Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NP!F - Profil | Pá 17.5.2013 22:57:05

prezradi mi prosim niekto co to kuwa je GFC? Sa citim silno neinformovany :o)

    NReznik76 - Profil | Pá 17.5.2013 22:56:42

    Zajda >> slabší jedinci po celodenní námaze, jdou spát a zbytek venku zrovna trestá Grandsku a prokládá to dvanáctkou

      Nnumen - Profil | Pá 17.5.2013 22:55:20

      usak >> neboj já jezdím vždy pozdě. Siky to nevydrží a volá. Je lepší jak budík:-)))

        Nusak - Profil | Pá 17.5.2013 22:41:07

        numen >> ...a nezapomen si natocit budik! :)

          Nnumen - Profil | Pá 17.5.2013 22:35:31

          TTX namočené i dipem,semínka upražená. Dal jsem dvě 12st Plzně a mohu jít v klidu do hajan.

            Nusak - Profil | Pá 17.5.2013 22:28:51

            slusnej clovek touto dobou lezi v posteli a cte kvalitni literaturu :)

              Nkubah - Profil | Pá 17.5.2013 22:14:14

              Zajda >> chlastají a žerou, co jiného? :-)))

                NZajda - Profil | Pá 17.5.2013 21:53:40

                KóĎA >> Kdo se bóji, sere v síni..:-( Co asi dělají tečkolovci?:-)))

                  NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 15:50:23

                  tak ryby jsou dneska v prdeli. Jde to sem a vypadá to moc, moc pěkně...

                    NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 12:58:13

                    paia >> mně se (asi) vyřešilo Bělorusko, takže mi snad čekání na víkend nic nepokazí :-)

                      Npaia - Profil | Pá 17.5.2013 12:42:41

                      KóĎA >> tady se dnes moc nepracuje, teď jsme dělali venku v parčíku happening ke zprovoznění free wifi, tak jsem vzal sluneční brejle a šel se opalovat... ;o)

                        NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 11:33:54

                        numen >> tady máš ještě domácí výrobu creme fraiche http://www.cuketka.cz/?p=728

                          NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 11:31:30

                          numen >> zrovna minulý týden jsem ho v pátek dělal. Takže, prošpikuje slaninou, osolíš a opepříš. Nakrájíš si řapíkatej celer, mrkev a porek. Na oleji opečeš v kastrolu králíka do hněda. Vyndáš a lehce zarestuješ zeleninu, jenom aby změkla. Přidáš králíka a podleješ bílým vínem. Necháš ho úplně odvařit a zaleješ vývarem. Až králík změkne, vyndáš porce a dáš do teple. Sleješ vývar (nepasírovat!!!!). Trochu si odleješ do rendlíku, zredukuješ prudkým varem. Dohustíš creme fraiche (můžeš použít i 31% zakysanou smetanu) a přidáš dijonskou hořčici. Viděl bych to na polévkovou lžíci na porci. Rozmícháš, když už to nebudeš vařit, nakrájíš si máslo na kostičky (ideálně dopředu aby jsi je mohl nechat pořádne vychladit). Pomalinku přidáváš a mícháš. A máš omáčku na králika.

                            Nnumen - Profil | Pá 17.5.2013 11:24:56

                            Říkal si o nějakém receptu na králíčka. Králíček je ,ale recept ne? :-))

                              Nnumen - Profil | Pá 17.5.2013 11:07:08

                              KóĎA >> já doufám ,že zachytám. Musím se naladit na zítřek. Ryba nahod:-))

                                NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 11:04:08

                                numen >> je to letos nějaké zakleté. Večer samozřejmě chytnu hovno - parmy už tam dávno nejsou :-))))

                                  Nnumen - Profil | Pá 17.5.2013 11:02:08

                                  KóĎA >> podle netu ani dolu nepůjde...

                                  Večer si půjdu zachytat tady u nás.

                                    NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 10:54:37

                                    paia >> zejtra si na chatě narejpám, ale dneska by mě to zbytečně zdržovalo...

                                    Teda jestli psychicky ustojím problémy s nakládkou v Bělorusku. Dneska mám kliku na samé vypečenosti... Super pátek.

                                      Npaia - Profil | Pá 17.5.2013 10:38:44

                                      KóĎA >> krmení mám ve sklepš ještě asi 30 kilo ;o) žížaly si mužeš vydlábnout ze země přímo u vody. běžně to tak dělám, najdu si pěknej trs nebo šutr na odvalení a už jen sbírám... ;o)

                                        NKóĎA - Profil | Pá 17.5.2013 9:44:09

                                        tak pokud nebude večer bouřka, tak jedu. Ještě přemýšlím, že se stavím pro pytlíček krmení. A kdyby měli ve kšeftě pár rousnic, nezlobil bych se.

                                          Červené karty: MV