grilovačka. V neděli bych se rád jel podívat na ligu do Dušník.

        Npaia - Profil | Pá 17.5.2013 9:15:31

        KóĎA >> zrovna jsem na to taky koukal, Berounka je už na normále.

          NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 9:11:08

          Petr Havlíček - >> teda ta voda se vám moc nedaří.... Pořád to nejde dolů...

            NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 8:38:42

            paia >> je to V24, takovej ten duhákodrom odkud jsou povětšinou fotky Scanixe :-) Oni to ale takhle neradi slyší...

            No jo kucí už jsou zaprození a chytají velké tečkované plotice. A možná že je trochu i bolí hlava :-)

              Npaia - Profil | Pá 17.5.2013 8:30:57

              Reznik76 >> kam jste to vlastně jeli? horní tok Vltavy? ubytování jste si zařizovali sami, nebo je to v rámci chytačky? dej prosím nějakej kontakt, takováhle dovolená mě láká...

                NKosák - Profil | Čt 16.5.2013 20:03:53

                KóĎA >> A bydlíš pořád tam u gymplu? Abych Ti řekl pravdu, tak jsem ještě fotky ani nikomu v rodině neukazoval, protože jich mám cca 1500 a musím to nějak zredukovat na únosnou mez :-))
                A fantastické to bylo, to o tom žádná... Ouplně jinej svět ;-) Od přírody po hospodu...

                  NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 19:24:09

                  Zajda >> to je Rashid

                    NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 19:14:57

                    Zajda >> to Pedro nebude...

                      NKóĎA - Profil | Čt 16.5.2013 19:11:51

                      Reznik76 >> Plznička... hmmmm, kucí, nemám z vás radost, nemám... ;-)

                        NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 19:10:47

                        Reznik76 >> Řekni Pedrovi, ať tolik nehulí...

                          NReznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 19:08:52

                          KóĎA >> už sme tady :-)))

                            NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 17:21:44

                            Nabízím: Prodám zátahovou síť 20x4m, velikost ok 2x2cm. Síť má na spodní straně zátěžovou šňůru, na horní straně plováky cca po 1m a tažná lana. Síť ve výborném stavu, stará asi 5 let, používaná 1x za rok, poté řádně vysušena. Dále vrhací síť, oka 2cm, průměr 2,5m, nepoužívaná, jako nová. 5ks keserů, z toho 2 nerezové. Dohoda.

                              Nminatrix - Profil | Čt 16.5.2013 17:08:25

                              KóĎA >> yeah, krkovička dle mistra Kšány. Prý zítra bude jako máslíčko.... :-) Já vím, proč jsem ten myslifeckej vzal.... :-))

                                NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 17:00:18

                                paia >>
                                A teď už jen čekat, jestli konečně toho troubu odvolají.

                                  Npaia - Profil | Čt 16.5.2013 16:58:32

                                  Butchi >> konečně.

                                    NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:51:08

                                    A je hotovo.

                                      NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:47:47

                                      My máme tlak 2 minuty před koncem a ten kokot syčivej toho gólmana nevystřídá, to je debííííííííííííííííííííííííííl.

                                        NButchi - Profil | Čt 16.5.2013 16:35:22

                                        KóĎA >>
                                        Samozřejmě, že jsem hrál kolektivní sport na brány..
                                        Fotbal, hokejbal. A ten pocit moc dobře znám, to se neboj - prostě neopakovatelné.. Jen takhle na pohled je to prostě něco jiného, než když jsi na tom hřišti a zažíváš to.

                                          Červené karty: MV