Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

Jardavec - Profil | Po 1.4.2013 21:42:28

Najlepsy je urcite candat, jedneho som bol nuteny ukoncit ked mi prehltol hacik, ...inak pustam.

    TomášV - Profil | Po 1.4.2013 21:25:06

    SlavnýLovecPampalini >> ani už nevím, kde jsem ty na pánvičce nachytal. Ale nejspíš to bylo na nějaké tůni u Vltavy.

      Wamp - Profil | Po 1.4.2013 20:36:20

      Sven >> KRÁSA.....!!!

        T.Karel - Profil | Po 1.4.2013 19:57:51

        Mě chutná okoun a candát , ale vůbec nejraději mám krkovičku :-)

          voda12 - Profil | Po 1.4.2013 19:50:00

          Mně osobně hodně chutnala pečená štika na másle s citronem. Ale sumečka jsem ještě neměl, nevěděl jsem, že má tak dobré maso.

            ladik57 - Profil | Po 1.4.2013 19:15:47

            mi stačí udělat zavináče nebo karboše z plotic a vyměním je za jehněčí nebo nutriční (z nutrie) klobásy ktomu domáci šnaps mnˇam

              BuBu99 - Profil | Po 1.4.2013 19:02:28

              dada11 >> u nás jich je požehnaně ,i když vloni to bylo trochu slabší...:-)

                Eda003 - Profil | Po 1.4.2013 18:52:30

                Nejlepši maso je kus nebozky svine.

                  SAHIB - Profil | Po 1.4.2013 18:52:01

                  BuBu99 >>
                  souhlasím-levá půlka svíčkový-)hihih

                    : vydrák - Profil | Po 1.4.2013 18:50:07

                    Já ryby moc nejím,jen salát a zavináče.
                    Manželka zbožňuje ryby na všechny způsoby a tak když občas nějakýho toho kapříka dovezu,chtívá ho upravit.Nejradši má rybu na ohni s pečeným bramborem ve slupce - viz.foto.
                    (to v tej bramboře je máslo) :-)


                      dada11 - Profil | Po 1.4.2013 18:45:06

                      Když vás tady čtu tak na toho sumečka mám doslova chuť :-). U nás ale nejsou, nebo o nich aspoň nevím.

                        BuBu99 - Profil | Po 1.4.2013 18:44:06

                        nejlepší ryba je za rypák vytažená z chlívku ........to ví přece každý:-)

                          Sven - Profil | Po 1.4.2013 18:41:05

                          Wamp >> až na ten technologický postup souhlas. Cejn po reinkarnaci není vůbec marný :-))

                            SlavnýLovecPampalini - Profil | Po 1.4.2013 16:51:52

                            TomášV >> jojo sumečky mám moc rád, jsou výborný aj na grilu, akorát jich musí bejt víc, kam na ně chodíš? u nás jsou na jednom rybníku a jinak bývali na labi u Boletic

                              RomanBA - Profil | Po 1.4.2013 16:47:21

                              MAXXSKATER >> to tu kazdy vie,kolko ich tu je a kvoli nim tam malo rybarov chodi,lebo zoberu vsetko,co das na hak a po 30tom sumcekovi nahnevane odidu,ani ich cielene nelovia,asi nevedia co je dobre:-)
                              aj tebe vela zdravia a nech ti do novej sezony berú.

                                TomášV - Profil | Po 1.4.2013 13:37:35

                                Pár trumanů na chuť

                                  MAXXSKATER - Profil | Po 1.4.2013 13:29:21

                                  RomanBA >> To máš dobrý, takovej revír si hlídej, ať se Ti to moc nerozkřikne a nemáš tam každej den zástupy na ně, protože jsou fakt žraví a tím spíš, pokud si je krmíš na jedno místo. Ty menší griluj nebo uď i s hlavou, kámoš to takhle dělá a je to fajn. :-) Díky, taky Ti přeji, ať se Ti daří a hlavně to zdraví. ;)

                                    MAXXSKATER - Profil | Po 1.4.2013 13:27:47

                                    terminator >> Podle mého se nikdo nezaobíral rozdílem počasí tady a v jeho domovině, kde dorůstá o dost více než u nás. :-) Na tom to podle mého všechno do budoucna s jeho vysazováním ztroskotalo, že jeho význam pro lov byl pouze okrajový a nenaplnil to, co se od něj očekávalo.

                                      NeBeroun alias Qwert - Profil | Po 1.4.2013 13:07:15

                                      VAlos >> přesně :-)

                                        Maxi Sob - Profil | Po 1.4.2013 12:52:00

                                        Nejlepší rybí maso je vepřovej řízek ten se dá jíst i po tmě :-)))